مقدمه ای برای استفاده از جاروبرقی صنعتی برای نظافت رستوران

هنگامی که شما در صنعت غذا کار می کنید به طور قطع پاکیزگی و نظافت بسیار ضروری است . اگر چنانچه در یک آشپزخانه کثیف و آلوده کار پخت و پز را انجام می دهید، عواقب ناخواسته ای و ممکن است غیر قابل جبران برای کارکنان و سرآشپز های رستوران شما وجود دارد. انواع مختلفی از باکتری ها و ویروس ها وجود دارند که می توانند به یک آشپزخانه کثیف و حتی خزنده و لیز تبدیل شوند کارشناسان صنعت غذا اعتقاد دارند که کف رستوران ها در طول روز زیاد از حد خیس می شود و ممکن است مهمانان و کارکنان لیز بخورند و صدمات جدی به آنها وارد شود و چنانچه  کف این گونه اماکن به طور مداوم خیس و مرطوب باشد بلافاصله منجر به رشد باکتری های قابل توجه می شود، و هنگامی که این اتفاق بیافتد شما در معرض انواع میکروب ها و باکتری ها قرار می گیرید که ممکن است به انواع باکتری ها و عفونت ها دچار شوید به همین دلیل خیلی مهم است که بحث نظافت را کاملا جدی بگیرید و برای اطمینان از اینکه شما می توانیذ به طور موثر  و کاملا تمیز تمیز  تعدادی از  دستگاه ها نظافت صنعتی مانند جاروبرقی صنعتی و یا اسکرابر را تهیه و خریداری نمائید.مکنده صنعتی

 

 

مکنده صنعتی و جاروبرقی صنعتی و مزایای آن برای نظافت مکانیزه رستوران ها :

برای استفاده از جاروبرقی صنعتی و یا مکنده صنعتی قبل از انجام هر کاری باید استفاده از آنها را به خوبی یاد بگیرید زیرا این دستگاه نظافتی به طور موثر می توانند آلودگی و گرد و خاک را کف و سطح زمین کاملا پاکسازی کنند و سرعتی قابل توجه دارند ( باید بیش از سه مایل در ساعت باشند ) تا بتوانند مساحت قابل توجهی از یک رستوران و یا غذا خوری را در مدت زمان کمی تمیز کنند. اکثر این مکنده ها از نوع جاروبرقی آب و خاک هستند که مناسب ترین گزینه برای صنعت مهمانداری و رستوران است.

 

 

جارو صنعتی دستگاهی کارآمد برای صنعت مهمانداری :اسکرابر

این جارو صنعتی به شما این امکان را به شما می دهد که زمان بیشتری را برای نظافت رستوران خود فراهم کنید و نسبت به جاروبرقی معمولی کارآمدتر هستند و درکنار این جاروها شما می توانید از یک دستگاه دیگر بسیار موثر مانند اسکرابر برای نظافت کف مکان های عمومی مانند تالار و رستوران بهره مند شوید . این زمین شوی ها قادرند هرگونه آلودگی و جرم را تمیز کرده و کاملا پاک کنند، علاوه بر این برخی از مدل های خاص آن همراه با سیستم دیجیتال به طوری که اپراتور براحتی و با خیال آسوده و راحت می تواند هر نوح سطحی را تمیز کرده و در جا خشک نماید. البته اسکرابر صنعتی و یا مدل سرنشین دار آن نیز برای اماکن وسیع تر کاربرد دارند.

 

 

نظافت صنعتی رستوران ضامن سلامتی مردم :جاروبرقی صنعتی برای نظافت رستوران

اگر شما بتوانید براحتی زیر قفسه ها و کابینت ها را در آشپزخانه های رستورانها را کاملا تمیز کنید البته بسته به مدل جاروبرقی صنعتی که شما می توانید از کمپانی های معتبر تهیه و خریداری کنید تا توانایی انجام این کار را داشته باشند. مدل هایی وجود دارند که توانایی جمع آوری مایعات را دارند و این قضیه کمک میکند که از انتشار و گسترش ویروسها و میکرو ارگانیسم ها کاملا پیشگیری کند. و می تواند یک تمییز کننده کاملا حرفه ای برای رستورانها و هتلها محسوب شوند و هنگام تمیز کردن به قدری حرفه ای و به روز هستند از مسمویت های ناشی از آلودگی های محیطی و فساد مواد غذایی پیشگیری می کنند از این رو باید ما مرتب و به صورت روزانه آشپزخانه رستوران را مرتب و کاملا شستشو داده و تمیز کنیم و در این صورت با خیال آسوده هر زمان که بازرسان بهداشت سرزده به رستوران شما سرکشی نمایند همیشه آمادگی کامل نیز خواهید داشت.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: