مقالات آموزشی نظافت صنعتی

معرفی دستگاه مبل شوی هتلی

امروزه بسیاری از هتلداران به دنبال خرید و در اختیار داشتن باکیفیت ترین دستگاه مبل شوی هتلی هستند تا از این طریق نظافت مورد نظر خود را در فضای هتل به وجود آورند. این نظافت  شامل بخش ها و قسمت های بسیار زیادی می باشد که مهمترین آن نظافت کف هتل، نظافت رستوران هتل، نظافت مبلمان و نظافت سرویس های بهداشتی می باشد. اگر شما نیز مدیر یکی از هتل های چند ستاره هستید حتماً برای تمیزی و نظافت هتل خود اهمیت بسیار زیادی را قائل باشید. یکی از مهمترین آیتم هایی که توجه مهمانان را در زمان ورود به هتل و اتاق رزرو شده، به سوی خود جذب می کند، نظافت و تمیزی مبلمان می باشد چرا که مبلمان می تواند یکی از مهمترین وسایل برای انتقال انواع آلودگی ها باشد به همین دلیل تمیزی و ضدعفونی کردن آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید با در اختیار داشتن دستگاه مبل شوی هتلی تمیزی بی نظیر و ایده آلی را برای هتل و مراکز اقامتی خود به وجود آورید.

دستگاه مبل شوی هتلی
روش های شستشوی مبلمان هتل

روش های شستشوی مبلمان هتل

شستشوی مبلمان هتل از حساس ترین و مهمترین مواردی می باشد که بایستی به آن توجه بسیار ویژه ای شود و از آن جایی که مبل ها از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند بایستی در تمیز کردن آن ها  نهایت دقت را داشته باشید. روش های بسیار مختلفی برای تمیز و شستشوی مبلمان وجود آورد که از مهمترین و اصلی ترین این روش ها:

 •  روش های دستی: این روش یکی از قدیمی ترین و رایج ترین روش های استفاده شده در هتل ها بوده که معمولاً به هزینه های عملیاتی بسیاری نیاز داشته و خشک شدن مبل ها نیز به زمان زیادی نیاز دارد. همچنین استفاده از این روش نیازمند نیروی انسانی بیشتری بوده و از این طریق هزینه های شستشو را افزایش می داد.
 • روش های مکانیزه: بهترین روش مکانیزه برای نظافت مبل هتل، استفاده از دستگاه مبل شوی هتلی می باشد. این دستگاه با داشتن مزیت های بسیار بی نظیر، می تواند باشکوه ترین نظافت را به ارمغان آورد.

شستشوی مبل و صندلی با دستگاه مبل شو

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، دستگاه مبل شوی هتلی یکی از مدرن ترین و جدیدترین دستگاه های نظافتی به شمار می آید که با این دستگاه می توان به بهترین و بی نظیرترین شکل ممکن به شستشوی صندلی و مبل پرداخت. همچنین در نظر داشته باشید که استفاده از دستگاه مبل شوی هتلی  هرگونه لکه و کثیفی را از روی مبل و صندلی هتل خود تمیز کرده و از این طریق تمیزترین مبلمان را برای هتل  به ارمغان می آورید. برای خرید  بهترین مدل این دستگاه، همین فروشگاه اینترنتی را در اولویت های قرار دهید و آن را تهیه و در کسب و کار خود مورد استفاده قرار دهید.

دستگاه مبل شوی هتلی
ویژگی های دستگاه مبل شوی هتلی

ویژگی های دستگاه مبل شوی هتلی

مبل شور برندهای بسیار متنوع و بی نظیری را دارد که شما می توانید در خصوص ویژگی های هریک از این برندها اطلاعات مورد نظر را به دست آورده و سپس خرید خود را شکل دهید. دستگاه مبل شوی هتلی از ویژگی های بی نظیری برخوردار می باشد که عبارتند از:

 • سرعت و کیفیت بالای شستشو
 • سیستم مکش
 • خشک شدن سریع
 •  بدون نیاز به جا به جایی مبلمان
 • کارکرد راحت و آسان
 • صرفه جویی در وقت و انرژی
 • جلوگیری از هدررفت آب

ارزش بخشیدن به هتل با دستگاه مبل شوی هتلی

شما می توانید با استفاده از مبل شوی  و فرش شوی هتلی، ارزش بسیار بی نظیری را به هتل خود ببخشید که این امر می تواند مزیت های بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد و رضایتمندی مهمان های شما را به دست آورد. از مهمترین ارزش هایی که با استفاده از این دستگاه نظافت صنعتی می توانید به دست آورید:

 • امکان تمیز نگه داشتن همیشگی مبلمان
 • بهبود تصور مهمانان درباره هتل به دلیل تمیزی
 • مشاهده تجهیزات نظافت مکانیزه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *