زمین شوی جهت نظافت صنعتی کف سالن های آرایش

بهداشت شخصی یکی از ملزومات زندگی عصر امروز است که به عنوان یک وظیفه بر عهده همگان قرار دارد. و برای حضور در جامعه و حفظ شخصیت خود ملزم به رعایت آن می باشید. یکی از کارهایی که در این راستا با آن در ارتباط می باشید به طور قطع ارایشگاه ها و سالن های زیبایی می باشد. این سالنها هم به صورت زنانه و هم به صورت مردانه مشغول به انجام ارائه خدمات زیبایی به مشتریان خود هستند. یکی از مکانهایی که از لحاظ بهداشتی بسیار حائز اهمیت است و باید برای پاکیزگی همه تجهیزات و علی الخصوص کف ان تلاش نمود همین سالن های زیبایی و آرایش می باشد که شما براحتی بوسیله یک زمین شوی می توانید اقدام به تمیز کاری این سطوح نمائید و یک سالن بسیار تمیز با کف درخشان و براق داشته باشید.

 

 

زمین شوی

اسکرابر و دستگاه زمین شوی مناسب برای ارایشگاه ها :

برای محیط های ارایشگاها مناسب ترین کف شو ، مدل زمین شوی دستی می باشد که بتواند براحتی زیر میزها و صندلی ها را تمیز نموده و سریعا خشک کند. علاوه برای اسکرابر شما می توانید از جاروبرقی آب و خاک نیز برای این منظور استفاده کنید تا یک محیط کاملا پاکیزه و بهداشتی را تجربه نمائید. زیرا مکش و جمع اوری موهای ریخته شده بر روی کف زمین بوسیله این جاروی صنعتی بسیار راحت و اسان بوده و هیچگونه رد و اثری از انها باقی نخواهد ماند. سطح بالای بهداشت محیط سالن های ارایش قطعا بر روی پیشرفت کاری شما بی تاثیر نخواهد بود.

 

 

کف شوی گزینه عالی برای تمیز کردن انواع کف پوش ها :اسکرابر

تجهیزات نظافتی شما باید بصورت سالانه برسی شوند تا از جدیدترین روشهای نظافتی برای محل کسب و کار خود با خبر گردید. علاوه بر تمیز بودن کف زمین باید همه بخش های سالن های زیبایی از صندلی ها گرفته تا درب و پنجره ها را به طور روزانه نظافت و تمیز نمائید تا از انتشار باکتریها و حتی قارچ های پوستی پیشگیری نماید. دارندگان اینگونه مشاغل باید دارای کارت سلامت و بهداشت باشند تا از لحاظ سلامتی برای مشتریان و مراجعه کنندگان ایجاد مشکل نکنند. استفاده از این دستگاه های نظافت مکانیزه  مانند زمین شوی می توانند کف را استریل نموده و از روند رشد باکتریها پیشگیری نمایند. و این میتواند مهمترین اصل برای اماکن عمومی باشد.

 

 

ارزیابی محیط و انتخاب زمین شوی مناسب :جاروبرقی آب و خاک

اگر چنانچه شما نتوانید با توجه به محیط کاری خود و مدل دستگاه اسکرابر تناسب ایجا نمائید، مطمئنا به مشکل برمیخورید و ممکن است ایمنی و رفاه سالن خود را دچار مشکل نمائید. کارفرمایان وظیفه دارند برای تامین آسایش و رفاه افراد مستقر در این گونه اماکن از کارشناسان صنعت نظافت مشاوره بگیرند تا به بهترین نتیجه برسند. زیرا اگر دستگاه بزرگ باشد و محیط کوچک باشد حرکت دادن دستگاه به مشکل برخواهد خورد و نمی توان نتیجه مطلوب را بدست اورد یا به تجهیزات حرفه ای سالن های آرایشی اسیب برساند از این رو یک دستگاه کف شو دستی کوچک می تواند مطلوب ترین و بهترین نتیجه را از آن داشته باشید.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: