جاروبرقی صنعتی مناسب برای نظافت کارخانه بسته بندی خشکبار

همانطور که همه ما میدانیم یک رژیم سالم غذایی برای همگان و در همه جوامع توصیه می گردد، یکی از این مواد غذایی ارزشمند خشکبارها و آجیل ها هستند که کارشناسان علم تغذیه آنها برای مصرف روزانه توصیه میکنند. بالطبع این مواد مغذی و سالم در طی روندی طولانی به دست ما میرسند؛ از جمله این مراحل صنعت بسته بندی در این گونه کارخانجات می باشد، که خود مستلزم رعایت یک سری مسائل بهداشتی است که در عصر امروز استفاده از جاروبرقی صنعتی از سوی کارشناسان صنعت سلامت توصیه میگردد. استفاده از تنقلات در میان وعده ها کمک بزرگی به سلامت جسمی انسان ها میکند که اگر چنانچه غیر بهداشتی باشند خطرات زیادی را به همراه خواهند داشت که گاها جبران ناپذیر می شود. عرضه این مواد مغذی در فروشگاه های مواد غذایی صورت میگیرد که این نیز مستلزم بهداشت حرفه ای و استاندارد خواهد بود.

 

 

جاروبرقی صنعتی

استفاده از جاروی صنعتی برای جمع آوری مواد زائد در کارخانجات آجیل و خشکبار :

به طور قطع در فرایند تولید و بسته بندی خشکبار و حتی حبوبات، ما شاهد پسماند در این گونه صنعت هستیم که براحتی بوسیله جاروبرقی صنعتی جمع آوری می شوند. این جاروها دارای مخزن بزرگی هستند و اکثر کارخانه ها و در همه صنایع کاربرد دارند. اگر چنانچه این مواد خوراکی بسته بندی شوند مسلما مصرف ان ها بسیار راحت تر خواهد بود و همچنین انتخاب برای خریداران راحت تر صورت خواهد گرفت. گاهی این آجیل ها و خشکبارها با مواد اضافی غنی می شوند ( بیشتر بوسیله نمک و شکر و سدیم و…) که باید کاملا استاندارد و و مطابق اصول باشد. در اینگونه کارخانجات به طور معمول کار بسته بندی انواع سبزی ها و یا میوه های خشک نیز انجام میگیرد.

 

 

جاروبرقی آب و خاک برای نظافت مکانیزه کارخانه بسته بندی خشکبار و آجیل :مکنده صنعتی

در برخی از این کارخانه ها علاوه بر خشکبار و … کار بسته بندی ادویه جات، ترشی،کیک های گردویی، آجیلهای مخلوط، تنقلات سالم و انواع کوکی ها نیز صورت میگیرد که برای رفع پسماندها و اضافات آن بهترین راه حل، استفاده از جاروبرقی آب و خاک یا جارو برقی سطلی قدرتمند است که دارای مخزن بزرگ باشند تا بتواند مقدار زیادی از زباله های ناشی از این صنعت را جمع آوری کند و در مخزن خود جای دهد. زیرا که در زمان پخت و پز و فرایند بو دادن و سایر مراحل این مشکلات بوجود می آید که لازم است از یک دستگاه نظافت مکانیزه و یا صنعتی استفاده شود. در فروشگاه های عرضه این مواد نیز روال همین است بین قفسه ها و زیرا انها براحتی با یک جاروبرقی صنعتی باید کاملا تمیز شوند و یک محیط کاملا تمیز و بهداشتی ایجاد شود.

 

 

سایر موارد استفاده از جارو برقی سطلیجاروبرقی آب و خاک

  • نظافت در کارخانه های کنسروسازی
  • بهداشت محیط در مکانهای تولید رب گوجه فرنگی و انواع سس ها
  • تمیز کردن سریع فروشگاه های عرضه مواد خوراکی و غذایی
  • جاروب کردن کارخانجات تولید کالباس و سوسیس
  • حفظ تمیزی در صنعت بسته بندی حبوبات و غلات
  • جارو کردن کف در صنعت شیلات
  • نظافت صنعتی در کارخانه های تولید بسکویت و کلوچه
دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: