دستگاه های نظافت صنعتی کمپانی Comac و دلایل انتخاب آن ها

  • ارزش گذاری زمان

با قدردانی از ارائه را حل های فنی این  کمپانی و مواد و مجموعه عملیات بکار رفته درز این محصولات و به رسمیت شناختن محصولات کمپانی کماک در بازارهای جهانی و همچنین مدیریت فناوری قابل اطمینان در این دستگاه های نظافت صنعتی به عنوان یک قابلیت و شایستگی ارزشمند در طول زمان تبدیل شده است حتی اگر در مدت زمان عمر خود خیلی زیاد از آن استفاده شده باشد. و تجهیزات و محصولات کمپانی Comac  مترادف است با قابل اطمینان بودن.

هر چه محیط های داخلی یا فضای باز بیشتر نیازمند نظافت و تمیز کردن باشند، شما بیشتر نیاز خواهید داشت که از دستگاههای نظافت صنعتی کمپانی Comac  ( کف شوی صنعتی ) استفاده کنید. یک ساختار قوی از مدل های مورد رضایت برای تمیز کردن و رفع نیازهای متنوع مشتریان این کمپانی  همیشه به عنوان تولید کننده جهانی برتر در زمینه ارائه و تولید دستگاه های نظافت صنعتی مطره بوده است، یک  کاربر ساده و یا ماهر، خواهان دستگاه های کمپانی هستند زیرا که شایستگی یک هم کار خوب را دارند.

 

راه حل های فنی:

مخازن این دستگاه های نظافت صنعتی comac از پلی اتیلن استفاده شده است، این مواد به محلول های شیمیایی بسیار مقائم و قابل اطمینان هستند و همچنین در مقابل دمای بالا قوی و در طول زمان هم مقاومت بسیار بالایی هستند. علاوه بر این  تمیز کردن این مخازن پلی اتیلن دستگاه اسکرابر سرنشین دار بسیار آسان است، این کارخانه یکی از اولین شرکت هایی بوده که اقدام به گزینش این مواد پلی اتیلن در ساخت دستگاههای نظافت صنعتی کرده است . به این دلیل است که بارها مورد تقدیر طراحان صنعتی قرار گرفته است. چرا که این مواد هیچگونه منع مصرفی در این دستگاه های نظافت صنعتی ندارند و تطبیق پذیری بسیار بالایی و کاربردی دارند. سوییپرها نیز دارای کیفیت بسیار ارزنده و پیشرفته ای دارند.

 

دستگاههای نظافت صنعتی شرکت کماک  بسیار خلاقانه هستند که قابلیت شستشو سریع و با کیفبیت را دارند و ظاهری بسیار جمع و جور و مقاوم دارند. که برای نظافت صنعتی مکان های عمومی کاربرد دارند.

این دستگاه اسکرابر دارای سطح صدای پائین برای نظافت صنعتی محیط های پزشکی و بیمارستان ها ماشین آلات و دستگاه های نظافت صنعتی کمپانی Comac   دارای سیستم عایق صوتی جدیدی هستند که بوسیله محصور کردن موتور مکش بوسیله یک عایق صوتی، ضمن محافظت کردن از آن و جلوگیری از نشت آب به قیمت های بالاتر دستگاه، به یک سطح صدای بسیار کم و پائین بدون کاهش قدرت مکش رسیده اند.  که به دلیل این ویژگی بارز است که نسل جدید دصستگاه  های نظافت صنعتی شرکت Comac ، می تواند برای نظافت صنعتی خانه های سالمندان، شستشوی کف بیمارستان ها، بهداشت محیط خانه های بازنشستگی و سوپر مارکت ها که در طول روز زیاد نیازمند تمیز کردن و همچنین حساس به سرو صدا هستند گزینه بسیار مناسبلی است و این دستگاه ها می توانند برای نظافت و شستشو شرکت های بازرگانی و دفاتر مطبوعاتی مورد استفاده قرار گیرند.

 

  • نظافت یکنواخت در تمام سطوح بوسیله اسکرابر %d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%86%d8%b8%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d8%b5%d9%86%d8%b9%d8%aa%db%8c

با یک بار رفت و برگشت دستگاه نظافت صنعتی Comac   و برس زدن اسکرابر  محیطی با پاکیزگی همگن و یکنواخت و بسیار با کیفیت خواهیم داشت ، که همیشه تضمن کننده  یک جریان از محلول مواد شوینده  صنعتی و پاشش  یک نواخت آن بر روی سطوح می باشد سیستم CDS  کمپانی Comac   (۵۰% صرفه جویی در مصرف آب و مواد شوینده صنعتی)

معمولاً در نظافت به روش سنتی تنظیم فشار آب قابل کنترل و دقیق نیست و به هیچ عنوان قابل اطمینان نیست . به خصوص زمانی که مخزن خالی می شود و نتیجه آن مصرف اضافی ۵۰% تا ۳۰% محلول  مواد شوینده است.

سیستم جدید (صرفه جویی در مصرف آب و مواد شوینده) CDS  توسط شرکت کماک که بر روی دستگاه های نظافت صنعتی  کار شده است. دیگر اپراتور به دو گزینه انتخابگر جداگانه از مصرف آب و مواد شوینده دسترسی خواهد داشت. و به این معنی است که شما بسته به نوع آلودگی هر میزان از آب یا مواد شوینده را لازم داشتید را انتخاب می کنید و این می تواند جایگزین روش های تمیز کننده سنتی شوند.

اتخاذ مداوم روش  CDS  بر روی اسکرابر منجر به افزایش قابل توجهی از بهره ورداری و افزایش ارزشمندی دستگاه در زمینه کاهش نیروی کار، که بسیار مهم است می شود. (وقتی که دستگاه های نظافت صنعتی comac به صورت روزانه و مداوم مورد استفاده قرار می گیرند)

سیستم CDS نصب شده بر روی دستگاه های جدید، این امکان را فراهم کرده است که بتوانیم به راحتی نوع مواد شوینده را در ظرف نگهدارنده این محلول ها را به سادگی تغییر دهیم و به این معنی است که اپراتور هرگز با مواد شوینده در ارتباط نخواهد بود و موجب مصونیت کاربر از خطرات ناشی از مواد شوینده نیز خواهد شد و همچنین امکان انتخاب شوینده مناسب برای محیط هایی با شرایط خاص  می شوند.

 

هنگامی که کف شو بوسیله یک برنامه خاص که مقدار مشخصی از آب و مواد شوینده مورد نیاز تنظیم شده است ، دستگیره کنترل باید برداشته شود. در این روش اپراتور می تواند سرعت جریان هوای بیشتر را تنظیم کند و در ادامه تحت همان شرایط به کار خود ادامه دهد .را حتی در استفاده، دستگاه های نظافتی کماک برای اپراتور های غیر ماهر نیز طراحی شده است.

هرکسی می تواند از دستگاه های نظافت صنعتی Comac  استفاده کند.به صفحه پنل ابزار این ماشین آلات نظافتی با حداکثر ارگونومی ساخته شده اند و تمامی فرامین دستگاه در دسترس و آسان هستند: از تنظیم سرعت گرفته تا سیستم کنترل آب و مواد شوینده ، همه چیز را به آسانی یاد می گیریم.

 

همچنین می توانید درخواست، دستگاه های زمین شوی صنعتی یا اسکرابر دستی باتری دار با کیفیت را داشته باشید، برای شارژ کامل دستگاه یک زمان مشخص طول می کشد که اسکرابر پریز برق متصل باشد تا کاملاً شارژ شود.

کاربردهای دستگاه های نظافت صنعتی کمپانی Comac :

نظافت صنعتی کارخانه ها

نظافت صنعتی بیمارستان ها

نظافت مجتمع های تجاری

شستشو کف تالارهای پذیرایی

بهداشت محیط مکان های ورزشی

شستشو و نظافت اماکن مذهبی

 

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: