معرفی دستگاه مبل و موکت شوی

دستگاه مبل و موکت شوی  برای شستشوی انواع مبل و موکت مورد استفاده قرار می گیرد و امکان شستشو و خشک نمودن مبلمان در کوتاهترین مدت زمان را بدون آسیب رساندن به پارچه مبلمان و موکت ها و با کیفیت درجه یک فراهم می کند و به فعالیت و عملیات خود مشغول می شود. همان طور که می دانید وجود هرگونه آلودگی و کثیفی بر روی مبلمان نه تنها سبب تکثیر میکروب می شود بلکه سلامت مخاطبان را نیز مورد تهدید قرار می دهد و هم چنین با مرور زمان مبلمان زیبایی ظاهری خود را از دست می دهند که در این مواقع با شستشوی عمیق انواع آلودگی ها از بین می برد، تنها در شرایطی می توان ظاهر زیبا و تازه مبلمان را بازگرداند که از فرش شوی صنعتی استفاده کنیم. تمیز نگه داشتن مبلمان با توجه به این که از لوازم خانگی محسوب می شود بسیار با اهمیت است و از آن جایی که در دسته وسایل مصرفی قرار می گیرند بیشتر در معرض آلودگی و گرد و غبار هستند، از بین بردن آلودگی ها امری بسیار دشوار محسوب می شود که کاربر هیچگاه به سادگی و با بهره مندی از ابزارهای دستی و مواد شوینده نمی تواند شستشوی مناسب داشته باشد و بهتر است با بهره گیری از دستگاه مبل و موکت شو علاوه بر دستیابی به شستشوی باکیفیت از آسیب رساندن احتمالی به مبلمان و فرش و موکت جلوگیری می کند.

اجزای تشکیل دهنده دستگاه مبل شور

دستگاه مبل و موکت شوی مجهز به پیشرفته ترین و بهترین امکانات و ویژگی ها بوده و از بخش های مختلفی تشکیل شده که در حالت کلی می توان گفت عملکرد تمامی آیتم های مختلف این محصول در کنار یکدیگر سبب کارکرد تاثیرگذار این دستگاه پیشرفته و مدرن شده است. در ادامه به بررسی بخش ها و اجزای تشکیل دهنده دستگاه مبل شوی خواهیم پرداخت.

 سیستم مکش

از جمله مهمترین و اصلی ترین ویژگی ها و قابلیت های دستگاه های مبل و موکت شوی می توان به سیستم مکش اشاره نمود که با بهره مندی از این ویژگی امکان شستشو و مکش به صورت همزمان را برای افراد مهیا می کند.قابلیت مکش موثر آلودگی ها و آب کثیف و انتقال آن به مخزن آب کثیف از جمله عملیات نظافتی این دستگاه به شمار می رود. که در نتیجه سبب سریعتر خشک شدن مبلمان و موکت ها می گردد.

برس شستشو

در این نوع دستگاه ها از برس های غلتکی بهره مند می شوند و جهت حرکت دادن برس های این فرش شوی در جهت الیاف مبلمان و موکت ها اجرا می شود و در نهایت تمامی آلودگی ها بدون آنکه هیچ گونه آسیبی به بافت مبلمان و موکت ها وارد شوده از عمق بافت الیاف به بهترین شکل ممکن خارج می گردد.

مزایای دستگاه مبل و موکت شوی

استفاده از فرش شوی صنعتی پیشرفته دارای مزیت ها و ویژگی های بسیاری می باشد که کاربران با توجه به تمامی قابلیت ها و مزیت های این محصول خواهان و خواستار خرید و استفاده از آن شده اند از جمله مزیت های فرش شوی صنعتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مصرف کمتر آب و مواد شوینده در مقایسه با شستشوی دستی از بهترین مزیت های این محصول می باشد، شستشوی راحت که تنها با یک بار حرکت دادن مبل شوی بر روی سطوح مربوط به پاکیزگی و تمیزی مد نظر دست می یابیم، این موضوع علاوه بر صرفه جویی در زمان سبب افزایش سرعت و کیفیت می گردد، با توجه به این که بدنه این محصول از پلی اورتان می باشد در مقابل ضربه های بسیار سخت مقاومت بالایی را داراست، شستشوی و خشک کردن همزمان از دیگر مزیت های قابل توجه در این محصول محسوب می شود.

دستگاه مبل و موکت شوی

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: