اسکرابر دستگاهی مناسب برای نظافت مکانیزه کشتارگاه

کشتارگاه ها به محلی گفته می شوند که از آن برای ذبح و سر بریدن حیوانات حلال گوشت جهت مصرف روزانه مردم، و همچنین جهت استفاده در کارخانجات تولید مواد غذایی و تولیدات گوشتی و.. کاربد دارند. البته کشتارگا هان در طول تاریخ به نحوی مورد سرزنش حامیان حقوق حیوانات و همچنین همچنین افراد گیاه خوار بوده است که البته در این مقاله ما به شرح نوع دستگاه های مورد استفاده در اینگونه اماکن می پردازیم، که یکی از اصلی ترین وسیله ها اسکرابر است که توانایی های بسیار زیادی در جهت تمیز کردن و نظافت در کشتارگاه ها و پاک کردن همه نوع آلودگی بویژه خونابه و مواد ریز و … موجود در سطح و کف را دارا هستند. این تجهیزات نظافت صنعتی بوسیله مکانیزمی که دارند و بوسیله چرخش برس ها و تی عقبی دستگاه زمین شوی براحتی و با سرعت زیاد کف و سطح زمین را شسته و درجا خشک میکند.

 

کف شو

اسکرابر مناسب ترین دستگاه برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن کشتارگاه ها :

برای محافظت و حفظ بهداشت مراکز ذبح حیوانات، یکی از اصلی ترین و به روزترین تجهیزات نظافتی زمین شو و یا کف شو است که مدل سرنشین دار آن می تواند کمک شایانی به روند سرعت کار تمیز کردن را داشته باشد. به طور قطع در محل های کشتار حیوانات وجود میکروارگانیسم های بیماری زا غیر قابل انکار هستند که به طور ۱۰۰% باید از بین بروند. که یک مدل از دستگاه ها وجود دارند که به آنتی باکتریال معروف هستند و قادرند ۹۹% باکتری های خطرناک را از بین ببرند که بسیار مناسب برای این مکانها هستند. چنانچه این میکروب ها از بین نروند به گوشت ها بچسبند و در حین استفاده مصرف کنندگان مشکلات جبران ناپذیری را بوجود بیاورند.

 

 

کف شو  و نیازهای ویژه مکانهای ذبح دام :زمین شور

زمانی که بازرسان بهداشت محیط به این مکانها سر میزنند و اگر کشتارگاه دارای استانداردهای نظافتی لازم نباشد، براحتی قادرند که انرا پلمپ کرده و جریمه های ریادی هم شامل ان شود. پس در نتیجه شما بوسیله یک اسکرابر یا کف شو می توانید علاوه بر محیطی پاکیزه و استاندارد، به یک ارامش نسبی در کار خود دست پیدا کنید و محتمل هیچگنه جریمه و یا خسارتی نشوید. و نیازهای نظافتی مکانهای ذبح دام و طیور را فراهم نموده اید.

 

 

زمین شور برای شستن سریع و روزانه کف کشتارگاهها :دستگاه اسکرابر

کف کشتارگاها بطور قطع نیازمند یک نظافت روزانه و مداوم است که این اسکرابر زمین شور همه نیازهای ان را رفع و رجوع میکند. و یک محیط ایده ال از لحاظ بهداشتی را برای این صنعت و حرفه تامین می کند. و برای همه افرادی که در صنعت گوشت و مواد غذایی فعال هستند یک دستگاه کاملا استاندارد محسوب می گردد که در کل جهان دنیا این قضیه به اثبات رسیده است.

 

 

از دیگر کاربرهای دستگاه اسکرابر :اسکرابر

  • نظافت و شستن کف موزه ها
  • تمیز کردن سریع مکانهای آموزشی
  • نظافت مکانیزه ادارات
  • حفظ بهداشت محیط اماکن ورزشی
  • شستن و خشک کردن همزمان کارخانه تولید مواد غذایی
  • نظافت صنعتی تالارهای پذیرایی و عروسی
  • حفظ بهداشت محیط در کارخانجات تولید نوشابه و مواد آشامیدنی
دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: