جاروی محوطه یک دستگاه نظافتی مناسب برای محیط زیست

به طور قطع همه ما میدانیم که محیط زیست مملو از انواع زباله ها و آلودگی است، که شامل انواع ظروف یکبار مصرف، پلاستیک و انواع خوراکی ها و خاکروبه ها و… می باشد. و اگر چنانچه این مواد حذف نشوند ممکن است به یک فاجعه زیست محیطی تبدیل شوند. در هرسال سیصد میلیون تن زباله در جهان تولید میشود. که همین آلاینده ها و زباله های دفن نشده موجب آسیب رساندن به یخ های قطب شمال، الوده تر شدن اقیانوس ها و حتی حیات وحش خواهد شد. همه این مسائل و مشکلات بوسیله یک جاروی محوطه یا همان سوییپر حل خواهد گردید. این تجهیزات نظافت صنعتی قادرند سریعا انواع زباله ها را جمع اوری نموده و حتی قادر به تفکیک زباله ها ریز و درشت هستند.

 

سوییپر

سوییپر و کارایی های آن برای حفظ بهداشت محیط زیست :

طبق نتایجی که اخیرا در اروپا انجام شده است، برخی از زباله های کنار سواحل تا عمق ۴.۵ کیلومتری زیر دریا ها قرار میگیرند، که در محیط های دریایی ممکن است عواقب بسیار فاجعه باری را برای آبزیان بوجود بیاورد. از این حتما برای حذف و جمع آوری موارد یاد شده از یک جاروی محوطه کمک بگیرید تا ضمن سرعت عمل بالای نظافت آن، یک کیفیت استاندارد را داشته باشیم. به طور مثال در هر ساله بیشتر از ۹۰۰۰۰۰ هزار پرنده در اثر مصرف تکه های کوچک پلاستیک جان خود را از دست میدهند. این در صورتی است که اگر این مواد از طبیعت حذف شوند به طور قطع از وقوع این اتفاقات ناراحت کننده پیشگیری می شود.

 

 

جاروی محوطه برای نظافت سواحل و کلیه معابر شهری :جاروی محوطه

همانطور که همه ما میدانیم سواحل دریایی یکی از مکانهایی است که بازدید کننده و مسافر و توریست را به خود جذب می کنند، از این رو باید تدابیر کاملا هوشمندانه مانند استفاده از جارو خیابانی برای رفع این معضل در نظر بگیرید تا یک محیط کاملا بهداشتی و تمیز را مهیا نمائید. به طور مثال اگر این آلودگی ها به دریا ها ریخته شوند و ماهیان و کلیه آبزیان به مشکل بر برخورند و در صورت استفاده این مواد خوراکی که از دریاها و اقیانوسها صید می شوند، به طور قطع مشکلات گوارشی و تغذیه ای برای انسانها بوجود خواهد آمد که حتی ممکن است منجر به فوت انسانها گردد.

 

 

جاروی شهری و رفع معضلات نظافتی در شهرهای بزرگ :جارو خیابانی

کلان شهر و شهرهای خیلی بزرگ، نیازمند توجه ویژه از لحاظ پاکیزگی می باشند . یکی از این موارد قابل توجه خاکروبه هایی ناشی از ساختمان سازی و یا تخریب خانه های قدیمی در معابر و … می باشد. که یک جاروی محوطه می تواند کمک شایانی به رفع این معضل خواهد نمود. و این مواد را سمتی دیگر که مناسب باشند هدایت نمایند. چون ممکن است در هنگام وزیدن باد و یا طوفان این مواد به اطراف پراکنده شده و کل محیط اطراف را آلوده و یا خاکی کنند و در هنگام بارندگی یک محیط گل الود را ایجاد نمایند که به راحتی به کلیه مکان های عمومی سرایت نمایند و بصورت ناخودآگاه همه شهروندان دچار مشکلاتی از لحاظ تمیزی و پاکیزگی شوند. و شما براحتی بوسیله یک سویپر همه نقاط را جاروب نموده و کاملا تمیز نمائید.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: