زمین شوی مناسب ترین دستگاه برای نظافت پایانه ها و فرودگاه ها

حجم زیاد رفت و آمد مسافرین و مردم در پایانه های و فرودگاه ها و یا ساختمان هایی که در زمینه حمل و نقل عمومی فعال هستند، دارای چالش های مخصوص به خود می باشند. که کارکنان فرودگاه باید در جهت رفع این چالش ها اقدامات پیشگیرانه ای را در نظر بگیرند. چون این مکانها بسیار وسیع هستند و در طول روز هزاران نفر در این مکانها رفت و آمد دارند. بحث تمیز کردن و نظافت فرودگاه ها که در عصر امروز بوسیله زمین شوی انجام میگیرد زیرا که قادرند سطح خاکی و دارای باکتری و میکروبها را کاملا تمیز کنند. زیرا که مسافران خواستار یک محیط و مکان تمیز و عاری از هرگونه آلودگی هستند. زیزا که نگهداری از این گونه اماکن ( ایستگاه های مترو، ترمینال ها و پایانه ها و.. .) کار بسیار مشکلی است که نیازمند یک سری تجهیزات نظافت صنعتی هستند.

 

اسکرابر زمین شوی

اسکرابر و دستگاه زمین شوی و مزایای آن در صنعت حمل و نقل مسافری :

مناطق بزرگتر مانند باندهای فرودگاه و سالن های انتظار را براحتی بوسیله  کف شوی می توانید کاملا تمیز کرده و هیچگونه دغدغه ای بابت خیس بودن کف آن نداشته باشید، زیرا که سریعا خشک می شود و احتمال لیز خوردن مسافران و افراد شاغل در آن تقریبا به صفر میرسد. به طور مثال در فرودگاه های بین المللی  هاتسفیلد، آتلانتا که به عنوان شلوغ ترین فرودگاه جهان شناخته شده است. تعداد سرویس های بهداشتی آن حدود ۱۳۰۰ عدد است، که مسلما با روشهای دستی و سنتی نمی توان آنها را تمیز نمائیم و تنها راه حل مطمئن استفاده از تجهیزات نظافتی مکانیزه مانند زمین شوی می باشد. که در مدل های مختلفی در بازارهای جهانی وجود دارند.

 

 

کف شوی و سرعت عمل بالای آنها در پاکسازی محیط های بزرگ :کف شوی

جهت پاکیزگی محیط هایی با مساحت بزرگتر، شما نیازمند یک اسکرابر زمین شوی بزرگ که در اصطلاح سرنشین دار نامیده می شود، هستید. زیرا که بهترین راه کاری که تا اکنون پاسخگوی پایانه ها و فرودگاه ها بوده است همین قضیه می باشد. این دستگاه نظافت صنعتی دارای موتور مکنده ای می باشند که آب آلوده را جمع آوری نموده و سطوح را به صورت ۱۰۰% خشک می نماید و در کسری از زمان یک محیط کاملا تمیز و عاری از هرگونه آلودگی را به ما عرضه می نماید. در اکثر فرودگاه های بزرگ سالانه بطور متوسط ۱۶۰-۲۰۰  مواد شوینده صنعتی برای تمیزکاری روزانه استفاده میشود، که این خود ممکن است که برای مسافرین ایجاد مشکلات تنفسی نماید و لی بهرحال بوسیله این زمین شوی میزان مصرف این مواد شدیدا کاهش می یابد.

 

 

نظافت سطوح وسیع در سالنهای انتظار پایانه های حمل و نقل با دستگاه زمین شور :دستگاه زمین شور

یک دستگاه زمین شور اتوماتیک می تواند کارگشای یک مشکل و معضل نظافتی باشد و همه راه حل های قدیمی و سنتی را به کناری زده و خود کاملا مطرح شود و به تنهایی تمامی مشکلات را حل نمایند. به طور قطع همه شماها احتمالا این دستگاه های زمین شوی را در فرودگاه و یا ورزشگاه و سایر اماکن عمومی دیده اید، که تا چه حد کار تمیز کاری آنها چشمگیر است و کاملا برای مکانهای عمومی و پرتردد طراحی و ساخته شده اند. این محصولات  اوی سطح زمین را تر و خیس میکنند بعد کار تمیزکاری را آغاز می کنند. و سپس بوسیله موتورهای مکنده ای که در زیر دستگاه تعبیه شده است کار جمع آوری این آلودگی ها را انجام میدهد و در کمترین زمان ممکن سالن های انتظار در پایانه های مسافربری و فرودگاه ها نظافت نموده و کاملا تمیز میکند.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: