سویپر جهت نظافت کف در پارکینگ های بزرگ

همانطور که همه ما می دانیم پارکینگ جزو جدایی ناپذیر از مجتمع های تجایر و مسکونی، فرودگاه ها و بازارها هستند. که از لحاظ تمیزی و بهداشت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند و می تواند روی رونق کسب و کار بخصوص در مکانهای تجاری تاثیرات مثبتی بگذارند. رسیدن به این هدف کار بسیار ساده و ممکنی است که شما بوسیله یک سویپر براحتی یک مجموعه وسیع را در کوتاهترین زمان ممکن جارو کرده و کاملا تمیز کنید. در اینگونه اماکن مشتریان نیازمند یک فضای سرپوشیده و ایمن برای پارک کردن خودروهای خود هستند و این نیاز موجب احداث پارکینگ هایی بزرگ و بعضا طبقاتی در نزدیک مکانهای تجاری و … شده است.

 

سویپر

سوییپر یک دستگاه ایمن جهت نظافت صنعتی در پارکینگ ها :

این سویپر صنعتی دارای کاریی های بی نظیر جهت پاکیزه کردن کف و سطح پارکینگ ها دارند از جمله این امتیازات، سرعت بسیار بالای آنها و همچنین مخازن بزرگ آنهاست که مقدار بسیار بالایی از زباله ها در خود جار میدهند. این تجهیزات نظافت صنعتی یک کیفیت بسیار بالا از لحاظ بهداشت محیط را به ارمغان می اورند و این مسئله در همه جوامع بسیار حیاتی است. مدیریت مجموعه های بزرگ باید نسبت به وضعیت بهداشتی و نظافتی در این مکانها بسیار حساسیت به خرج دهند تا یک مجموعه ایمن و پاکیزه را به مشتریان عرضه نمایند.

 

 

جاروی محوطه و سویپر جهت سرعت بخشیدن به نظافت :سوییپر

اگر یک محیط به طور مثال یک پارکینگ کثیف و الوده باشد، حتما صاحبین این گونه املاک خود بیشترین ضرر را می بینند . چنانچه اگر یک آشغال یا زباله در کف موجود باشد و با رد شدن ماشین ها و خودروها بر روی آنها ردی طولانی بر روی کف پوش ها بوجود می آید و در طول چند سال نیازمند تعویض دوباره کف پوش ها خواهند بود. در شرایطی که با یک سویپر یا جارو خیابانی شما قادر خواهید بود که در سرعت بسیار بالا و چشمگیر هر چند طبقه از پارکینگ را که نیاز باشد جاروب کرده و کاملا تمیز نمائید.

 

 

سالم ماندن کف پوش ها در پارکینگ ها بوسیله جاروب خیابانی :جاروب خیابانی

چنانچه شما بصورت مداوم از مواد شوینده غیر استاندارد برای شستن و تمیز کردن کف پوشها استفاده نمائید، در طول مدت زمان بدلیل تردد زیاد خودروها بر روی آنها دچار آسیب های شیمیایی خواهند شد و ممکن است که دچار خوردگی و ورقه ورقه شدن و یا به سمت فرسودگی سریع پیش روند . که به طور قطع نیازمند چاره اندیشی متخصصانه خواهند بود. یکی از اساسی ترین راه حل های پیشگیرانه برای سالم ماندن کف پوش ها استفاده از دستگاه های نظافت مکانیزه مانند سوییپر و یا اسکرابر خواهید بود. اگر چانچه محیط پارکینگ شما بزرگ باشد از سویپر سرنشین دار و اگر کوچک بود از یک سوییپر صنعتی مدل دستی می توانید کمک بگیرید.

 

سایر موارد استفاده از سویپر برای نظافت صنعتی :جاروی محوطه

  • نظافت صنعتی فرودگاه
  • نظافت مکانیزه پایانه ها و سالن های بزرگ ورزشی
  • بهداشت در شهربازیها
  • تمیز کردن کف مجموعه های بزرگ ورزشی
  • جاروب کردن کارخانجات فولاد
  • حفظ بهداشت در محوطه کارخانه های مواد غذایی
  • جارو کردن صحن مکان های مقدس و مساجد
دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: