اسکرابر و نیازهای ویژه در بحث نظافت صنعتی کشتارگاه مرغ

صنعت کشتار دام و طیور نیازمند یک اهمیت ویژه و اختصاصی جهت نظافت است، که اسکرابر به میزان قابل توجهی این نیازها را برآورده نموده و یک محیط کاملا بهداشتی و تمیز را ارئه می دهد. این صنعت مواد غذایی و کشتارگاه های مرغ که معمولا دارای پرسنل زیادی هستند که گاها ۱۰ الی ۱۱ ساعت در این مکانها مشغول به کار هستند که در معرض خطرات گوناگونی هستند ( که شامل انواع سرو صداها، روبروی با محیط سرد مخصوص کشتارگاه و انواع میکروارگانیسم ها و قارچ ها و… ) که چنانچه این مشکلات حل نشوند ممکن است آسیب های جبران ناپذیری را برایشان بوجود بیاورد. که بیشتر ۷۰% این مشکلات با یک نظافت استاندارد حل خواهند شد.

 

زمین شوی صنعتی

زمین شوی صنعتی یا اسکرابر یک دستگاه کاملا حرفه ای برای کشتارگاه های مرغ :

کشتارگاه های دام و طیور بالخص مرغ و پرنده در کل جهان رو به رشد و سیر صعودی دارند. که نیازمند یک نظافت و تمیز کاری حرفه ای هستند. که اگر نادیده گرفته شوند، که یک بار اقتصادی جبران ناپذیر را بر روی دوش صاحبین این صنایع بویژه سرمایه گذاران و همچنین کلیه آحاد جامعه خواهد گذاشت. که باید سریعا درصدد جبران آن برآید تا ضمن پیشگیری از آسیب های شغلی مرتبط  با صنعت مرغداری از بیماریهای غذایی ناشی از این بی توجهی پیشگیری نمائید. بنابراین استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی مانند اسکرابر ، در این حرفه و صنعت می تواند در جهت بهبود کیفیت کاری تاثیرات بسیار زیاد و مثبتی را به دنبال داشته باشد.

 

 

افزایش جمعیت جهان برابر است با رونق مرغداری ها :کف شوی صنعتی

افزایش تقاضا برای پروتئین حیوانی ( ضمنا با برچسب سالم و استاندارد ) با قیمت مناسب یکی از مواردی است که همواره مشتریان بدنبال آن می باشند. تنوع محصولات گوشتی در فروشگاه های ارائه دهنده مواد پروتئینی و غذایی خود نمایانگر این موضوع می باشد. ولی اصل و ریشه این محصولات به بحث یک فرایند تولیدی کاملا استاندارد از لحاظ بهداشتی می باشد. زیرا که این صنعت سالانه ۱۰۸.۹ میلیون تن گوشت مرغ را تولید می کنند و هر سال به این رقم افزوده می شود. کف مرغداری ها و کشتارگاه های مرغ بی شک یکی از آلوده ترین مکان ها است که باید بصورت روزانه و مداوم تمیز و نظافت شوند و استفاده از یک کف شو و اسکرابر ما براحتی کف کشتارگاه مرغ را تمیز کنیم.

 

 

از موارد دیگر استفاده از اسکرابر یا کف شوی صنعتی :دستگاه زمین شور

  • نظافت سریع سالن های مرغداری
  • تمیز کردن کف کشتارگاه های مرغ
  • نظافت صنعتی مرغداری ها
  • تمیز کردن کارخانه تولید مواد غذایی
  • حفظ بهداشت محیط در صنعت خودروسازی
  • شستشوی صنعتی در صنعت شیلات و تولید تن ماهی
  • بهداشت در سالنهای تولید
  • نظافت شستشوی صنعتی کف داروسازیها
دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: