اسکرابر برای تمیز کردن و نظافت صنعتی کارخانه های شیر

۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

از مهمترین اهداف تمیز کردن کف کارخانه های شیر بوسیله اسکرابر این است که: یکی پاک کردن فیزیکی و حذف همه آلودگی های موجود بر سطوح_دوما: تمیز کردن شیمیایی بوسیله مواد شوینده صنعتی_سوما:تمیز کردن باکتریها بوسیله مواد ضد عفونی کننده _چهارما: تمیز کردن یا به اطلاح استریل کردن و نابودگری کل میکروارگانیسم ها که دستگاه زمین شور خود به تنهایی قادر است همه این کارها را با اضافه نمودن آبشن انجام دهد. همانطور که میدانیم کارخانجات شیر یکی از حساسترین کارخانه های مواد غذایی هستند که نیازمند یک توجه ویژه و اساسی و حتما روزانه به نظافت هستند. توجه داشته باشید اگر چنانچه کار تمیز کردن به صورت روزانه انجام شود به مرور باکتری ها کم شده و بعدا و در روزهای بعدی کار تمیز کاری راحت تر خواهد شد.

 

 

دستگاه زمین شور

زمین شوی و فرایند تمیز کردن در صنایع شیر و لبنیات:

هدف اصلی از نظافت و تمیز کردن کف در کارخانه شیر و لبنیات، دستیابی به پاکیزگی با کیفیت بسیار بالا هستند و به طور حتم باید ضدعفونی نیز شوند. حتما بخشهای دریافتی شیر از پذیرش شیرهای بدون استاندارد جلوگیری کنند و افرادی که در سالنها و بخش های تولید باید همه ظوابط بهداشتی را رعایت کنند. این نکته را فراموش نکنید که اطمینان مصرف کننده و خریدار به طور کامل جلب شود. این زمین شوی صنعتی یا اسکرابر براحتی انواع رسوبات و لکه های ناشی از ریزش شیر بر سطح را کاملا از بین برده و انواع میکروارگانیسم ها را به طور کامل حذف میکنند و یک محیط ایده آل و تمیز را به ما ارائه میدهند.

 

 

کاربرد اسکرابر و نوع آلودگی موجود در کف کارخانه شیر :دستگاه کف شوی

آلودی ها و جرم ها در صنایع غذایی بسیار مضر می باشند، زیرا که چناچه یکی از باکتری ها وارد مواد غذایی شوند می تواند ضررهای بسیاری را از لحاظ سلامتی برای مصرف کنندگان بوجود بیاورند. اسکرابرها قادرند که همه رسوبات چربی ، روغن های ریخته شده بر کف و سایر رسوبات آلی و غیرآلی را سریعا تمیز کرده و به طور کامل پاک نمایند. در اصل هر ماده نامطلوبی را از روی سطح جمع آوری نموده و یک محیط کاملا بهداشتی و عاری از هر گونه میکروبی را بوجود می آورند.

 

 

سایر کاربردهای کف شوی :نظافت صنعتی کارخانه شیر

  • نظافت کف پوش ها در کارخانجات
  • تمیز کردن سریع آلودگی سخت شده بر کف زمین
  • نظافت مکانیزه در صنایع غذایی
  • حفظ بهداشت در مراکز دانشگاهی
  • تمیز کردن سنگ و سرامیک در کمترین زمان ممکن
  • شستن و خشک کردن کفپوشها در صنایع کیک و کلوچه
  • از بین بردن باکتری ها و جرمهای خطرناک

 

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: