مقالات آموزشی نظافت صنعتی

نوآوری در دستگاه کف شو innova ( محصولی جدید از ماشین نظافت صنعتی)

بحث نظافت صنعتی و بهداشت در زمینه کسب و کار امروزه از اهمیت ویژه ای برخوردار است: بخش هایی مانند بیمارستان ها ( بهداشت و درمان )- تولیدات غذایی – مجتمع های تجاری و مسکونی و اماکن آموزشی مد نظر ماست که بتوانیم بوسیله دستگاه کف شو اینگونه اماکن را تمیز کنیم.

نظافت صنعتی و تمیزی اینگونه اماکن همراه با کیفیت خدمات در واقع روی تصمیم گیری مشتریان تاثیر مستقیمی دارد و میتواند فضایی دلچسب را درنظر بیننده القاء کند.

در صنعت هتلداری و رستورانها، طبق تحقیقات حدود ۴۳% از مشتریان بدلیل اینکه احساس کردند که استانداردهای بهداشتی کافی نبوده، دیگر به آن مکان مراجعه نکرده اند.( این تحقیق روی ۱۵۰۰۰ نفر انجام شد). بنابراین برای حفظ و جذب مشتریان و اعتبار محل کسب و کار خود، باید از بالاترین استانداردهای نظافتی برخورداتر شوید. زیرا که بسیار حائز اهمیت است.

در این زمینه برای حفظ کسب و کار خود بویژه در اماکنی که ترافیک رفت و آمد بسیار بالاست این قضیه بسیار مهم است ( مانند مکانهایی که در بالا اشاره شد) به همین دلیل است که هدف اصلی ما تنها ارائه بهترین تجهیزات نظافت صنعتی، بهداشت محیط و تمیزی و همچنین معرفی مواد شیمایی مورد استفاده و مربوط به این دستگاه کف شو صنعتی است.

 

کف شو

ابداع قطعه ای جدید برای دستگاه کف شو سرنشین دار innova :

یکی از محصولاتی که شرکت comac ارائه داداه است، که کار نظافت را با بالاترین کیفیت انجام می دهد و قیمت بسیار مناسبی دارند، دستگاه اسکرابر یا کف شوی صنعتی  innova است.

ارائه قطعه ای خاص و ویژه  ۶۵B که قطعه ای فوق العاده از فن آوری جدید بهداشت و نظافت حرفه ای، آسان برای استفاده و مناسب برای تمیز کردن کف و سطوح تا ۶۰۰۰ متر مربع است.

این دستگاه های اسکرابر سرنشین دار طراحی شده اند برای کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان و همچنین تمیزی بیشتر کف در هر متر مربع البته در مقایسه با مدل های دیگر دستگاه هایاسکرابر صنعتی.

اختراع قطعه ۶۵B طراحی شده است برای بهینه سازی مصرف انرژی و به حداقل رساندن مصرف این دستگاه کف شو که می تواند تا ۴ ساعت بصورت مداوم و مستمر، بدون وقفه کار کند و بدلیل اینکه  سایز و اندازه آن جمع و جور است، این زمین شوی صنعتی براحتی می تواند از درهای معمولی و حتی آسانسور با هر اندازه ای جابجا شود.

در مدل کف شو سرنشین دار innova کمپانی کماک که یکی از دستگاه های قابل رقابت در زمینه کیفیت و قیمت است که هدف اصلی آن کاهش هزینه نظافت از طریق یک سیتم و یک راه حل منحصر بفرد است که موجب کاهش خرابی و استهلاک دستگاه و کم کردن هزینه های مصرفی است.

در یک نسخه از دفترچه راهنمای زمین شوی سرنشین دار innova COMAC : در مورد برس ها و غلطک ها و مخازن جداگانه و مستقل از آب کثیف و استفاده راحت از دسته و فرمان توضیح داده شده است. و یک برنامه اتوماتیک قابل دسترس با انتخاب یک برنامه که به اپراتور اجازه میدهد تا به سرعت فرایند تمیز کردن و نظافت اضافه کند.

 

کف شو

آیا دسترسی به این دستگاه اسکرابر  innova 65B مقدرو است؟

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان شرکت در مورد innova65B COMAC درباره بهترین تجهیزات مربوط به نظافت صنعتی جهت ارتقاء کسب و کار خود و همچنین بازدید رایگان از مکان مورد نظر شما با شرکت ما تماس بگیرید.

این مدل از دستگاه کف شو سرنشین دار ( innova65B )هم اکنون در واحد انبار و خدمات پس از فروش موجود شرکت اتحاد صنعت صدرا جهت ارائه و فروش به مشتریان موجود است.

این مدل های زمین شوی صنعتی با وجود اینکه سرنشین دار هستند ولی قالبی جمع و جور دارند و سطح صدای کم آنها موجب محدویت این دستگاه شده است. این ماشین های نظافتی قادرند که حتی جرم ها و آلودگی های سخت شده در کف زمین را براحتی از بین ببرند( بوسیله برس زنی های مداوم ) مخزن آب کثیف آنها دارای شیر تخلیه است و کنترل آن بسیار ساده و قابل یادگیری است. دور زدن اپراتور با دستگاه بسیار راحت بوده و در محیط هایی با تردد زیاد کارایی بسیار زیادی دارد. از این رو این دستگاه مناسب برای نظافت صنعتی کارخانه ها و تمیز کردن کف بیمارستان ها گزینه مناسبی خواهد بود زیرا که قادر به شستشو و خشک کردن همزمان انواع سطوح را دارد. بدنه و ساختار این دستگاه ها مقاوم بوده و کاملا ضد ضربه هستند و از طراحی ارگونومیک برخوردار هستند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *