مقالات آموزشی نظافت صنعتی

سوییپر صنعتی باتری دار و ویژگی های کاربردی این جاروب محوطه

برای کسب و کار های مختلف تهیه ی سوییپرها و اسکرابر های صنعتی یک سرمایه گذاری با ارزش تلقی می شود. گذشته از همه ی ویژگی ها و معذلات موجود ، سخت است تصور نظافت انبار عای صنعتی و یا بیمارستان و … توسط جارو و تی . هنگامی که شما در نظر می گیرید میزان صرفه جویی در هزینه ها و زمان مصرفی ، که به کمک این دستگاه ها صورت می گیرد ، رضایت خاصی را برای مصرف کننده و کاربر به ارمغان می آورد. هنگامی که میزان حجم گرد و خاک و زباله و در کل مقدار بهره بری از دستگاه در محیط های صنعتی و مراکز تجاری و خدماتی مشخص نیست ، باید دستگاهی متوسط جهت استفاده و بهره وری استفاده نمود.البته این کار غیر اصولی بوده و به طور اندازه گیری مقدار الودگی موجود کمک شایانی به افزایش راندمان و بازدهی هر چه بیشتر دستگاه مطابق با هزینه کمتر می شود. همانند بسیاری از ابزار های مدرن امروزی ، سوییپر های صنعتی نیز دارای مدل هایی هستند که قادر است انرژی مورد نیاز خود را توسط شارژ ذخیره شده در باتری برطرف کند . از جمله مزایای ویژه و مهم بهره گیری از سوییپر صنعتی باتری دار به جای مدل برقی به شرح زیر است .

 

کاهش خطرات احتمالی با استفاده از سوییپر

سوییپر صنعتیطبق گفته ی موسسه ی ملی ایمنی سطوح ، (National Floor Safety Institute) ، دو عامل مهم که کارفرمایان در آن از کارگران طلب غرامت می کنند ، لیز خوردن و برخورد با محصولات و موانع است. اما با حذف مدل کابلی این تصادفات و حوادث احتمالی  نیز در محیط کار کاهش یافته و مدل شارژی (باتری دار) را مورد توجه قرار داده است. که به بررسی برخی دیگر از مزایای مدل شارژی می پردازیم .

 

 

 

سویپر و عدم انتشار گازهای خطرناک گلخانه ای

دستگاه سوییپرالبته همه مدل های سوییپر صنعتی  و تجهیزات نظافتی برقی نمی باشند . برخی مدل ها هستند که بنزینی بوده و انرزی مورد نیاز خود را از طریق سوخت های فسیلی تامین می نمایند. دستگاه های بنزینی و دیزلی به طور طبیعی با کار کردن ، دود و آلاینده تولید و به هوا وارد می کنند. که می تواند مشکلاتی را در محیط های بیمارستانی و رستوران ها به جهت همین آلاینده های تولیدی به وجود آورد. دستگاه باتری دار(شارژی) با توجه به حذف بنزین و سوخت های فسیلی تر فرایند ، عملاً مشکلات و آلودگی های زیست محیطی را کنترل و کاهش می دهد.

 

 

 

ویژگی سوییپر صنعتی باتری دار :

سوییپر صنعتیاز دیگر نکات مهم و ویژگی هایی که دستگاه باتری دار نسیت به مدل کابلی دارد آن است که دیگرنیازی به منبع تامین برق و مولد و نزدیکی آن به دستگاه نیست تا دستگاه توسط کابل برق به آن متصل بوده و انرژی خود را تامین بنماید. قدرتمند ترین و بهترین مدل کابلی نیز با دور بودن از پریز و منبع تغذیه ، ضعیف و غیر قابل استفاده می باشد . دستگاه شارژی از سوی دیگر و با توجه به منبع گسسته و مخصوص دستگاه ، شما قادر خواهید بود تا بدون نگرانی از قطع انرژی و دور بودن از منبع به نقاط دور و با دسترسی دشوار احاطه داشته باشید.

 

 

 

 

 

بهبود کیفیت باتری های سوییپر صنعتی:

بسیاری از خریداران دستگاه های نظافت صنعتی شارژی از بابت مدت زمانی که دستگاه پس از هر بار شارژ قادر خواهد بود تا عملیات نظافتی را انجام دهد  ابراز نگرانی کرده اند. این در حالی است که با پیشرفت در زمینه باتری های موجود دستگاه ، این نگرانی ها کاملا منسوخ و بی مورد  تلقی می شود لذا دستگاه های باتری دار با امکان شارژ سریع و کار در مدت زمان بیشتر ، خیال کاربران را راحت کرده اند .در واقع فناوری نظافت صنعتی هیچگاه به این اندازه پیشرفته نبوده و از همین جهت حضوز باتری در سوییپر صنعتی  ، دستگاه های نظافت صنعتی را وارد عصر تازه ای کرده است .

 

لینک های مفید :

سویپر : فهرستی از محصولات

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *