اسکرابر و افزایش سطح بهداشت محیط در اماکن عمومی

شما به عنوان یک مدیر موفق باید امکانات بهداشتی سازمان خود را کاملا ارزیابی نمائید، زیرا که بحث بهداشت محیط از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اینکه مطلع باشید از چه روشهایی برای انجام این کار استفاده میشود، را حتما در نظر بگیرید زیرا که روشها و تجهیزات مدرن زیادی برای انجام این کار روانه بازارها شده اند مانند اسکرابر و یا سوییپر که مناسب برای همه اصناف و کسب و کارهاست. با همه دغدغه های مدیران و صاحبان تاسیسات که در عصر امروز دارند، یکی از دشوارترین کارهایی که می توان به آن اشاره نمود، بحث بهداشت محیط و نظافت محل کسب و کار می باشد. که راحترین و آسانترین کار استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی است که در کمپانی های زیادی در کشورهای مختلف تولید و طراحی می شود.

 

 

زمین شوی

زمین شوی برای ایجاد یک فضای خوشایند در مکانهای عمومی :

شما باید این نکته را قبول کنید که یک تیم قدر در زمینه نظافت مکانیزه و البته بوسیله تجهیزات نظافتی به روز ، به طور قطع بر روند رشد و پیشرفت کسب و کار شما تاثیرات بسیار بالایی خواهد داشت، با رعایت نکات کلیدی تمیز کاری شما براحتی به بالاترین سطح بهداشت محیط دسترسی پیدا خواهید کرد. زیرا نظم و ترتیب و پاکیزگی یک نوع تسهیلات برای مشتریان را ایجاد می نماید، یک محیط سالم و بهداشتی به طور قطع قابل اعتمادتر به نظر می آیند، و یک تیم تجاری قدرتمند را القاء خواهند نمود. زیرا این اسکرابر و یا زمین شوی صنعتی سطح و کف را به صورت عمقی تمیز نموده و به اسانی و سرعت بسیار کف را تمیز میکنند.

 

 

اسکرابر صنعتی و اهمیت آن در صنعت نظافت و پاکیزگی :کف شوی

استفاده از اسکرابر صنعتی و دستگاه زمین شور مساوی است با دستیابی به بالاترین استاندارد نظافتی، زیرا سطح پوشش دهی آن زیاد است؛ و طوری طراحی و ساخته شده اند که همه گوشه کناره ها را سریعا تمیز کرده و یک محیط کاملا پاکیزه و تمیز را ایجاد می کنند. و برای پوشش دادن کل طبقات یک ساختمان کافی هستند در برخی مکانها که نیازمند تمیزی روزانه هستند می تواند گزینه بسیار مناسبی خواهند بود که توانایی شستشو و خشک کردن مداوم را دارند.

 

 

کف شوی برای تمیز کردن تمامی سطوح :زمین شوی

اگر بخواهید تمامی سطوح و کف را تمیز نمائید بهترین امنتخاب همان اسکرابر کف شوی است؛ که در حین شستشو ضدعفونی کردن همان لحظه کف را به طور ۱۰۰% خشک می کنند. این دستگاه کف شور قادر است انواع لکه های قدیمی و رد رطوبت ناشی از برف و باران که به طور معمول باعث افزایش ریسک لغزش و سقوط افراد حاضر خواهد شد، کاشی ها و سنگفرشهای الوده در مناطق پرترافیک باید به طور دقیق مدیریت و نظارت شوند. زیرا که اگر پاکسازی نشوند موجب آسیب رساندن به کف پوش خواهند شد.

 

 

سایر کاربردهای دستگاه اسکرابر :زمین شوی صنعتی

  • نظافت و تمیز کردن انواع سنگ و سرامیک و کاشی
  • از بین بردن لکه های ناشی از برف و باران در اسرع وقت
  • حفظ بهداشت محیط مکانهای دارای تردد بالا و زیاد
  • تمیز کردن سریع کلیه طبقات مجتمع های مسکونی و تجاری و ساختمان های بورس و…
  • نظافت مکانیزه در صنعت اتومبیل سازی و خودروسازی
  • تمیز کردن کف اشپزخانه های صنعتی
دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: