اسکرابر و سرعت عمل بالای آن برای نظافت صنعتی

استفاده از اسکرابر در کل جهان هر روز بیشتر شده و رشد چشمگیری داشته است، انتخاب این دستگاهای نظافت صنعتی خود دارای معیارهای تخصصی می باشد که سعی می شود در این مقاله به آنها اشاره نمائیم. جمع و جور بودن دستگاه زمین شور یکی از مولفه های آن برای انتخاب آن است، زیرا که اگر منسجم باشد برای تردد و رفت و امد کارآمدتر خواهد بود و حتی راحت تر می توان راهروهای باریک و عریض را نظافت نمود و اینکه بوسیله اسانسور می توان به سایر طبقات یک مجموعه همگانی و یا شخصی انتقال داد. ولی بارزترین مشخصه آنها، سرعت عمل بالای اسکرابرها در زمینه نظافت و شستشوی صنعتی است که خود به خود یک امتیاز بسیار بزرگ محسوب میگردد.

 

 

اسکرابر زمین شوی

کف شوی صنعتی برای برای کاهش مصرف آب و مواد شوینده صنعتی :

کاهش مصرف موارد یاد شده یکی از بزرگترین امتیازات این تجهیزات نظافتی می باشد که یک روند رو به رشد چشمگیری را در پیش گرفته اند. کار کردن با این دستگاه ها بسیار راحت و ساده بوده و تقریبا می توان گفت که زیاد نیازمند آموزش کاربران نمی باشد، زیرا که به هیچ عنوان پیچیده نیستند و یک کارکرد ساده و راحت را دارند. سرعت زیاد در کار تمیز کاری یکی از عوامل ارزشمند کاهش سایز این اسکرابر است زیرا چنانچه اندازه آن بزرگ باشد، سنگین تر خواهد بود و یا ممکن است که برخی کف پوش ها آسیب هایی از قبیل ترک های ریز و  کنده شدن بخشهای کوچکی از کف و سطح … را وارد نماید.

 

 

زمین شوی و اسکرابر و قدرت مانور زیاد آن در نظافت مکانیزه مجموعه های بزرگ:کف شوی

برای نظافت و تمیز کردن مجموعه های بزرگ دستگاه های متنوعی طراحی گردیده است که مهمترین آنها اسکرابر و سوییپر است. کار تمیز کاری در مناطق وسیعتر بسیار طاقت فرسا و مشکل خواهد بود و احتیاج به چندین نفر نیروی خدماتی دارد که به طور منظم کار نظافت و تمیز کردن کف سالن ها و سایر بخش ها را انجام دهند، ولی بوسیله یک دستگاه اسکرابر سرنشین دار در سریعترین زمان ممکن و با کیفیت بسیار بالا می توانید یک مجموعه بسیار تمیز و استاندارد را تجربه نمائید. این تجهیزات می توانند کار ضدعفونی و از بین بردن قارچ ها و کپک ها را به طور ۱۰۰% انجام دهند.

 

 

کف شو و کف ساب برای درخشان کردن انواع سطوح :کف ساب

هزینه های نگهداری از سطوح بوسیله کف ساب یا همان اسکرابر بسایر کمتر خواهد شد، زیرا که قادر است همه لکه های موجود در سطوح را به طرز چشمگیری کاهش خواهد داد، و یک سرمایه گذاری سود آور محسوب میگردد که همه شرایط می تواند کار تمیز کردن و درخشان تر کردن سطوح را انجام میدهد. و اینکه تمایل خریداران و مصرف کنندگان آن بیشتر بخاطر کم شدن مصرف مواد شوینده صنعتی و همچنین مثصرف آب و برق نیز می باشد.

 

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: