اسکرابر و دلایل جایگزینی آن با روشهای نظافت دستی

اسکرابر یکی از جدیدترین دستگاه هایی است که قادر است، یک جرم سخت شده را در عرض یک فاصله بسیار کم پاک کند. در شرایطی که ممکن است بوسیله روشهای دستی و قدیمی این زدودن این گونه جرمها تقریبا غیر ممکن باشد حتی اگر همراه با ابزارهای کمک کننده باشد. ولی زمین شوی صنعتی با توجه به این شرایط طراحی و ساخته شده اند و براحتی کف و سطح یک مکان پرتردد را که به طور مداوم در معرض رفت و آمد هستند و ممکن است آلودگی های عمقی ایجاد نمایند؛ را کاملا حرفه ای تمیز نموده و حتی حالت براقیت و درخشان بودن را به سطح میدهند. این روش جدید نظافتی کمک بزرگی به بحث بهداشت محیط در همه صنایع بزرگ و کوچک نموده است.

 

زمین شور

سازگاری اسکرابر و کف شور با همه سطوح :

از مهمترین مزیت های این دستگاه نظافت صنعتی، کم شدن مصرف مواد شوینده است که همان طور که همه ما میدانیم اثر بسیار مخربی بر روی محیط زیست خواهند داشت. و ممکن است بر روی رشد گیاهان و گلهایی که در مسیر این جریانات رد شدن این آبهای الوده هستند اثر سوء بگذارند و به چرخه حیات اسیب های جدی را وارد کنند؛ ولی اسکرابر ها این مشکل را به طرز چشمگیری کاهش میدهند. این کف شور جدید صنعتی با همه سطوح حتی آسفالت نیز سازگارند و می توانند با سرعت قابل توجهی آنها را شسته و درجا خشک میکنند.

 

 

سرعت بالای این زمین شور :کف شور

یکی از ازشمندترین چیزها در زنگی بشر وقت و زمان است. و اگر از دست برود دیگر به هیچ عنوان نمی توان آن را بدست اورد. شما این قضیه را در نظر بگبربد که این وقت با ارزش شما در طول روز یشتر صرف جارو کردن و تی کشیدن و نظافت شود، چه حس ناخوشایندی را ممکن است به یک انسان منتقل کند. ولی بوسیله یک اسکرابر شما مدت زمان قابل توجهی را میتوانید پس انداز نمائید زیرا این تجهیزات با سرعت بسیار بالایی قادرن یک مجموعه بسیار وسیع و بزرگ را با کیفیت بسیار بالا نظافت و کاملا تمیز نمایند.

 

 

کارآمد بودن و عملکرد بسیار ساده دستگاه اسکرابر :دستگاه اسکرابر

علاوه بر کارآمد بودن و مفید بودن دستگاه اسکرابر ، مکانیزم وعملکرد انها بسیار ساده و قابل یادگیری است و همه نیروهای خدماتی سریعا کار کردن با آن را یاد میگیرند و در برخی از مدل های آنها قادرند بصورت همزمان کار شستن، خشک کردن ،  براق کردن سنگ فرشها را نیز انجام دهند. سهولت استفاده از آنها یکی از مشخصه های ارزشمند در کفشوی هستند و با یک بار آموزش توسط تیم تخصصی این صنعت ، براحتی قابل درک و آموزش خواهند بود.

 

 

از کاربردهای دیگر اسکرابر صنعتی جهت نظافت :دستگاه زمین شوی

  • نظافت در سایت های صنعتی
  • حفظ بهداشت محیط رستوران و کیترینگ
  • نظافت مکانیزه کارخانه های ریخته گری
  • شستشوی کف سالنهای انتظار مسافرین
  • تمیز کردن کارگاه های ابزارسازی
  • نظافت حرفه ای هتل ها
دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: