مقالات آموزشی نظافت صنعتی

زمین شوی و فواید این دستگاه های اسکرابر برای شستشوی سطوح

در دنیای امروزه استفاده از زمین شوی و اسکرابر ها روندی سعودی و رو به رشد داشته است که دلیل اصلی آن نیز جهت رفاه حال مشتریان در مشاغل و صنایع مختلف، شرکت ها و کمپانی ها اقدام به طراحی و ساخت انواع کفشوی ها در ابعاد و اندزه ها و مدلهای مختلفی نموده اند که بسته به مسحت و نوع کاربری انتخاب می شوند و جهت کارای نظافت صنعتی و همچنین کارهای تمیز کردن  انواع سطوح به صورت روزانه و مرتب استفاده می شوند زیرا که بدون ایجاد گرد و خاک، قدرت پاک کنندگی بالایی دارند و همچنین قدرت مانور آنها بسیار بالاست.

 

 

زمین شوی comac  بهترین گزینه برای نظافت مکانیزه :

این زمین شوی صنعتی بسیار کاربر پسند بوده و کارکردن با آن بسیار ساده و آسان است و جهت نظافت مکانیزه به صورت مداوم قابل استفاده هستند و هزینه نگهداری بسیار پایینی را دارند و جابجایی آسان یکی دیگر از امتیازات ویژه این دستگاه های کفشوی است. انتخاب دستگاه های کوچکتر از این اسکرابر خود دارای امتیازات ویژه ای است از جمله کمتر شدن هزینه ها و اقتصادی شدن، کمتر شدن وزن دستگاه جهت جابجایی، قدرت پاک کنندکی بیشتر و همچنین کاهش هزینه های تعمییر و نگهداری است.

 

زمین شوی کوچک صنعتی comac :

اگر چنانچه محیط کسب و کار ما کوچک باشد، بهترین راه کار استفاده از یک اسکرابر دستی که دارای ابعادی مناسب باشد که زمین شوی کماک می تواند پیشنهاد خوبی برای نظافت و شستشوی اینگونه اماکن باشد. . ولی اگر محیط مورد نظر ما بزرگ باشد به طور مثال یک اسکرابر سرنشین دار می تواند کمک شایانی به تمیز کردن کف اینگونه اماکن بنماید. اگر مسیر تمیز کردن ما باریک و راهرو مانند باشد از کفشوی کوچک دستی استفاده می کنیم زیرا براحتی این مسیرها را طی کرده  و به آسانی تمیز می کنند و همچنین از لحاظ اقتصادی نیز بسایر به صرفه هستند زیرا که قیمت کمتری به نسبت خودرویی را دارند.

انتخاب مدل کوچکتر از این کفشوی موجب کمتر شدن وزن و اندزه کفشور می شود و اسن کاهش وزن خود به خود موجب کاهش خسارات احتمالی هم به سطوح و هم به خود دستگاه می گردد و همچنین کاربر براحتی می تواند دستگاه را هدایت کند و تحت کنترل خود بگیرد و می تواند بهترین انتخاب برای کف پوشهای حساس باشد ( مانند کف پوش ها ر سطوح سالن ها و باشگاه های ورزشی ) البته لازم به ذکر است که کف پوش های سرامیکی و چوبی و یا لینولئوم نسبت به فشار و یا ضربه به نسبت سایر سطوح حساسیت بیشتری دارند.

 

 

قدرت کارکرد زیاد زمین شوی صنعتی از امتیازات ویژه آنهاست :

هنگامی که ما دستگاهی کوچکتر را انتخاب می کنیم ( بدلیل  طراحی هوشمندانه و مهندسی و جمع و جور بودن آنها ) به طور قطع حرکت دادن و هل دادن این زمین شوی به سمت جلو توسط کاربر بسایر راحت تر شده و در نتیجه قدرت مانور بیشتر و طولانی تری از این دستگاه نظافت صنعتی را تجربه خواهیم کرد و در ضمن ما با کاهش چشمگیر مصرف مواد شوینده صنعتی و آب و برق نیز مواجه خواهیم شد.

 

 

چه مکان هایی برای استفاده از کف شوی مناسب هستند :

در اصل این کف شو ها و زمین شوی ها برای نظافت صنعتی راهروهای طولانی گوشه و کناره دیوارها، فضاهای فروشگاه ها و حتی کف انبارهای متوسط بسیار کاربرد دارند و کاملا ایده آل هستند و همچنین برای شستشوی صنعتی هتل ها ( مثلا زیر کمدها، قفسه ها، زیر میز و حتی زیر تخت خواب ها و مبلمان ) بسیار کارآمد خواهند بود. در مدل های دستی و به اصطلاح کوچکتر که سایز جمع و جور دارند اینها جای بسیار اندکی را اشغال می کنند و حتی ممکن است بتوانیم آن را در کمد دیواری جاسازی کنیم زیرا که معمولا  مدلهای کوچکتر طوری طراحی شده اند که دارای دسته تا شونده هستند که دقت در گزینش آنها بسیار دارای اهمیت است و باید متناسب با نوع کسب و کار و اندازه و مساحت محیط مورد نظر خریداری شوند.

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *