مقالات آموزشی نظافت صنعتی

زمین شوی و سویپر و جاروبرقی صنعتی ؛ دستگاه های نظافت صنعتی مدرن

به طور معمول و بر اساس نیاز های موجود ،  کاربران  به منظور دستیابی به سطح بالای نظافتی  دنبال فراهم آوردن شیوه های نظافتی نوین و پیشرفته می باشند . به خصوص در صنایع غذایی و یا رستوران ها و هزینه ی انجام امور نظافتی توسط نیروی انسانی بهره بری  را یه خود اختصاص می دهد. تکنولوژی مدرنی که توسط کمپانی COMAC طراحی و به  اجرا رسیده است ، به شما کمک می کند تا نظافت در سطح بالا را به ارمغان آورید و ضمن کاهش هزینه های پیرامون نیروی انسانی ، آب و مواد شوینده و منابع مصرفی، به کیفیت مطلوب نظافتی و تأمین بهداشت محیطی دست یابیم . زمین شوی و سوییپر صنعتی با کمک به کاربران ، در جهت بهبود بهره وری گام برداشته و رضایتمندی را برای مشتریان به ارمغان می آورد .

 

زمین شوی و سوییپر و جاروبرقی صنعتی ؛ دستگاه های نظافتی

دستگاه های نظافت صنعتی COMAC به شکل ساده و در دسترس ساخته و طراحی شده است و بدون نیاز به پرسنل متخصص ،همه ی دستگاه ها به عنوان راه حل ایده آل جهت کاهش مصرف و رسیدن به سطح نظافت بالا  ارائه می گردد. سوییپر ها و اسکرابر های صنعتی به عنوان دو محصول اصلی و عمده ی صنعتی نقش مهمی در برقراری نظافت و سلامت محیطی

برای مثال در سری مدل های CS، سوییپر های صنعتی دارای خود مختاری بیشتر در مقایسه با دستگاه های صنعتی دیگر می باشند. دستگاه های سری CS این کاهش مصرف انرژی را مدیون سیستم انتقال نیروی هیدرواستاتیک  نوآورانه خود می باشند. لذا این عملکرد مطلوب جاروب های خودکار (سوییپر) را به دستگاهی پر کاربرد در صنایع مختلف و محیط های با وسعت بالا جهت از بین بردن گرد و خاک و زباله های با حجم کم استفاده به عمل می آید.

زمین شویدستگاه زمین شوی صنعتی (اسکرابر) اما کاهش مصرف به شکل دیگری می باشد . و با کاهش آب مصرفی و هم چنین آب کثیف و فاضلاب جمع آوری شده از سطح ،  و سیستم کنترل مقدار محلول شستشوی (CDS) ، سطح زمین را توسط مقدار صحیح آب و مواد شوینده به خوبی و با بهترین کیفیت ممکن شستشوی دهد و نظافت حرفه ای و قابل اطمینان را به ارمغان می آورد . بدون اینکه آب کثیف (فاضلاب) بر سطح باقی بماند. بدین ترتیب تعداد دفعاتی که کاربر به پر و خالی کردن مخازن آب تمییز و ریکاوری  می پردازد به طور حودکار محدود می گردد . بنابراین نتیجه ی این عملکرد، افزایش بهره وری و کاهش چشم گیر هزینه ها پیرامون امر شستشوی و نظافت می باشد.

زمین شوی های  سرنشین دار COMAC با سرعت عملیاتی بیشتر و مخازن با وسعت بالا تر محیطی سالم و پاکیزه را برای ما به ارمغان می آورد . به عنوان نمونه  در سری مدل های (Ultra) ، مخزن آب تمییز توسط اتصالات و لوله های موجود پر می گردد و با سرعت بالا علاوه بر این تی با فناوری نوین این دستگاه با قابلیت چرخش در سطوح افقی عمل کرده و سرعت بالای نظافت را ضمانت می نماید.پس از پایان عملیات شستشوی و نظافت هم شما به  راحتی می توانید با تخلیه ی مخازن و کنترل کردن بخش های مختلف ، به کارایی بیشتر دستگاه کمک کرده و عمر مفید دستگاه  را بالا برده تا از رسوب مواد در داخل مخازن جلوگیری به عمل آوریم.

زمین شویدر گذشته و در روش های سنتی ، نظافت سطوح به شیوه های دستی ، توسط سطل آب و تی ، به علت کثیف شدن مداوم تی و تعویض آب سطل ، از  سرعت پایینی در به سرانجام رساندن نظافت و شستشوی محیط بهره مند بودند لذا در اسکرابر های صنعتی با کاهش دفعات شارژ کردن مخزن کنترل یک یا دوباره ی آب و مواد شوینده فعالیت می کند و مصرف کننده را به هدف خود که دستیابی به سطح کیفی بالا نظافتی می باشد برساند.  این سطح بالای بهداشت و سلامت در محیط های بیمارستانی و اداری و … ملموس و قابل درک می باشد . به عنوان نمونه در سری اسکرابر های  ( vispa ) ، با ابعاد کوچک و امکان استفاده و شارژ آسان ، ضمن دسترسی به تمتم نقاط ، سرعت کار را افزایش داده و با کاهش محسوس هزینه های جاری به رضایت کاربران کمک می نماید.به طور کلی دستگاه های نظافت صنعتی بوجود آمده اند تا راحتی و اطمینان خاطر را برای مشتری ها به ارمغان می آورند. و با کاهش مصرف منابع و زمان انجام کار به بازدهی بالا و عملکرد بهینه و مطلوب بپردازند. همچنین با استفاده از جاروبرقی صنعتی ما براحتی می توانیم کف کارخانجات صنعتی و مکان های عمومی در سریعا تمیز کرده و محیطی مطلوب داشته باشیم.

 

لینک های مفید:

سویپر: فهرستی از محصولات

کف شوی : فهرستی از محصولات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *