مقالات آموزشی نظافت صنعتی

دستگاه زمین شور برای تضمین سلامت و نظافت صنعتی دانشگاه ها

ارتباط بین محیط دانشگاه ها و عملکرد دانشجویان و همچنین انگیزه آنها جهت حضور مستمر در مکان های آموزشی به خوبی قابل مشاهده است. در واقع بررسی ها نشان داده است که اقدامات در زمینه بحث نظافت صنعتی  و تمیز کردن با دستگاه زمین شور و تمیزی ورودی های دانشگاه ها و مکان های آموزشی اقدامات پیشگیرانه از عفونت ها و بیماری ها محسوب میشود. و این مسئله مدتهاست که ثابت شده اند. با این حال، برای کسب اطلاعات بیشتر و آزمایش دقیق تر، مجموعه اقدامات نظافتی انجام شده که مشخص شده است که یک پاک کننده حرفه ای یا کف شو صنعتی می تواند نقش بسیار کلیدی و مهمی را در حفظ تمیزی و بهداشت محیط مکان های آموزشی را ایفاء کند و سطح آلودگی در این گونه امکان را به حدقل می رساند.

 

کاهش خطرات با دستگاه کف شور :%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%b2%d9%85%db%8c%d9%86-%d8%b4%d9%88%d8%b1

در یک پوشش خبری رسمی در کشور آمریکا (toxic America) چهار مورد از خطرات سلامت مرتبط با امکانات آموزشی و دانشگاه ها را عالام کرد که شامل موارد زیر است:

۱-افراد بیمار

۲- گردو خاک

۳- معطل ماندن در اتوبوس و انتقال ویروس ها به دانشجویان و دانش آموزان

۴- سیستم های تهویه هوا (هم گرمایشی، هم سرمایشی)

با توجه به مطالعات معتبر ، از آنجا که هوا در محیط های داخلی گرایش بیشتری به آلوده تر شدن در مقایسه با هوا در فضای باز دارد، پس بحث تهویه ساختمان ها بسیار قابل تأمل است. ولی با وجود این هوای آلوده اطراف دانشگاه ها، مدارس، و آموزشگاه ها، تهدید جدی برای سلامت دانشجویان محسوب می شود.

همانطور که قبلاً اشاره شد افزایش آلودگی و واکنش های آلرژیک ، موجب غیبت دانشجویان و یا دانش آموزان می شود. بنابر این استفاده از دستگاه کف شور درصد زیادی را از این گونه خطرات را کاهش میدهد.

 

اسکرابر یا دستگاه زمین شور یک تمیز کننده حرفه ای برای بهداشت محیط دانشگاه هها:

از مهمترین جاهایی که در دانشگاه ها، مدارس دارای بیشترین آلودگی هستند، سرویس های بهداشتی، میز و صندلی،سالن و راهروها و کلاس های آموزش هستند که بوسیله دستگاه اسکرابر زمین شوی می توانیم بخش اعظم این مناطق را تمیز کنیم و انواع الودگی ها را از کف برداریم. و هدف اصلی ما با مجموعه فعالیت ها و اقدامات موثری هستند که با استانداردهای جهانی نظافتی هماهنگ، باشند (بهترین وسیله اسکرابر سرنشین دار یا دستگاه زمین شور صنعتی است) این اقدامات تمیز کردن مناسب مانند ضد عفونی کردن کف زمین برای به حداقل رساندن انواع آلودگی ها و آلاینده های مضر موجود در کف زمین و به علاوه ، اجرای روش های مدرن و به روز برای به حداقل رساندن مبارزه با انواع آلودگی ها که شامل موارد زیر است:دستگاه زمین شور

۱- استفاده از زمین شوی صنعتی برای نظافت و شستشوی صنعتی

۲- استفاده از واترجت صنعتی برای شستشوی حرفه ای دانشگاه ها

۳- کنترل و پیشگیری از بیماری های CDC و بیماری های عفونی در بین دانشجویان و دانش آموزان در محیط های آموزشی به وسیله ایجاد یک محیط استاندارد

حدود ۴۰% از دانش آموزان و دانشجویان در سنین ۷ تا ۲۰ ساله که در محیط های آموزشی محصل بوده اند در سال گذشته به دلیل بیماری و یا آسیب دیدگی و یا حتی سرماخوردگی و ویروس آنفلوانزا به مدت چندین روز در دانشگاه ها و یا مدارس خود غیبت داشته اند.

دستگاه زمین شور حرفه ای یا اسکرابر که مسئول نظافت صنعتی و تضمین کننده بهداشت محیط مدارس و دانشگاه است باید بتواند نیازهای نظافتی یک محیط را کاملا برآورده سازد و تصمیم گیرندگان باید این قضیه را درک کنند که هزینه کردن و سرمایه گذاری برای تهیه این وسایل و تجهیزات نظافت صنعتی در واقع سرمایه گذاری در مورد آینده و سرنوشت دانش آموختگان خواهد بود.

 

از دیگر کاربردهای زمین شور صنعتی :%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%b2%d9%85%db%8c%d9%86-%d8%b4%d9%88%d8%b1

نظافت صنعتی دانشگاه ها
تمیز کردن کف آمفی تئاترها
شستشو صنعتی کف زمین
نظافت هتل ها
نظافت صنعتی بیمارستان ها

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *