نکاتی را که در مورد جاروبرقی صنعتی باید بدانیم

جاروبرقی صنعتی اولین بار در سال ۱۹۰۵ توسط والتر گریفیتس معرفی شدند که از آن موقع تغییرات و پیشرفت های بسیار چشمگیری داشته است در طول این همه سال در همه کارخانه ها و کمپانی های سرتاسر جهان پیشرفتهای ان شامل میله های ضربه ای، فیلتراسیون، جنس بدنه، سطح صدا، نوع حرکت و حتی بخش های اتوماتیک به آنها اضافه شده است. ولی به نظر شما بعد گذشت ۱۱۱ سال از این اختراع بزرگترین تغییر در این چه چیزی بوده است؟ به طور قطع بزرگترین اتفاق تفکیک جارو برقی صنعتی و جاروبرقی خانگی است که دچار تحولات بسیار ارزشمند با کارایی های بسیار بالایی شده اند گاهی این مکنده ها به قدری قوی هستند که فقط برای مصارف صنعتی و خاص قابل استفاده هستند که در اینجا به معرفی برخی از مدل ها و کارایی های آنها خواهیم پرداخت.

 

 

بهترین گزینه برای نظافت کارخانجات مکنده صنعتی  یا جاروبرقی صنعتی است:مکنده صنعتی

ما در زنگی روزمره و کاری خود مسلما نیازمند جت های پرواز و یا کشتی های لوکس و .. نیستیم ولی نیازمند یک جاروبرقی صنعتی یا غیر صنعتی هستیم که در اطراف ما بچرخند و کار نظافت محیط اطراف ما را انجام دهند. بعضی از کمپانی های ژاپنی اقدام به ساخت و طراحی یک جاروبرقی ربات نموده اند که مجهز به یک سنسور هوشمند و یک دوربین دیجیتال هستند که طبق برنامه ای که کاربران به آنها می دهند کار جارو کردن را انجام می دهند و توانایی شناسایی محیط اطراف و همچنین زباله ها را دارند . البته این برای جارو بیشتر مصارف خانگی و یا هتلی دارند. ولی برای نظافت صنعتی کارخانه ها شما باید یک جاروبرقی صنعتی کاملا حرفه ای را انتخاب نمائید تا بتوانید از مزایای آنها بهره مند گردید به طور مثال جاروبرقی ضد انفجار برای محیط هایی مانند پتروشیمی و صنعت نفت و گاز و .. کاربرد دارند و مکنده صنعتی آب و خاک برای مکانهای صنعتی که با روغن و یا گریس و مایعات صنعتی سروکار دارند مناسب ترند.

 

 

جاروبرقی تجاری برای مجتمع های تجاری و پاساژها:جاروبرقی تجاری

برای خلاص شدن از انواع آلودگی ها و زباله های انباشته شده در گوشه و کنار این مکان ها جاروبرقی تجاری مناسب ترین گزینه است که یکی از کمپانی هایی که اقدام به طراحی و ساخت آنها نموده است شرکت Comac ایتالیاست که علاوه بر جاروبرقی صنعتی یک سری از از مکنده های تجاری را با کیفیت بسیار بالا ساخته و روانه بازارهای جهانی کرده است این جاروها قادرند به صورت همزمان اب و خاک را مکش کرده و محیطی کاملا بهداشتی و تمیز را به ارمغان بیاورند. محیط های تجاری به طور قطع با ترافیک بالای تردد مواجه هستند و موجب می شود که زباله بیشتری در این اماکن ریخته شود و چهره ناخوشایندی را بوجود بیاوردند.

 

 

کاربرد جاروی صنعتی برای بهداشت محیط در بیمارستان :جاروبرقی صنعتی

مهمترین موئلفه قدرتمند برای جاروبرقی صنعتی، موتور و ظرفیت مخازن آن ها است که چنانچه قدرت موتور جارو بیشتر باشد ، ساعات بیشتری را قادر به کار کردن است و این جاروی صنعتی براحتی همه بخش های بیمارستان را جارو کرده و کاملا تمیز می کند . یکی از دستگاه های نظافت صنعتی است که کمک شایانی به بحث بهداشت محیط بیمارستان می کند. زیرا که بیمارستانها جزو موارد خاص محسوب می شوند که شامل دستمال ها و باندهای آلوده، انواع سرنگ ها، دستمال کاغذی و …. که با توجه به نوع مکان کاملا الوده به انواع ویروسها و باکتری های خطرناک و بیماری زا هستند، که بوسیله جاروب و یا خاک اندا واقعا غیر استاندارد بوده و ممکان است به سایر بخش های حساس بیمارستان مانند اتاق عمل و جراحی سرایت کنند و موجب افزایش بیماری گردند لذا یکی از اقدامات پیشگیرانه، استفاده از جاروی صنعتی بیمارستانی است که همه اماکن را براحتی جاروب کرده و کاملا تمیز میکند

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: