اسکرابر برای شستشوی صنعتی سطوح و کف زمین

یکی از جدیدترین و مطمئن ترین راه ها برای نظافت و شستشوی سطح و کف زمین استفاده از اسکرابر و یا دستگاه زمین شور است، که موجب ارتقاء سطح سلامت و بهداشت محیط یک مکان عمومی و یا شخصی می شوند. این تجهیزات نظافت صنعتی قادر سطح زمین را به صورت عمقی تمیز کنند و به میزان قابل توجهی در هزینه های ناشی از تمیزکاری نیز صرفه جویی نمایند. پس شما با یک انتخاب صحیح از یک کفشو و از یک کمپانی معتبر و دارای اطمینان می توانید یک شرایط مطلوب را برای خود بوجود بیاورید. و در هر محیطی و با توجه به نوع کاربری آن نیز قابلیت شستشو و تمیز کردن کف و سطح را دارند.

 

 

زمین شوی

چرا ما اسکرابر و زمین شوی را برای نظافت مکانیزه انتخاب میکنیم؟

تنوع تجهیزات نظافت صنعتی در بازارهای جهانی بسیار زیادند،  پس زمانی که ما یک انتخاب هوشمندانه از این دستگاه های تمیز کننده کف زمین مانند اسکرابر داشته باشیم، در بهترین زمان ممکن و با صرف هزینه های بسیار کم می توانیم یک محیط بسیار تمیز و ایده آل را برای حرفه و کسب و کار خود بوجود بیاوریم. این زمینشورها قادرند کف همه مجموعه های بزرگ و کوچک را شستشو داده و همان موقع خشک کنند مانند: سوله های بزرگ کشتی سازی، کارخانه تجهیزات نظامی، صنایع برودتی، صنعت پتروشیمی، صنایع ریسندگی و نساجی و…

 

 

لزوم بهره مندی از زمین شوی صنعتی در بحث نظافت مکانیزه سطح و کف :کف شوی صنعتی

همه دستگاه های اسکرابر فقط با یک بار رد شدن و عبور از روی الودگی ها، به طور ۱۰۰% آلودگیها را از بین برده و هیچگونه ردی از آن باقی نخواهد ماند و از مزایای مهم ان خشک کردن سریع و آنی کف زمین می باشد. که ممکن است در صورت لغزنده بودن کف زمین موجب لیز خوردگی و حتی اسیب های فیزیکی برای پرسنل و مشتریان شود. از این کفشو صنعتی در همه مناطق جهان قابل استفاده هستند و طرفداران زیادی را به خود جذب نموده است.

 

 

 

عواملی که در انتخاب کف شوی موثر هستند:کف شو

از مهمترین عوامل در انتخاب یک دستگاه اسکرابر؛ متراژ و مساحت مورد نظر برای نظافت است که اگر محیط مورد نظر ما کوچک باشد و یا دارای راهروهای باریک باشد، یک زمین شور دستی بسیار مناسب است و اگر بزرگ و وسیع باشند بهترین گزینه کف شوی سرنشین دار یا باراننده است که سریعا در همه بخشهای مجموعه چرخیده و یک محیط بسیار تمیز و ایده ال را بوجود می اورند. و از دیگر عموامل مهم در انتخاب و گزینش کف شو می توان به در دسترس بودن پریز برق و اتصال ان به دستگاه های مدل کابلی اشاره نمود که مورد مهمی محسوب میگردد.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: