جاروبرقی صنعتی و مزیت آن در نظافت مکانیزه صنایع نظامی

راه حل های نظافت در صنایع نظامی بسیار زیاد هستند، که یکی از این راه حل ها استفاده از جاروبرقی صنعتی است که برای تمیز کاری در صنایع نظامی و حتی دریایی قابل استفاده هستند. این جاروها قادر به تمیز کردن همه بخش های این صنایع هستند. ویک سطح پاکیزه و تمیز را بوجود خواهند آورد. سیستم های نظافت مکانیزه برای همه مشاغل از جمله صنعت پزشکی، صنعت هوافضا و… قابل کاربرد هستند. قطعات این تجهیزات نظامی به طور معمول از جنس فلز، سرامیک، پلاستیک فشرده و… هستند که در فرایند تولید آلودگی های زیادی را ایجاد میکنند که به طور قطع نیازمند یک تمیز کاری حرفه ای اند. این مکنده برای مراقبت از سیستم های سیم کشی در این صنعت و جاروب کردن همه بخشهای پادگان ها و کارخانجات تولید این لوازم قابل استفاده می باشند.

 

جاروی صنعتی

جارو برقی سطلی مناسب در صنایع نظامی :

یکی از مکانهایی که از لحاظ بهداشتی و تمیز کاری بسیار حائز اهمیت است اتاق ها و بخش های آزمایش این تجهیزات است که نیازمند یک توجه ویژه به امر نظافت و پاکیزگی بوسیله جارو برقی صنعتی می باشد. برخی از این تجهیزات و دستگاه ها در حین فرایند تولید دارای آلاینده های زیادی هستند که به طور قطع با تمیز کردن و جمع آوری آنها کمک بزرگی به محیط زیست خواهیم نمود که همچنین حذف تمامی این ضایعات و خاکروبه ها می تواند به سلامتی کارکنان و افراد مستقر در اینگونه اماکن ضرر برسانند. از رو برای پاکسازی این محیط ها باید تدابیر استانداردی را در نظر بگیرید.

 

 

جارو برقی سطلی comac  ایتالیا برای نظافت مکانیزه در ارگان های نظامی :جاروبرقی صنعتی

ارگان های نظامی و بالاخص پادگان ها ، نیروهای دریایی نیازمند یک توجه ویژه و اساسی از لحاظ بهداشت محیط هستند زیرا نیروهای زیادی در اینگونه اماکن مستقر هستند. که طیف وسیعی از تجهیزات نظافت مکانیزه مانند جاروبرقی صنعتی، انواع اسکرابرها و کف شورها و حتی سوییپرها که در کمپانی کماک Comac ایتالیا  تولید شده اند که با توجه به متراژ و وسعت پادگانها و … می توانید یکی از آنها را جهت کار تمیزکاری انتخاب نمائید. به طور مثال پرسنل نیروی دریایی ممکن است نیازمند تمیز کردن و شستشوی طناب ناوگانها و کشتی باشند که بوسیله یک واترجت صنعتی این کار امکان پذیر است.

 

 

قدرت مکش جارو برقی سطلی و تاثیر آن در کیفیت نظافت و تمیزکاری :مکنده صنعتی

در سوله کارخانه های تولید تجهیزات نظامی و سلاح های نظامی، باید برای در هنگام خرید این  به این نکته توجه نمائید که قدرت جارو برقی باید زیاد باشد تا توانیی مکش و جمع اوری مواد زائد و اضافات این نوع صنعت را داشته باشند. در هنگام خریداری و تهیه آنها باید به دفترچه راهنما و برچسب های نصب شده بر روی دستگاه نظافتی دقت نمائید. و در هنگام بروز کوچکترین مشکلی برای آن سریعا به نمایندگی های مجاز محصولات کماک توجه نمائید.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: