مقالات آموزشی نظافت صنعتی

بررسی ویژگی کفشوی سرنشین دار

ویژگی کفشوی سرنشین دار  چیست؟ آیا می دانید این دستگاه صنعتی با داشتن توانایی و قابلیت های منحصر به فرد از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد؟ آیا تا به حال از این دستگاه پیشرفته و مدرن استفاده کرده اید؟ کفشوی سرنشین یا کفشوی خوردویی دستگاهی صنعتی و مکانیزه بوده و چون یک خودرو به راحتی قابل هدایت و حرکت دادن می باشد. این دستگاه صنعتی در مقایسه با اسکرابر های دستی از ابعاد بسیار بزرگتر، طراحی و تولید شده و از مزیت های متنوعی برخوردار می باشد از این رو در اولویت خرید و مصرف بسیاری از مشتریان و مخاطبان قرار داده می شود، ظرفیت مخازن آب تمیز و آب کثیف از جمله تفاوت های بارز کفشوی ها نسبت به اسکرابر های دستی می باشد. این نوع از کفشوی های پیشرفته و مدرن با داشتن صندلی در قسمت بالا از طریق فرمان هدایتی تعبیه شده در آن  توسط کاربر به هر سمتی هدایت داده می شود. زمین شوی برقی با داشتن عملکرد بسیار بهینه در هر شرایطی قابل استفاده می باشد و افراد می توانند با تهیه آن در کنار بهره مندی از قیمت مقرون به صرفه از سهولت انجام کار و تسریع در نظافت و از بین بردن آلودگی های سطح زمین برخوردار شوند. در حالت کلی ویژگی دستگاه کف شور از مهمترین دلایل پرفروش و پر تقاضا بودن این دستگاه نظافتی در سال های اخیر محسوب می شود.

مخزن پلی اتیلن کفشوی سرنشین دار

در طراحی و تولید دستگاه های صنعتی اسکرابر شاهد تعبیه دو مخزن آب تمیز و ریکاوری می باشیم که عملکرد آن به صورتی است که ابتدا آب را به سطوح مدنظر اعمال نموده و پس از برس زنی توسط سامانه مکش مرحله مکش آب کثیف اجرا می شود. با توجه به این توضیحات می توان گفت این بخش از دستگاه دائما در حال فعالیت بوده و مهمترین قسمت سازنده این دستگاه به شمار می رود که از مخزن پلی اتیلن با قابلیت ضد خوردگی در طراحی این بخش از دستگاه اسکرابر استفاده و بهره مند می شوند، می توان گفت مخزن پلی اتیلن از بهترین ویژگی زمین شوی صنعتی به شمار می رود و افراد با خرید و تهیه این دستگاه صنعتی با خیال راحت و بدون نگرانی درباره طول عمر دستگاه، از کارایی بی نظیر آن بهره مند شوند.

قابلیت تنظیم فشار برس ها زمین شوی

از دیگر ویژگی های کف شور صنعتی می توان به قابلیت تنظیم فشار برس ها اشاره نمود، همانطور که میدانید برس ها یکی از پرکاربردترین و اصلی ترین بخش های سازنده این دستگاه صنعتی بوده و در از بین بردن آلودگی ها و شستشوی سطوح نقش بسیار مفیدی را دارا هستند،  از این رو با طراحی قابلیت تنظیم فشار برس ها در این دستگاه ویژگی بسیار مطلوب و مناسبی را در آن تعبیه نموده اند. افراد می توانند با تنظیم کردن فشار برس ها در از بین بردن لکه های سخت به راحتی و در کوتاهترین مدت زمان اقدامات لازم را اجرا نمایند. چرخ های بزرگ و مستحکم این دستگاه از دیگر قابلیت های اسکرابر خودرویی بوده و با کمترین لرزش و لغزش ممکن مواجه بوده و خدمات با کیفیتی را ارائه می دهد.

ویژگی کفشوی سرنشین دار
کفشوی سرنشین دار

 کفشوی سرنشین دار

از جمله بهترین و جالب ترین ویژگی کفشوی مکانیزه می توان به دید مطلوب کاربر اشاره نمود این ویژگی در هنگام خرید دستگاه اسکرابر مورد توجه بسیاری از خریداران واقع می باشد و به گونه ای می توان گفت یکی از مواردی که در جلب توجه مشتریان برای خرید اسکرابر سرنشین دار بسیار موثر عمل می کند دید کامل و مطلوب از روی صندلی تعبیه شده بر دستگاه اسکرابر به تمامی محیط اطراف می باشد. توجه داشته باشید که در برخی از کفشوی ها صندلی در بخش عقب دستگاه طراحی شده است که این امر سبب عدم تسلط فرد بر محیطی که تحت نظافت قرار می دهد و در نتیجه این موضوع سبب برخورد با موانع و لوازم موجود در فضای مربوطه خواهد شد. از این رو برای بهره مندی از ویژگی کفشوی سرنشین دار تسلط کامل به محیط اطراف پیشنهاد می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *