اسکرابر مناسبترین دستگاه نظافت برای فروشگاه لوازم چرمی

محصولات چرمی بسیار محبوب هستند و در کل جهان طرفدران زیادی را به خود جلب نموده است، یکی از مواردی است که صنعت و دنیار مد هیچ زمانی کنار گذاشته نشده است و ستاره ها و سلبریتی ها نیز از این صنعت استفبال نموده اند. جدا از شرایط سخت فرایند چرم و محصولات چرمی، باید در شرایط خاصی به معرض نمایش گذاشته شوند تا خریداران و علاقمندان این نوع محصولات با اطمینان خاطر اقدام به انتخاب این گونه محصولات نمایند. یکی از ارکانهای اینگونه محصولات؛ فروشگاه ها عرضه ان می باشد که بایستی بسیار تمیز و شیک باشند. و بحث نظافت ان نیز اهمیت بسیار ویژه ای دارند که براحتی با یک اسکرابر می توان یک فضای بسیار عالی را برای این حرفه پر طرفدار ایجاد نمود.

 

 

زمین شوی

استفاده از اسکرابر یا زمین شوی در صنعت چرم :

روشهای تمیز کردن کف فروشگاه های صنایع چرم متعدد هستند و به صورت ناخوداگاه این تجهیزات نظافت مکانیزه به این صنعت رسوخ پیدا کرده اند. زیرا استفاده از زمین شوی صنعتی یا همان کف شو کمک بزرگی در این صنعت به حساب می آیند، زیرا که این صنایع چرمی جزو لوازم لوکس بشمار می ایند و این یعنی یک فضای لوکس و زیبا را نیازمند است . به طور مثال اینگونه فروشگاه ها بیاد بسیار تمیز و از هر لحاظ ایده ال باشند و اگر یک محیط الوده و کثیف باشد بصورت ناخوداگاه بر روی این اجناس تاثیرات مستقیمی خواهد گذاشت. زیرا که صنایع چرمی اگر لکه بگیرند ممکن است در ذهن خریدار اثرات ناخوشایندی را برجای بگذارد و حتی ممکن است که از خریداری انها خودداری نماید.

 

کفشوی و اسکرابر صنعتی و اثربخشی آن برای نظافت در فروشگاه عرضه لوازم چرمی :دستگاه اسکرابر

محصولات چرمی فقط شامل لباس و پالتو نیستند، می تواند شامل کیف، کفش، کیف پول، ست اداری، کمربند، مبلمان، اقلام خانگی، کوسن و … باشند، که طی مراحل سختی تولید و به بازارهای جهانی ارائه می شوند. حتی برای کارخانه تولید مصنوعات چرمی و تولیدات آن نیز می توان از یک دستگاه اسکرابر زمین شور استفاده نمائیم. این روشهای نظافتی جدید در این صنعت بسیار کارآمد خواهند بود زیرا که ممکن است در روند تولید این محصولات که جنس انها طبیعی است پس بیشتر در معرض تولید قارچ و .. می باشد. حتی دمای محیط هم برای این محصولات چرمی بسیار دارای اهمیت است.

 

 

 

دستگاه زمین شور و قدرت پاک کنندگی انها :کف شو

دستگاه زمین شور یا اسکرابرها دارای قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی هستند و سخت ترین لکه ها ها را در مدت زمان بسیار کوتاهی همه آنها را کاملا حذف و نابود می سازند. اگر چنانچه لازم باشد از مواد شوینده صنعتی برای حذف الودگی های سخت شده نیز می توان کمک گرفت و یک محیط کاملا تمیز و دور از هرگونه الودگی را داشته باشیم. در مکانهایی که تولیدات چرم را سازماندهی می کنند حتما باید به بهداشت محیط آن توجه ویژه ای شود تاهیچگونه مشکلی برای افراد مستقر در این مکان یاد شده بوجود نیاید. مثلا گاهی برای براق کردن محصولات چرمی از صابونهای مخصوص استفاده میشود. که اگر بر روی کف زمین بریزند ممکن است سطح و کف را چرب و آلوده سازند و مشکلاتی از قبیل سرخوردن و … را بوجود بیاورند که با کفشوی کاملا رفع خواهند شد.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: