مقالات آموزشی نظافت صنعتی

انواع جاروبرقی هتل

جاروبرقی هتل از پرمصرف ترین تجهیزات در مکان های عمومی است با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی در جامعه امروزی، شاهد تولید و طراحی انواع دستگاه ها و تجهیزات مختلف می باشیم، جاروبرقی های هتل یکی از پرتقاضاترین و پرکاربردترین انواع این تجهیزات محسوب می شود که در مدل های مختلف تولید و به فروش می رسد. طراحان به منظور سهولت در نظافت و سرعت بخشیدن به زمان تمیزی، این دستگاه پیشرفته و مدرن را در اولویت تولید و ساخت خود قرار داده اند که می توان گفت با توجه به قابلیت ها و ویژگی هایی که داراست، نظافت و پاکیزگی هتل ها از ضرورت بسیاری برخوردار می باشد چرا که حجم بالای تردد و رفت و آمد مشتریان در این مکان عمومی نیاز به نظافت را بیشتر می کند، کیفیت نظافت در هتل ها تاثیر بسیاری در جلب نظر مشتریان دارد و پرسنل و کارکنان با بهره مندی از این جاروبرقی می توانند در کوتاهترین مدت زمان بهترین و بالاترین کیفیت را ارائه دهند. این محصول با بهره مندی از قدرت مکش بالا و دارای بودن از سطح صدای بسیار پایین، این قابلیت را دارد که به صورت شبانه روز و بدون ایجاد مزاحمت برای مشتریان و مهمانان مورد استفاده قرار گیرد.

انواع جاروبرقی هتل

جاروبرقی هتل در انواع مدل های مختلفی طراحی شده که هر یک دارای ویژگی های مختلفی می باشند و مشتریان می توانند در هنگام خرید این دستگاه با برآورد کردن نیازهای خود مناسب ترین گزینه را برای خرید خود قرار دهند:

جاروبرقی هتلی بدنه استیل

این جاروبرقی با داشتن بدنه استیل در مقابل هرگونه ضربه مقاوم بوده و از یک موتور وکیوم با قدرت ۱۰۰۰ واتی تشکیل شده، جاروبرقی های بدنه استیل با داشتن فیلترهای کاغذی مانند جاروبرقی های خانگی عمل کرده و فیلترهای سیلندر نیز مانع رسیدن گرد و غبار در نتیجه نظافت را جذب می نماید.

جاروبرقی هتلی پلاستیکی

بدنه این جاروبرقی از نوع پلاستیکی می باشد که در مقایسه با جاروبرقی استیل دارای وزن بسیار پایین همراه با چرخ می باشد و حمل و نقل آن بسیار راحت است. جارو برقی صنعتی هتلی از جنس پلاستیک و دارای یک موتور وکیوم ۱۰۰۰ واتی و دو نوع فیلتر کاغذی و سیلندر می باشد. فیلتر کاغذی خاک را در خود نگه داری و ذخیره می کند و فیلتر سیلندر از جذب گرد و غبار توسط موتور وکیوم جلوگیری می نماید.

جاروبرقی هتل

کاربرد جاروبرقی هتل

کاربرد بسیار جاروبرقی صنعتی هتل در زمینه های مختلف سبب افزایش تولید و عرضه این محصول در سال های اخیر شده است. این محصول در زمینه هایی از جمله جارو کردن منازل و ویلاها ، هتل ها و غیره مورد بهره مندی واقع میشود و با توجه به وجود پولیشر اسفنجی در این دستگاه در محیط هتل از کاربرد و کارایی قابل توجهی برخوردار می باشد و با توجه به نوع صداگیری بر روی موتور وکیوم سبب جلوگیری از رسیدن صدا به محیط اطراف می شود، استفاده از این دستگاه در ساعات مختلف از شبانه روز در محیط های عمومی و پر رفت آمد مناسب می باشد و به گونه ای می توان گفت بیشترین استفاده آن در هتل ها است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *