اسکرابر برای تمیز کردن سطوح کناری کف پوش ها

اگر شما مد نظر دارید که یک دفتر تجاری، کارخانه صنعتی و یا یک انبار بزرگ را حفظ نمائید، تمیز کردن و نظافت کف پوش ها خود یک بحث چالش بر انگیز است . زیرا که نه تنها شما نیازمند استخدام یک فرد اختصاصی و یا به اصطلاح یک نیروی خدماتی برای شستشوی صنعتی هستید بلکه نیازمند یک دستگاه نظافتی مانند اسکرابر نیز می باشید و همچنین نیازمند سرمایه گذاری قابل توجهی در زمینه تجهیزات نظافت مکانیزه مانند زمین شوی، کف شوی، سوییپر، جاروبرقی صنعتی، پولیشر ، واترجت صنعتی و … می باشید. زمانی که شما برای خرید یک کف ساب اقدام می کنید ممکن است بخواهید سایر تجهیزات را برای خریداری نمائی تا کف مورد نظر خود را واقعا تمیز نگه دارید.

 

زمین شوی صنعتی

زمین شوی صنعتی و اسکرابر یک دستگاه محبوب در بازارهای جهانی :

این دستگاه های زمین شوی صنعتی بدلیل کارایی های بالایی که دارند به یک محبوبیت جهانی دست پیدا کرده اند زیرا که بسیار کارآمد هستند و بعضی از این مدل ها خاصیت آنتی باکتریال دارند و برای از بین بردن انواع باکتری و ویروس توانایی فوق العاده ای دارند که براحتی ۹۹% آنها را کاملا از بین می برند و در بیمارستانها و مراکز بهداشت و درمان مورد استفاده قرار می گیرند. گاهی برای تمیزی بیشتر نیاز است که از جاروبرقی صنعتی و یا سوییپر نیز در کنار این اسکرابر ها استفاده شود تا بتوانیم بهترین نتیجه را در کمترین زمان بگیریم.

 

 

جاروبرقی صنعتی موثر برای نظافت صنعتی همه اماکن :

بر خلاف سایر پاک کننده ها و تمیز کننده ها ، جاروبرقی صنعتی یک دستگاه نظافتی محبوب برای کارخانجات و مکان هایی که بقایای آلودگی های جامد دارند می باشند زیرا براحتی همه نوع گرد و خاک و زباله را جمع آوری کرده یک محیط تمیز و به دور از آلودگی را تجربه خواهیم کرد. زیرا که این جاروها بسیار قدرتمند و و موثر هستند علاوه برای از این مکنده های صنعتی برای تمیز کردن و جاروب کردن داخل خودرو ها و ماشین ها در کارواش های پیشرفته نیز استفاده میشود. و همچنین قادرند که ضایعات کوچک و ریز را براحتی جمع آوری کرده که البته بسته به هدف و شکل و اندازه زباله ها مدل های مختلفی در بازارها و کمپانی های زیادی وجود دارند که در زمینه تولید و طراحی این مکنده و جاروبرقی های به روز و پیشرفته مشغول به فعالیت هستند.

 

 

استفاده از اسکرابر برابر است با صرفه جویی در وقت و انرژی :اسکرابر

اگر مساحت مورد نظر ما برای نظافت بزرگ و وسیع باشد شاید بهتر است از یک کفشو سرنشین دار استفاده کنیم و یا اینکه علاوه بر اسکرابر از یک سویپر صنعتی نیز کمک بگیریم که یک پیشنهاد ایده آل برای بحث نظافت اماکن بزرگ مانند محوطه کسب و کار شماست. اولا این تجهیزات نظافت صنعتی معمولا ساکت و کم صدا هستند و هیچ گونه مزاحمتی از لحاظ آلودگی صوتی برای مردم و کارکنان ایجاد نمی کند. و دوم اینکه بدلیل محکم بودن و کیفیت بالای آن ها دیگر هیچگونه ترس و استرسی بابت خرابی و یا خرابکاری این ماشین آلات نظافتی نخواهید داشت و برای بهداشت محیط در مکان هایی که کف آن ها از چوب سخت، کاشی و سنگ و یا مرمر و اپوکسی و…. هستند قابل استفاده می باشند. و می توانید یک محیط با ظاهری براق بدون نیاز به مواد شیمیایی داشته باشیم و به طور یقین می توان گفت که بسیار مقرون به صرفه هستند و موجب صرفه جویی در وقت و انرژی می گردند و همچنین در مکانهای عمومی و یا به طور مثال در توالت ها و سرویس بهداشتی های هتل ها و رستوران ها که به طور قطع می توانند ناقل انواع بیماری های خطرناک باشند استفاده از واترجت صنعتی بسیار کا آمد خواهد بود.

 

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: