کاربرد جاروی محوطه برای نظافت کارخانه های فرش بافی

بهترین و کارآمدترین روش برای نظافت کارخانه های فرش بافی استفاده از جاروی محوطه یا سوییپر صنعتی می باشد. زیرا که این روش در مکانهایی تولید فرش و قالی و گلیم به طور کامل جوابگو بوده و یک راه حل کاملا ایده آل می باشد. این جاروی صنعتی  براحتی گرد و خاک را جمع آوری نموده، و دیگر نیازی به پاشش آب و ایجاد رطوبت برای کار نظافت مکانیزه نیست و برای کارکنان هیچگونه نارحتی و مشکلی به همراه نخواهد داشت. یکی از آلودگی های رایج در اینگونه کارگاه ها، وجود کرک و پرز و … است که در صورت عدم حذف آنها از کارخانه ممکن است برای ریه ها ایجاد نارحتی نموده ودر طول زمان ایجاد سل برای بافندگان و افراد فنی مستقر در این اماکن ایجاد نمایند.

 

 

سوییپر

سوییپر چگونه یک محیط پاک و بهداشتی ایجاد میکنند؟

انباشتن آلودگی های ناشی از بافتن فرش و سایر منسوجات، در کارگاها و کارخانه ها به طور قطع مشکلات عدیده ای را به بار می آورند، هنوز بسیاری از کارخانجات تولید فرش و قالی در جهان وجود دارند که از روشهای سنتی برای تمیز کردن آن استفاده میکنند. ولی چنانچه بخواهید به طور موثر یک فرایند تمیزکاری را انجام دهید گزینش و خریداری یک سوییپر صنعتی یا همان جاروی محوطه کمک بسیار بزرگی به این مجموعه ها خواهد نمود. و در صنف تولیدکنندگان این صنعت در بحث تمیزکاری و بهداشت محیط اثرات مثبتی را خواهد گذاشت. به هر حال تمیز کردن و بهداشت محیط یک ضرورت محسوب میشود.

 

 

جاروی محوطه و مخازن بزرگ آن برای نظافت مکانیزه کارخانه تولید فرش :جاروی صنعتی

زمانی که کار کار بافتن فرش و سایر منسوجات حالا چه به صورت دستی یا چه بصورت ماشینی و مکانیکی انجام میگیرد، به طور قطع با تولید زباله هایی مانند کرک و پرز و یا نخ های ریزی همراه می باشد که در هنگام جاروب کردن با سویپر یا جاروب به دلیل وزن کمی که دارند به سرعت جمع آوری میشوند، و یکی از بزرگترین امتیازات این تجهیزات نظافت صنعتی و بهداشت محیط بزرگ بودن مخازن آنهاست که مقادیر بسیار زیادی از این ضایعات را در خود جای میدهد. این صنعت در طول قرنها دستخوش تکنیک هایی شده اند که به طور کامل محرز است. از نقش و طرح و نوع بافت گرفته تا متریال و مواد اولیه آن و…

 

 

مراقبت از بهداشت محیط کارگاه های فرش بافی بوسیله جاروی شهری :جاروب خیابانی

بحث بهداشت محیط اینگونه کارگاها بسیار حائز اهمیت است زیرا که افراد مدت زمان بسیار طولانی را در این مکانها سپری می کنند که باید به طور جدی به بحث نظافت آن اهمیت ویژه ای داده شود. این حرفه شامل تعدادی از کارهای بسیار فنی است که باید بصورت مداوم نظارت شوند. مانند خواندن نقشه و رج بافی که طرح آن از یک نسل به نسل بعدی منتقل میشود. که چنانچه یک نفر کارش را اشتباه انجام دهد کل شیرازه فرش زیر سوال میرود. در طول قرن ها این صنعت بسیار پر رونق بوده و نمونه های عالی از این حرفه بافته شده و به بازارهای جهانی عرضه شده اند و طرفدران بی شماری دارند.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: