زمین شوی و مزیت های آن برای تمیز کردن کف در مراکز تجاری

زمانی که شما در یک موسسه تجاری یا یک مرکز خرید بزرگ مشغول به کار می شوید، باید به این قضیه توجه نمائید که چنانچه محیط کاری شما تمیز و بهداشتی و حتی اگر کف آن مراکز درخشان و براق باشد علاوه بر اینکه فضای آرامبخش خواهید داشت، بر روی رونق کسب و کار شما تاثیر بسزایی خواهد گذاشت. و باید به این نکته توجه کنید که استفاده از یک دستگاه نظافتی جدید مانند زمین شوی و یا اسکرابر برای تمیز کردن ساختمان تجاری خود به طور چشمگیری به رونق صنعت تجارت شما کمک خواهد کرد. یکی از اشتباهات قدیمی در زمینه شستشو و نظافت استفاده از آب زیاد و موادهای شستشو غیر استاندارد بود که در طول زمان به سطح و کف مجتمع های تجاری آسیب های جبران ناپذیری وارد می کردند.زمین شوی

 

 

اسکرابر و زمین شوی و تاثیرات آن در رونق بازارها و مراکز تجارت:

شما به این نکته توجه نمائید زمانی که برای خرید یک شی به یک پاساژ و یا یک مجتمع بزرگ تجاری مراجعه می کنید، اگر کف مرکز خرید کثیف و خاکی و یا گل آلود باشد و ویترین ها پر از گرد و غبار و خاک باشند ناخود آگاه ذهن شما را خسته و مستاصل می کند و شاید نتوانید با رغبت به دیگر طبقات مجتمع مراجعه کنید و یا حتی از خرید خود خاطره خوشی نداشته باشید و برای مراجعه بعدی دیگر راغب به بازگشت به این مکان را به هیچ وجه نداشته باشید . از این رو کسب و کار شما بواسطه این مسئله از رونق خواهد افتاد و شما به ناچار باید به فکر چاره ای اساسی با توجه به پیشرفت های جهانی در زمینه نظافت صنعتی باشید.

 

اسکرابر

انتخاب کف شوی بر اساس متراژ و مساحت مورد استفاده :

اگر چنانچه متراژ مجتمع تجاری شما بزرگ باشد و دارای چند طبقه شما می توانید جهت سهولت کار و سرعت بالای کار نظافت از اسکرابر سرنشین دار استفاده نمائید تا بتواندی بهترین نتیجه را از این تجهیزات نظافتی بگیرید زیرا این دستگاه های بزرگتر دارای مخازنی با گنجایش بالا هستند و براحتی در بین راهرو ها گردش می کنند و حین شستشو، سریعا کف و سطح زمین را همان لحظه بوسیله تی عقبی و موتور مکنده خشک می کنند.و قادر به حفظ بهداشت محیط در اینگونه اماکن می باشند و دستگاهی است بسیار کارآمد و به روز و یک ابزار تمیز کننده کف برای نظافت روزانه هستند.

 

 

خرید یک کف ساب مناسب برای شستشوی صنعتی کف زمین :اسکرابر سرنشین دار

در بازارها طیف بسیار وسیعی از این زمین شوی صنعتی وجود دارند که هر کدام دارای ویژگی های منحصر بفردی هستند ولی در اصل کارکرد اصلی آنها بر یک مبناست . البته انتخاب و خریداری آن ها خود می تواند یک چاش محسوب شود ولی سعی کنید از کمپانی های معتبر و یا نمایندگی های رسمی اقدام به خریداری نمائید تا بتوانید از خدمات پس از فروش آنها بهره مند شوید و بتوانید قطعات یدکی را نیز براحتی تهیه نماید. و در ضمن سعی کنید از پیشنهادهای کارشناسان فروش و فنی در صنعت جدید نظافتی بهره مند شوید .

 

 

چگونه طول عمر یک زمین شوی را افزایش دهیم ؟

یکی از عواملی برای زمین شوی ایجاد مشکل می کند غفلت از عدم دسترسی به قطعات یدکی آنهاست و یا بی اعتنایی به تعویض بموقع قطعه های مصرفی مانند تی و برس و … آنهاست در مدل اسکرابر باتری دار شما باید بعد از یک دوره مصرفی اقدام به تهیه یک باتری نو جهت کارایی بیشتر دستگاه نمایید از آنجا که قطعات این دستگاه کف شوی خاص و مخصوص به خود هستند حتما باید از نمایندگی های مجاز همان کمپانی تهیه نمایید این دستگاه ها معمولا دارای آبشن های تخصصی هم هستند که کارایی های دستگاه را بالا می برند و در موارد خاص نیز می توانید از آنها بهره مند شوید.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: