استفاده از اسکرابر برای نظافت مکانیزه کارخانه های لبنیات

نظافت صنعتی بوسیله اسکرابر در کارخانجات تولید محصولات لبنی یکی از ضروری ترین کارهایی است که باید برای بهبود بهداشت محیط اینگونه کارخانه ها در نظر داشته باشید. چون بخش هایی از این دست حتما به حفظ استانداردهای نظافتی پایبند باشند تا کارگران با آرامش خاطر به روند تولیدات مواد لبنی بپردازند. استفاده از تجهیزات جدید نظافتی نشانگر متعهد بودن صاحبین این کسب و کار به یک تجارت سالم و بالطبع پرسود خواهد بود. و از یک طرف پایبند بودن به پاکیزگی و حفظ بهداشت محیط در واقع پایبند بودن به تعهدات اخلاقی در تجارت خواهد بود. و در نتیجه هم پرسنل و هم مردم و کسانی که از این مواد خوراکی استفاده میکنند از خطرات عدم بهداشت محصولات آزاد خواهند بود.

 

اسکرابر

اسکرابر یا کف شو مناسب برای شستشو تمیز کردن کف کارخانجات لبنی :

اگر یک محصول لبنیاتی و یا خوراکی آلوده و کثیف باشد به طور حتم مشکلات بسیار ناخوشایندی را برای کلیه آحاد جامعه بوجود خواهد آورد. حتی ممکن است منجر به شکایات مردمی و به مسئولان بهداشت و درمان شده و حتی ممکن است که کار به تعطیلی و پلمپ کارخانه بکشد. اگر یک محصول کاملا از لحاظ بهداشتی استاندارد باشد به طور قطع میزان فروش را در جامعه و توضیع کنندگان مواد غذایی و لبنی بیشتر خواهد نمود. با توجه به توضیحاتی که در این مقاله داده شد. بهترین راه کار استفاده از یک دستگاه اسکرابر است که در وهله اول کف را شسته و حتی می تواند میکروب زدایی نموده و در جا خشک نمایند و این خود یک انتخاب هوشمندانه خواهد بود.

 

 

شستشوی کف کارخانه بوسیله دستگاه زمین شور و کف شوی صنعتی :کف شو

یکی از موانع کسب و کار در کارخانجات لبنیات، کیفیت پائین محصولاتشان است که می تواند یکی از مخرب ترین موانع برای پیشرفت آن محسوب گردد. زیرا محصولاتی که با استاندارهای پایین نظافتی تولید میشوند قطعا اثرات منفی را با خود به همراه دارند و در بازارهای هیچگونه محبوبیتی نخواهند داشت. ولی این را بخار داسته بشید که یک کف شوی صنعتی و یا اسکرابر باطری دار این قدرت را دارند که  کلیه تعهدات اخلاقی در زمینه بهداشت مواد غذایی را به طور کامل برطرف کنند و کف و سطح سالن های تولیدی را به طور ۱۰۰% تمیز کرده و کاملا پاکیزه کنند.

 

 

زمین شوی صنعتی و تواناییهای آن در صنعت نظافت مکانیزه در کف کارخانه ها :زمین شوی صنعتی

کف کارخانه ها مستعد انواع آلودگی و رشد قارچ و کپک هستند که اگر چنانچه تمیز نشوند ممکن است که به بقیه بخشهای کارخانه از جمله سالنهای تولید مواد لبنی رسوخ کرده و ایجاد الودگی های غذایی نمایند. و این خود مشکل بسیار بزرگی را به همراه خواهد داشت که اگر در جهت رفع آن اقدام نشود از اعتبار کارخانه و تولیدات آن بشدت کاسته خواهد شد. در اینگونه مکانها مهمترین مواد اولیه بطور قطع شیر می باشد که اگر در شرایط مناسب نگهداری نشود موجب رشد سریع میکروارگانیسم ها شود و موجبات بیماری های گوارشی را برای انسان فراهم کنند. اگر بخواهید یک کف تمیز داشته باشید به طور قطع اسکرابر زمین شوی کمک شایانی به این کارخانجات خواهد نمود.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: