مقالات آموزشی نظافت صنعتی

چگونه نظافت محل کار بر سودآوری و تجارت شما تأثیر می گذارد؟

جارو برقی به عنوان یک دستگاه نظافت صنعتی ، در مراکز مختلف تجاری ، صنعتی ، خدماتی و … ، مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه روتق کسب و کار در جوامع مدرن به عوامل گوناگونی بستگی دارد. نظافت همیشگی محل کار یکی از این عوامل است. به گونه ای که نظافت پیوسته ی محل کار و فروشگاه تاثیر مستقیمی بر مراجعه کنندگان و کارمندان دارد. لذا انجام امور نظافتی توسط جاروبرقی های تجاری با افزایش قابل توجه راندمان کاری در سود آوری و جذب مشتریان تاثیر مطلوبی می گذارد. ساختار این جاروبرقي ها نسبت به مدل های صنعتی ساده تر و نسبت به مدل های خانگی دارای پیچیدگی بیشتری می باشد. از این رو عملکردی ما بین دو مدل صنعتی و خانگی از خود به نمایش می گذارند. در ادامه قصد داریم تا با بررسی ویژگی های جار.برقی های خانگی ، تاثیرات آن بر کسب و کار را مشخص کنیم :

 

 

جارو برقی چگونه بر نظافت محیط کسب و کار تاثیر می گذارد

جاروبرقی صنعتیجاروبرقی های تجاری با عملکرد مطلوب خود ضمن از بین بردن الودگی ها از سطوح ، در جمع اوری زباله ها و انجام عملیات فیلتراسیون در سطحی مطلوب عمل می نمایند تا گرد و غبار به محیط باز نگردد. از این رو جاروبرقی تجاری آب و خاک با ویژگی هایی نظیر امکان اتصال تی به جارو برقی جهت جمع آوری و مکش آب موجود بر سطح می شود. بهره مندی از جارو برقی های تجاری در فروشگاه ها  ، محوطه پارکینگ ها ، رستوران ها و هتل ها به سبب سر و صدای بسیار اندک این دستگاه موجب نظافت محیط و جلب رضایت افراد و مراجعه کنندگان می گردد.

 

 

اثرات استفاده از جاروبرقی در نظافت محیط دارای ابعاد گوناگونی می باشد که در ادامه قصد داریم تا با اشاره به ۳ ویژگی بارز ، شما را با این تأثیرات آشنا کنیم :

 

تاثیر نظافت در تصویر سازی مطلوب از فضا

جاروبرقی ایجاد تصویر خوب و مطلوب از فروشگاه ها و هتل شما  در ذهن مشتریان و مسافران ،  می تواند ضامن حفظ آن ها و حضور مجددشان در محیط تحت مدیریت شما گردد. اما خلاف این موضوع نیز صادق است به گونه ای که در صورت کثیف و آلوده بوده دفتر کار ، فروشگاه و یا هتل ، تاثیر منفی بر مراجعه کننده گذاشته و ممکن است او را برای همیشه از محیط تحت کنترل شما دور گرداند. همچنین در صورت کار دستگاه های پر سر و صدا ، مسلماً موجب نا رضایتی افراد می گردد. اما جاروبرقی تجاری Comac با امکان کار با سطح صدای پایین ، ضمن حفظ آرامش نظافت پایدار را پدید آورده و در ایجاد تصویری مناسب از محل کارتان نقش پر رنگی ایفا می نماید.  

 

دستیابی به بهداشت و سلامت محیطی

جارو برقیهمانا هدف اصلی در انجام امور نظافتی در محیط های مختلف نظیر مجتمع های تجاری ، رستوران ها و … ، به سبب تعدد  رفت و آمد افراد ، برقراری بهداشت و سلامت محیطی می باشد. دستیابی به سطح بالای نظافتی تنها با انجام پیوسته ی این امور میسر می گردد . لذا بهره مندی از دستگاه های نظافتی نظیر جارو برقی تجاری با ایجاد فضایی عاری از زباله در حفظ سلامت افراد و جلوگیری از شیوع بیماری گام مثبتی بردارد.همچنین فیلتر های پارچه ای گرد و غبار و فیلتر اسفنجی مایع با انجام عمل فیلتراسیون ، در بدست آمدن بهداشت و پاکیزگی ایده آل بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

صرفه جویی در زمان و هزینه ها

جارو برقینکته ی دیگری که در کسب و کار اهمیت خاصی دارد صرفه جویی در هزینه ها و زمان سبب سود آوری بیشتر و بهبود راندمکان کاری می باشد. به همین سبب جارو برقی های تجاری با مصرف انرژی استاندارد در کاهش هزینه ها نقش داشنه و نظافت را به بهترین شکل صورت می دهد. چرخ های بزرگ و مستحکم و کلیه ی قطعات این مکنده تجاری ، با بهترین جنس طراحی و ساخته شده است تا با کاهش و از بین بردن هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری از دستگاه جارو برقی در طول عمر دستگاه نیز تاثیر گذارد.

 

 

لینک های مفید:

جاروبرقی صنعتی : فهرستی از جاروبرقی های تجاری

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *