دستگاه اسکرابر و کارایی آن در نظافت کارخانه های آب معدنی

در عصر امرز محبوبیت و استفاده از اب معدنی ها در بین مردم بسیار بیشتر شده است، زیرا که افراد جامعه به این نتیجه رسیده اند که این اب معدنی ها برای سلامتی بسیار مفیدند و هیچونه مشکلی از بابت بهداشتی بودن و یا عدم بهداشتی بودن آن ندارند. و یک نوع ارجعیت برای آب معدنی بر آب آشامیدنی قائل هستند. زیرا که احساس میکنند که آب شرب شهری و لوله کشی شده تا حدودی آلودگی های ناشی از سدها و یا نشت فاضلاب و … را در خود دارند. از سویی دیگر کیفیت پائین آب شرب در برخی از استانها مانند رسوبات و گل و لای نیز موجب گشته که مصرب آب معدنی در میان مردم محبوبیت بیشتری پیدا کند. در کارخانه بسته بندی اب معدنی باید همه موارد استانداردهای نظافتی از جمله تمیز کردن مداوم کارخانه، شستشوی صنعتی کف و سطح سالنهای تولید بوسیله دستگاه اسکرابر و یا زمین شوی و… کاملا رعایت گردد.

 

 

دستگاه اسکرابر

نظافت استاندارد کف کارخانه های آب معدنی بوسیله اسکرابر :

در این کارخانه ها کار پر کردن بطری های آب معدنی انجام میگیرد که به طور معمول در نوع هستند که شامل ۱- آب اشامیدنی ۲- آب معدنی . این تولیدات باید کاملا استاندارد بوده و برای مصرف کنندگان، هیچگونه خطری از لحاظ سلامتی نداشته باشد و عوامل تاثیرگذار بر آن در حدی باشد که هیچگونه عارضه ای در دراز مدت برای مصرف کنندگان بوجود نیاورند. در این گونه کارخانجات که کار بسته بندی و همچنین پالایش آبها صورت میگیرد به طور حتم باید یک محیط بسیار پاکیزه و تمیز را مهیا کنیم تا یک محصول باکیفیت را روانه بازار نمائیم. استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی مانند دستگاه اسکرابر و زمینشور های جدید صنعتی کمک شایانی به این صنعت میکنند و یک محیط بسیار ایده آل را بوجود خواهند آورد.

 

 

زمین شوی صنعتی برای تمیز کردن کف کارخانجات آب معدنی:زمین شوی صنعتی

اگر چانچه در محیط و گوشه کناره های کارخانه مورد نظر خود از آفت کش و سموم دیگر استفاده شده است؛ باید حتما سریعا حذف شده و کاملا از بین بروند زیرا که ممکن است جذب آب شده و در فرایند تصفیه و بسته بندی از بین نروند. اکثر این دستگاه اسکرابر قابلیت ضدعفونی کردن و از بین بردن انوع باکتری های خطرناک موجود در کف کارخانه را نیز دارند. و یک محیط عاری از میکروب و باکتری را بوجود خواهند آورد. این تجهیزات مکانیزه نظافتی و زمین شور به سرعت زیاد همه نوع آلودگی را حذف نموده و یک مجموعه بسیار تمیز و پاکیزه را به ارمغان می آورند.

 

 

سایر موارد استفاده از کف شوی صنعتی :اسکرابر

  • نظافت و تمیز کردن کف رستوران و آشپزخانه های صنعتی
  • بهداشت محیط هتل ها
  • براق کردن سنگ و سرامیک
  • شستشوی صنعتی انواع سنگفرشها
  • نظافت مکانیزه ایستگاه های راه آهن
  • تمیز کردن محیط های اداری و دانشگاه ها
دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: