اسکرابر و تاثیر ان در کنترل و گسترش بیماری در بیمارستان

تمیزی و نظافت بیمارستان ها و همچنین رضایتمندی بیماران و کارکنان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این قضیه تنها با یک راه حل قابل حصول است که بحث مراقبت های بهداشتی محیط های درمانی را کاملا جدی گرفته باشید. به طور مثال استفاده از اسکرابر یه همان کفشو آنتی باکتریال یکی از تجهیزات بسیار ضروری برای اینگونه مکانها به حساب می آیند و نقش بسیار پر رنگی را در نگه داشتن یک محیط پاکیزه و تمیز خواهند داشت و همچنین موجب ممانعت از گسترش بیماریها در بیمارستان ها خواهد شد. همانطور که همه ما میدانیم، مکانای پزشکی، دندانپزشکی ، بخش های جراحی و… نیازمند سطح بسیار بالایی از پاکیزگی و ضدعفونی کردن محیط خود به نسبت مکانهای دیگر هستند.

 

 

دستگاه زمین شور

استفاده از اسکرابر آنتی باکتریال یا کف شوی جهت رفاه حال بیماران و کارکنان:

شناخت تجهیزات نظافت صنعتی که مناسب مکانهای بیمارستانی و درمانی هستند از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است که زمین شور آنتی باکتریال یا اسکرابر بیمارستانی مهروفترین آنهاست که در اکثر بیمارستانهای دنیا توسط نیروهای خدماتی مشغول بکار هستند و تاثیر فوق العاده زیادی در کنترل بیماریها و باکتری های موجود در کف زمین و کلیه بخشهای مراکز درمان و سلامت دارند. و میتوانند یک محیط کاملا بهداشتی را برای مریض ها و افراد بستری شده و همچنین کارکنان و پرسنل مشغول به کار در اینگونه اماکن دارند.

 

 

زمین شوی و اثربخشی ان در ایجاد یک محیط بهداشتی کاملا استاندارد :زمین شوی

ارائه خدمات نظافتی بیمار محور و امکانات بهداشتی برای بیمارستان ها در سطح استاندارد کار اسانی نیست زیرا که، نیازمند تجهیز کردن به سیستم های نظافتی مدرن و به روز است. به طور مثال برای ایجاد یک محیط کاملا بهداشتی در کف و سطح  بخش های سوختگی، باید حتما از مواد شوینده صنعتی نیز استفاده شود تا علاوه بر تمیزی و پاکیزگی عاری از هرگونه باکتری و یا ویروس باشند ( جهت پیشگیری از عفونت های زخم های ناشی از سوختگی بیماران ) که در این صورت مقداری از مواد شوینده و یا ضد عفونی کننده را درون مخزن اسکرابر ریخته و سپس سطوح را شسته و کاملا استاندارد تمیز میکنند.

 

 

دستگاه زمین شور و نظافت مکانیزه در همه بخش های بیمارستانها :کف شو

به طور قطع بدلیل رفت و امد همه پرسنل به سایر اتاق ها و حتی بخش های ویژه در مراکز پزشکی، نیازمند توجه ویژه به سایر بخش ها نیز وجود دارد و باید کاملا تمیز شوند و حتی سالن های انتظار، بخشهای جراحی، بخش های نوزادن، اتاق ریکاوری، اتاق های عمل، بخش های اورژانسی و حتی بخش های ورودی همه و همه نیازمند یک توجه ویژه ای از لحاظ تمیزی و بهداشت محیط هستند.

 

 

سایر موارد استفاده از اسکرابر :زمین شور صنعتی

  • ضد عفونی کردن سطوح و کف پوشها
  • از بین بردن انواع جرم و باکتری و ویروسهای خطرناک
  • نظافت سریع و مکانیزه مراکز سلامت و درمان
  • تمیز کردن کف مکانهایی که به نظافت و تمیزی بسیار حساس هستند
  • شستشو و تمیز کردن استخرهای عمومی و خانگی
  • از بین بردن پاتوژن های خطرناک
دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: