مقالات آموزشی نظافت صنعتی

زمین شوی صنعتی پروژه های سال جدید ۲۰۱۵ کمپانی Comac

کمپانی کماک ایتالیا در سال ۲۰۱۵ یک بار دیگر با پروژه های جدید خود به معرفی محصولات جدیدش پرداخته است. که از جدیدترین آنها، آخرین نسل از دستگاه های زمین شوی صنعتی است که توسعه و رشد یافته اند برای ابداع و تولید یک دستگاه ابتکاری است که ترکیبی از یک ماشین شستشو با یک دستگاه گسترده در یک راه حل واحد و مشترک است که یک عملیات نظافت صنعتی را به صورت مشترک انجام میدهند، ولی در عین حال یک اصل همیشه برای شرکت comac مد نظر است ( در طول انجام همه پروژه ها ) و آن انجام یک روش سریع است.

گزینه جدید یک زمین شوی صنعتی با طراحی جدید جهت شستشو صنعتی

کماک دو ماشین جدید زمین شوی کاربر از پشت، جهت شستشو و نظافت صنعتی پیشنهاد کرده است. Antea و Versa که هدف اصلی این اختراع، ترکیب عملکرد نظافت ( همانطور که در بالا گفته شد ) با کاربرد و استفاده ساده و قابل انعطاف است، که نتیجه یک پرو ژه جدید هستند و به این دلیل نیز یک ظاهر کاملا جدید دارند.زمین شوی صنعتی

این دو مدل کف شوی صنعتی Antea و Versa موجود در بازار، به نیازهای بخش های بسیار مهم کاملا پاسخگو هستند (مانند نظافت صنعتی بیمارستان ها و شستشوی کف هتل ها ) که جهت رفع نیازمندیهای مشتریان که نیازمند »اشین آلات نظافتی با عرض کاری بین ۴۵ و ۶۵ سانتی متر باشد، گزینه بسیار مناسبی است. با این راه حل که موجب افزایش اعتماد بیشتر به دستگاه و همچنین تعامل بیشتر میان اپراتور و دستگاه اسکرابر شده است، می توانیم سطح و سیعی از یک محیط را در مدت زمان کوتاهی تمیز کنیم.

شرکت کماک برای اینکه بدنه و قالب این دستگاه زمین شوی صنعتی ضد ضربه و ضد فشار باشد از یک روش استحکام بخشی استفاده کرده که یک قاب آلومنیومی ( ریخته گری شده  ) که وزن آن بسیار کم و سبک است و براحتی با یک دستمال یا پارچه کهنه تمیز می شود و دارای استحکام طولانی مدت است و حمل و نقل و جابجایی آن کاری ساده است.

جهت آسان بودن کارکرد این دستگاه های اسکرابر ، کنترل پنل لمسی آن کاملا ساده و قابل فهم طراحی شده است.

اگر چه این دستگاه های اسکرابر در ظاهر و همچنین ویژگی های مشابه هستند، ولی باید از دستگاه کف شور کوچک تر که اندازه کمتری دارند برای محیط های کوچکتر و یا راهرو های باریک استفاده کرد، در حالی که برای محیط های وسیعتر از دستگاه بزرگتر استفاده میکنیم، زیرا که عرض کاری و پهنای شستشو تی عقبی دستگاه بزرگتر است.

در مدل Antea  که دارای پهنای ۵۱ سانتی متر است. که شما میتوانید در مدل های آبشنال انتخاب کنید، دستگاه هایی با عرض کاری ۵۰ و ۵۵ و ۶۵ سانتی متر و مخازن بزرگتر از ۵۰ لیتری برای مدل versa و ۴۰ لیتری برای آنتا.

 

زمین شوی صنعتی

بروز شدن قدیمی ترین دستگاه کف شوی صنعتی این کمپانی:

در بحث ماشین الات شستشو کف، یکی از قدیمترین دستگاه های این کارخانه، که ما جهت رسیدن  و رفتن به سمت ماشین های بزرگتر comac، که جدیدتر و بروزتر شده اند، هستیم که مدل قدیمی و تاریخی ایم دستگاه ها که آغازگر این کمپانی بود، ادامه داد که به یکی از محبوبترین دستگاه ها تبدیل شده است، آیا شما حدس می زنید کدام دستگاه اسکرابر است؟ درست حدس زدید، آن دستگاه اسکرابر سرنشین دار comac C130 است.

این طراحی جدید، علاوه بر اینکه جدیدترین و بروز ترین دستگاه کف شور صنعتی شناخته شده است که این امکان را فراهم نموده است که کاربر یا اپراتور براحتی و سادگی می تواند از آن برای نظافت صنعتی استفاده کند.و دستگاهی است با کارایی راحت تر و عملی تر و برای استفاده بیشتر و بدون حواس پرتیدر زمان استفاده، این زمین شوی صنعتی دارای طراحی زیبا است که بیشتر از سمت کنترل پنل لمسی قابل استفاده و کاربرد است که دارای کلید احتراق، دکمه اضطراری و کار اتخابگر برنامه ها و چرخ ها، ارتقاء یافته است. این مدل جدید comac C130 که جدیدترین دستگاه ساخته شده با عملکرد بسیار بالا و کارایی راحت و قابل فهم، از این کمپانی است.

 

زمین شوی صنعتی

برنامه آینده کمپانی کماک برای ماشین های نظافت صنعتی تقریبا اینجاست:

کمپانی کماک: قصد دارد که یک پروژه بزرگتر را راه اندازی کند که آن ها یک امتیاز ویژه دارند که این مدل ترکیب عملکرد یک ماشیت شستشو ( اسکرابر ) با یک دستگاه جارو ( سوییپر ) است. که تبدیل می شود به یک دستگاه واحد و جدید برای نظافت و تمیز کردن مکان های بزرگتر صنعتی، در ساختار اصلی هر دو یک موتور دیزلی و همچنین یک مدل دو گانه سوز  تعبیه شده است. که دارای یک موتور مکنده قوی و دو مخزن بزرگ است.

در شکل گیری این دستگاه مراقبت های زیادی شده است که اپراتور احساس راحتی کند، اختصاص داده شده است. به طور مثال ( یک کابین مخصوص دستگاه و صفحه کنترل نمایش لمسی بزرگ برای دستگاه، این دستگاه زمین شور با CSL120 با عرض کاری ۱۲۰ سانتی متر نمونه سازی شده است که می توانید سطوحی با بیش از ۱۰۰۰۰ متر مربع را تنها در یک مرحله شستشو ( با یک بار رفت و برگشت  بر روی سطوح مورد نظر ) کاملا شسته و تمیز کنیم.

 

سخن آخر درباره این اسکرابر :

در ساخت این دستگاه کف شو جدید : نگرانی کمپانی کماک برای محیط زیست کاملا آشکار است، زیرا که این دستگاه با محیط زیست کاملا سازگار است و هدف اصلی آن نیز کاهش مصرف آب است. که این آبشن یک سیستم بازیافت آب را برای ماشین آلات شستشو و کاهش مصرف آب و بهینه سازی  در نظر گرفته شده است. برای این سیستم به صورت کاملا علمی یک برنامه جدید تمیز کردن بدون توقف نصب شده است که همراه برنامه بازیافت آب در مدت زمان طولانی بدون وقفه کار تمیز کردن کف زمین را انجام میدهد. این مرحله شامل : ابتدا آب بوسیله زمین شوی صنعتی بصورت معمول با جارو جمع آوری میشود، و در مرحله بعدی، آب فیلتر شده و خالص میشود و در مرحله سوم و در نهایت آب تصفیه شده دوباره در دسترس بوده و همچنین قابل استفاده میشود. و چرخه استفاده از آب تکمیل میشود.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *