زمین شوی صنعتی بهترین راه برای سرمایه گذاری در زمینه نظافت

راه حل های برتر در زمینه سرمایه گذاری در زمینه تجهیزات نظافت صنعتی وجود ندارد بجز تهیه یک زمین شوی صنعتی یا اسکرابر که مناسب ترین وسیله برای تمیز کردن کف مکانهای تجاری و یا صنعتی هستند و براحتی قادرند کف زمین را تمیز کرده و می توانند مزایای بسیار زیادی را برای یک مجموعه کاری به ارمغان بیاورند شما نه تنها می توانید ایمنی محل کار خود را تامین نمائید ؛ بلکه وفادری خود را نیز به مشتریان و ارباب رجوع را هم ثابت می کنید. اگر قصد دارید یک کسب و کار جدید را شروع نمائید، حتما بخشی از بودجه و سرمایه خود را برای تهیه و خریداری یک دستگاه نظافتی اختصاص دهید تا کف مجموعه خود را به بهترین روش ممکن تمیز نگه دارید. ولی مانند بسیاری از سرمایه گذاران معتبر در انتخاب ابزار و تجهیزات مورد نظر خود حساس و دقیق باشید.

 

اسکرابر

زمین شوی صنعتی یا اسکرابر و بازده قابل توجه آن ها در سرمایه گذاری:

به طور حتم تنظیم یک بودجه برای تجهیز کردن مجموعه خود بوسیله زمین شوی صنعتی یا کف شوی یک سرمایه گذاری قابل توجهی محسوب می شود. همچنین می تواند بازده قابل توجهی از سرمایه گذاری را بدست آورد. بویژه اگر شما بخواهید عاقلانه تر بودجه خود را تنظیم کنید. این که شما در حال خرید یک تجهیزات نظافتی جدید هستید و یا در حال استفاده از آن هستید. تنظیم بودجه برای تجهیز کردن مکان مورد نظر خود یک لیست یا فهرستی از محصولات مورد نیاز خود را تهیه نمائید تا بتوانید با کارشناسان در زمینه دستگاهای نظافتی مشاوره نمائید تا راهنمایی های لازم را در این زمینه دریافت کنید تا یک دستگاه مناسب با نوع محیط کاری خود را خریداری کنید.

 

 

دستگاه نظافت صنعتی متناسب با توجه به نوع کاربری را انتخاب نمایید :اسکرابر

شما نیازمند تهیه همه تجهیزات نظافتی نیستید ممکن که کف شما فرش و یا موکت باشد و یا اینکه کف کاشی یا سرامیک و یا حتی بتن باشد که در این صورت شما باید یک دستگاه متناسب با نوع کفپوش محیط کاری خود را انتخاب نمائید به طور مثال برای نظافت فضاهای فرش شده از موکت شوی و فرش شوی صنعتی و یا برای نظافت محوطه ها از سوییپر یا همان جاروی محوطه استفاده میشود و …. در اصل ماشین های نظافتی مانند زمین شوی صنعتی بدون انجام هزینه های اضافی ناشی از نظافت سنتی و قدیمی یک محیط عاری از هر گونه آلودگی و یا گرد و خاک داشته باشید. از این رو حتما قبل از خریداری آنها با کارشناسان این صنعت مشاوره نمایید.

 

 

معایب کار کردن با وسایل نظافت سنتی :

اسکرابراگر چنانچه محیط کاری شما کوچک باشد براحتی بوسیله تی و سطل و دستمال و مواد شوینده مانند فوم و شامپو و پودر و… تمیز کنید. ولی اگر مساحت محیط مورد نظر شما بزرگ باشد و همچنین دارای تردد بالا باشد این کار تقریبا غیر ممکن و بسیار طاقت فرسا می شود. ولی زمین شوی صنعتی دستگاهی است بسیار کارآمد برای نظافت عالی و با کیفیت و همچنین با سرعت بسیار بالا و در مدت زمان بسیار کوتاهی تمیز میکند این نوع تمیز کردن بسیار مقرون به صرفه است هم از نظر زمانی و هم از نظر هزینه ها ، البته به این نکته توجه نمائید که کمپانی ها و شرکت های زیادی در جهان وجود دارند که در این زمینه اقدام به تولید و طراحی این تجهیزات مشغول به فعالیت هستند یکی از معتبر ترین این کمپانی ها ، شرکت Comac  ایتالیاست که در این صنعت مشغول به کار می باشد و همچنین یکی از اولین کارخانه هایی بوده که در اروپا تاسیس شده است و هم اکنون در اکثر کشورهای دنیا نمایندگی رسمی دارند و شرکت اتحاد صنعت صدرا در ایران ، نماینده رسمی این کمپانی است .

 

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: