اسکرابر مناسب ترین دستگاه برای نظافت کارخانه پلاستیک سازی

یکی از ایده آل ترین تجهیزات نظافت صنعتی برای کارخانجات تولید پلاستیک، اسکرابر است که قادر است در مدت زمان کمی سطح کارخانه را تمیز میکند. زیرا که بسیاری از پلاستیک ها با مواد افزودنی مخلوط شده اند و سپس تولید می شوند. این مواد افزودنی اغلب برای تغییر و بهبود خواص مکانیکی، فیزیکی و پایه اصلی آنها اضافه میشوند. و وجود این مواد در کارخانجات نیاز به تمیزکاری و نظافت را دو چندان میکنند. اصلی ترین فرایند تولید قطعات پلاستیکی، بخش فرم دهی آن است که در جریانات ذوب و گرما دهی صورت میگیرند. برای رنگی کردن آنها نیز به طور معمول پیگمنت یا رنگدانه اضافه میگردد. و برای بهبود فرم ظاهری آن از روش پرداخت نیز بهره میگیرند. به هر حال همه این مراحل نیازمند یک کار تمیز کاری اساسی است.

 

 

دستگاه زمین شور

زمین شوی چگونه سطح یک مجموعه و کارخانه را تمیز میکند؟

زمین شوی صنعتی یا اسکرابر براحتی می تواند کف و سطح مجموعه را شسته و در عین حال خشک کند. یکی از تولیدات این کارخانجات تولید پلاستیک برای بسته بندی مواد غذایی است که پلاستیسایزرها را به مواد خاص پلاستیکی اضافه میکنند تا حالت انعطاف پذیری پیدا کند و موجب افزایش کارایی آنها شود. البته تمامی مواد پلاستیکی که قرار است در جوار مواد غذایی قرار بگیرند باید توسط سازمانهای بهداشتی و اداره غذا و دارو مورد تایید قرار بگیرند تا اطمینان لازم را برای مواد غذایی داشته باشند. علی الخصوص بطری ها و سرنگ ها و … باید با یک حساسیت ویژه ای از لحاظ بهداشتی ساخته شوند. یکی از مهمترین مراحل رعایت بهداشت در این گونه مکانها رعایت نظافت و بهداشت محیط کارخانه ها می باشد.

 

 

استفاده از دستگاه اسکرابر برای نظافت کارخانه تولید مواد پلاستیکی :کف شوی

کارخانه های تولید وسایل و مواد پلاستیکی به دلایل ذکر شده به شدت نیازمند کار نظافت روزانه می باشد. از این رو مناسب ترین دستگاه برای بهداشت در اینگونه اماکن دستگاه اسکرابر است که بوسیله چرخش مداوم برس ها و جمع آوری سریع آب آلوده که بوسیله تی عقبی و بخش مکش کف شو انجام میگیرد؛ می تواند یک محیط کاملا تمیز و ایده آل را برای صاحبین این صنایع بوجود بیاورند. بخصوص در فرایندی مانند تولیداتی که به نظافت بسیار حساس هستند می تواند بسیار کارآمد باشد.

 

 

سایر موارد استفاده از کف شوی صنعتی :اسکرابر

  • نظافت در کارخانه تولید بطری ها و پلاستیک ها
  • بهداشت محیط در کارگاه های ساخت کابین وان
  • نظافت و بهداشت محیط در خطوط تولید ظروف ماست و ظروف نگهداری از مواد غذایی
  • شستن و خشک کردن کف کارخانه های ریخته گری
دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: