مقالات آموزشی نظافت صنعتی

سویپر صنعتی ماشین نظافتی که دارای پیشرفت های چشمگیری بوده است

امیدواری جهت تطبیق پذیری رو به رشد و پدیدار شدن این سویپر صنعتی یا جاروب خیابانی پیشرفته موجب شده است که مردم برای خرید یک سوئیپر با قیمت مناسب آزادانه تر عمل کنند زیرا که مدل های زیادی در بازار تولید و ساخته شده است و در بازارها ارائه میشوند که بهترین انتخاب برای نظافت صنعتی کارخانه ها و جاروب کردن محوطه های بزرگ است.

سه قضیه در بحث منبع تغذیه این جاروهای محوطه وجود دارد: ۱- سویپری که با منبع و نیروی مکانیکی کار میکند ۲- سوییپر سرنشین داری که که با منبع سوخت فسیلی ( گازوئیلی یا بنزینی ) کار میکند  ۳- سویپر صنعتی که بانیروی الکتریکی ( نیروی برق ) کار میکنند.

گرایش به تطبیق پذیری این ماشین های جاروب موجب شده که مردم برای خریداری این سوئیپر سرنشین دار به اهمیت فن اوری آنها توجه بیشتری نشان دهد تا قیمت پائین آنها، و این قضیه موجب شده است که مشتریان این جاروب های خیابانی به طرز قابل توجهی برای خریداری این ماشین های نظافت صنعتی اقدام کنند ( البته در صورتی که بتوانند به بهترین حالت نیازهای کلی و اساسی را در مورد نظافت و جاروب کردن مکان های مورد نظر خود را تامین کنند )سوییپر هایی که هم کار شستشو و هم کار جارو کردن را انجام می دهند از دستگاه های مشابه دیگر محبوبیت بیشتری دارند.

 

کاهش مصرف آب یکی دیگر از موضوع های پر طرفدار در دنیای سویپر صنعتی استسویپر صنعتی

ماشین های جاروب یا همان سوییپر سرنشین دار، بالاخص آن مدلهایی که دارای سیستم پاشش آب به کف زمین می باشند به طور چشمگیری در میان سامانه های حمل و نقل و نظافت صنعتی و شهری، در محیط های سردسیرتر محبوبیت ویژه ای پیدا کرده اند زیرا که دیگر هیچ نگرانی بابت یخ زدگی مخازن آب این سوییپرها در فصل زمستان و در طول سال ندارند و کار نظافت و شستشو صنعتی را انجام میدهند.

مشتریان و صاحبین کسب و کار و کارخانه ها شاهد رشد دانش و توسعه فن آوری در سیستم نظافت و شستشو کف در جاروهای محوطه ما بوده اند. این سیستم شستشو گسترده اغلب به دلیل ویژگی های منحصر بفرد خود که سازگار با محیط زیست هستند، همراه با توانایی زیاد در انجام کار جاروب کردن و نظافت مکان های گسترده در تمامی طول سال و در هر فصل و با شرایط آب و هوایی هستند. همچنین این جاروها یا سوییپرها توانایی نظافت در مساحت های وسیع و جمع آوری گرد و غبار و ذرات بسیار ریز در سطح خیابان ها و معابر شهری را دارند و در اصل با یک دستگاه شما دو کار انجام خواهید داد.هم شستشو و هم کار جارو کردن معابر، این دستگاه ها قابلیت گسترش و بهره وری بیشتر را نیز دارند چون آنها هیچگونه مشکلی در جمع کردن گرد و غبار و زباله ها را ندارند.

 

زمینه های روبه رشد در طراحی و ساخت سوییپر :

در حالی که روند روبه رشد در زمینه فن آوری و پیشرفت ماشین آلات شستشو و نظافت صنعتی در حال پدیدار شدن هستند، همچنان افرادی هستند که خواهان تهیه یک سویپر صنعتی یا خیابانی هستند که دارای مخازن آب با ظرفیت بیشتری هستند که بتواند مدت زمان طولانی تر و بدون وقفه کاری امر نظافت صنعتی و جارو کردن را انجام دهد.

آب همچنان به صورت یک بحث داغ برای خریداران و مشتریان این طیف وسیع از تجهیزات نظافت مدرن تبدیل شده است،آنها به دنبال حداکثر ظرفیت مخازن آب سویپر صنعتی هستند و به منظور کاهش زمان پر کردن مجدد مخزن آب، ظرفیت مخزن آب برای آنها حائز اهمیت است. آنها می خواهند که برای نظافت صنعتی کارخانه ها و یا تمیز کردن کف محوطه های وسیع از این جاروهای بزرگ صنعتی استفاده کنند. حتی اگر مخزن بزرگ تر از این جاروهای شهری برای بعضی از سامانه ها مد نظر باشد و یا شاید بتوانیم بگوئیم بهتر باشد ، بحث مصرف زیاد آب نیز کمی نگران کننده باشد.

جایگزینی و راه اندازی سیستم هوا با استفاده از مصرف کمتر آب، قطعا کار آمد تر خواهد بود ( کنترل گرد و غبار بدلیل فرآیندهای جداسازی گرد و خاک و بوسیله سیستم آب پاشی )کارشناسان و مهندسین این صنعت در هنگام طراحی و ساخت این دستگاه ها همه جنبه های مختلف را که شامل نصب سیستم پیشرفته کنترل کننده گرد و خاک، طراحی و نصب نازل های پاشش آب در سطح معابر، سرعت ماشین های جاروب و در نهایت جهت جریان هوا را در نظر میگیرند.

 

تغییر برنامه های این جاروهای محوطه برای دستیابی به افزایش عمر سوییپر شهری :سویپر صنعتی

ماشین آلات نظافت صنعتی معمولا قیمت بالایی دارند و با صرف بودجه بیشتر در پنج سال گذشته، در حال تغییر سیستم خود برای حفظ و افزایش بهتر و بیشتر دستگاه ها بجای نگهداری و تعمییر و مرمت آن جاروب ها متمرکز کرده است.صاحیبن مشاغل و صنایع که در حال گسترش افزلیش طول عمر این ماشین های نظافتی هستند روی این اصل متمرکز شده اند که نگهداری خوب و بهینه از دستگاه و پشتیبانی و خدمات پس از فروش به یک اصل بسیار مهم تبدیل شده است. همکار هندریکسون برایان گیلز، مدیر محصول از Schwarze متوجه این قضیه شده است که طول عمر دستگاه ها ( حتی مدل کوچکتر ) بین ۵ تا ۷ سال می باشد، در حال حاضر براحتی در حال تبدیل شدن به ۱۰ سال است و توجه به این قضیه در خرید تجهیزات بسیار حائز اهمیت است. این روزها هزینه های مربوط به مالکیت، تعریفی بیشتر از قیمت خرید، بهره وری، ضمانت نامه ها و کیفیت محصولات و … را دارد. جهت کمک به حفظ سیستم ماشین های جاروب ، کارخانه های تولید این سویپرها بخش مهمی از کار خود را به این امر مهم اختصاص داده اند. و در حال حاضر پیشرفتهای علمی و گسترده ای در زمینه سهولت در نگهداری و حفظ این جاروهای سرنشین دار صورت گرفته است که در مدت زمان کمی می توانیم کار فروش و بازاریابی، خدمات مربوط به مشتریان و مدیریت محصول و … را انجام داد.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *