دستگاه کفشوی و امتیازات ان برای شرکت های خدمات نظافتی

دستگاه کفشوی برای شرکت های خدمات نظافتی امتیازات زیادی را به همراه خواهد داشت، که در این مقاله سعی میکنیم به این موارد اشاراتی را داشته باشیم. اصل کار این شرکتها، حفظ بهداشت محیط یک مکان عمومی و یا خصوصی است که قدرت کنترل عواملی که ممکن است اثرات سوء را بر سلامت افراد جامعه و بهداشت فردی بوجود بیاورد را داشته باشند. این اثرات ممکن است که از طرق مختلف مانند آب و هوای آلوده، آلودگی در حین و پروسه تولید و تهیه غذا، انتشار مواد خطرزا و یا احتمالا سمی، دود ناشی از استعمال سیگار و یا آلاینده ها و… را ممکن است در بربگیرند. و این شرایط نیازمند یک توجه ویژه برای نظافت مکانیزه و یا صنعتی است.

 

کف شوی صنعتی

استفاده از کف شوی صنعتی برای رفع الودگی ها موجود در کف زمین :

جهت رفع و از بین بردن انواع آلودگی ها بهترین گزینه از دستگاه کفشوی صنعتی و یا اسکرابر است که براحتی کف سالن ها و راهروها را سریعا شسته و همان موقع خشک میکند و این خود یک گزینه عالی برای شرکت های خدماتی است. بعضی از انواع آلودگی ها ناشی از تشعشعات ( مانند اشعه X – رادیواکتیو – مواد شیمیایی ) باشد. و یا اینکه آهک و یا گچ باشد، که در این صورت می توان از یک شوینده فشارقوی یا واترجت صنعتی استفاده نمود. در برخی از کفپوشهای صنعتی که احتمالا بیشتر از سنگ و سرامیک، آلودگی محیطی را جذب خود نمایند براحتی می توانید از مواد شوینده صنعتی برای رفع این معضل استفاده کنید. در استخرهای شنا و مراکز پرورش ماهی و میگو باز هم این شوینده های فشار قوی کارساز خواهند بود.

 

آیا دستگاه کفشوی برای تمامی اماکن عمومی قابل استفاده هستند؟اسکرابر

این تجهیزات نظافت مکانیزه قابلیت بسایر بالایی در زمینه کاهش هزینه های نظافتی دارند، و برای همه اماکن عمومی قابل استفاده هستند. حتی در سطوح بتنی که در کف پارکینگ ها که رنگ خاکستری ناخوشایندی و خسته کننده ای داشته باشد، کاربرد دارد. در برخی از مجتمع های مسکونی که کف پارکینگ های آنها از بتن است، برای پوشاندن ظاهر خشن و رنگ خنثی آن از ترفند رنگ آمیزی استفاده می کنند. تا ظاهر آن را بپوشانند و زیباتر شود و یک تاکتیک محسوب میشود تا صاحبان و مالکان املاک تجاری برای بهبود زیبایی مکان مورد نظر خود استفاده میکنند. . ولی بازهم این تجهیزات نظافت صنعتی هیچگونه آسیبی به این سطوح رنگی وارد نمی کند. و این دفاتر نظافتی براحتی بوسیله این دستگاه کفشوی سطوح و کف پاریکینگ مجتمع های مسکونی را تمیز کرده و هیچگونه دغدغه ای از بابت خرابی آنها نخواهند داشت.

 

دستگاه زمین شور و قدرت پاکنندگی بالای آن ها :دستگاه زمین شور

این دستگا های زمین شور دارای قدرت پاک کنندگی و از بین بردن الودگی ها در همه سطوح بویژه ( اپوکسی- سنگ و سرامیک- مرمر- کفپوشهای پوست پرتقالی- لمینت و رزینی …) را دارند. و امکان جلادهی همراه با شفافیت و درخشندگی را در کف و سطح زمین را ایجاد می نمایند. و این برای بهبود و کیفیت ملک تجاری بویژه در گاراژهای آنها بسیار حائز اهمیت است. زیرا که داشتن یک کسب و کار عالی و تمیز حس بسیار خوبی را در هم در ذهن بیننده و هم در ذهن صاحب شغل بوجود می آورد. که این قضیه خود به خود موجب رونق کسب و کار و ایجاد فرصت های تجاری و شغلی خواهد گردید.

 

از دیگر کاربردهای این دستگاه کفشوی :دستگاه کفشوی

  • شستشوی صنعتی تالارهای بزرگ پذیرایی
  • تمیز کردن کف کارخانجات صنعتی در اسرع وقت
  • نظافت مکانیزه کف مراکز تولیدات دامی
  • نظافت صنعتی دانشگاه ها و مراکز علمی و فرهنگی
  • شستن و خشک کردن همزمان کف بانک ها و مراکز بورس
  • حفظ بهداشت محیط در ورزشگاه ها و باشگاه ها بزرگ ورزشی
دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: