اسکرابر و شیوه انتخاب مدل ها و اندازه های مختلف آن

استفاده از اسکرابر و زمین شور ، روندی رو به رشدی در همه جوامع داشته که براحتی در دسترس مشتریان و صاحبین صنایع و کارخانه داران است که از مهمترین نکاتی که در مورد این دستگاه های کف شور باید دارای اهمیت باشد این است که دارای وزنی کم و ایده آل باشند که براحتی جا به جا شوند و قدرت پاک کنندگی زیادی داشته باشند و گزینه بعدی که دارای اهمیت است، پایین بودن هزینه های تعمییر و نگهداری است و اینکه دارای ظاهری زیبا و کاربر پسند و در مراحل ساخت آن ها مسائل مربوط به ارگونومی رعایت شده باشند خود امتیازات ویژه این دستگاه های نظافت صنعتی محسوب می شوند.اسکرابر

 

 

اسکرابر کوچک دستی برای شستشوی سطوح حساس :

چنانچه اسکرابر مورد نظر ما از مدل های کوچکتر انتخاب شوند . دارای امتیازات خاصی خواهد بود. از جمله اینکه موجب کاهش وزن دستگاه زمین شوی صنعتی می شود و در نتیجه احتمال صدمه زدن و خسارات احتمالی به کف پوش ها را به حداقل می رساند و همچنین برای کاربرانی که از دستگاه کف شور استفاده می کنندکار را راحت تر خواهد کرد و در نتیجه می تواند گزینه مناسبی برای نظافت سالن های ورزشی  که دارای کف پوش های نرم تر و حساس تر مانند چوب و لینولئوم باشد و نیز گزینه مناسبی جهت شستشوی اپوکسی است.

 

 

استفاده از دستگاه زمین شور و اسکرابر برای کاهش هزینه های نظافت :

هنگامی که ما از اسکرابرها استفاده میکنیم در جهت بهره وری اقتصادی قدم برداشته ایم خصوصا برای تمیز کردن راهروهای باریک مانند هتل ها، مدارس و دانشگاه ها و … زیرا که با استفاده از این تجهیزات نظافت صنعتی مانند اسکرابر و دستگاه کف شور میزان استفاده از آب و مواد شوینده صنعتی و همچنین نیروی برق را اسکرابرشدیدا کاهش می دهد  و هزینه نگهداری کمتری دارند و بسیار کاآمد خواهند بود و پر و خالی کردن مداوم مخازن این دستگاه ها کار بسیار ساده و راحتی است.

 

 

مکان های مورد استفاده از این دستگاه کف شور :

از این دستگاه کف شور و اسکرابر صنعتی جهت شستن و خشک کردن کف سالن ها، فرودگاه ها، فروشگاه ها، مدارس، دانشگاه ها و محیط های صنعتی و انبارها و … استفاده می شود و در همه محیط ها و مکان ها چه تولیدی چه صنعتی چه چه آموزشی کارآمد خواهند بود و امکان نظافت در زیر میزها و تخت ها را دارند و همه نوع کف پوشی را براحتی تمیز و کاملا درخشان می کنند . از دیگر توانایی های دیگر این اسکرابر این است که توانایی تمیز کردن کناره های دیوارها و حتی راپله و پارکیگ ها را در سریعترین زمان را دارند.

زمین شوی

 

خرید و انتخاب دستگاه اسکرابر :

هنگام خرید و انتخاب دستگاه اسکرابر با توجه به ابعاد دستگاه بسیار ضروری و حیاتی است زیرا که برای محیط بزرگتر ما نیازمند اسکرابر سرنشین دار هستیم که توانایی شستن سطوح در مکان های بزرگتر را داشته باشد. اما در محیط های کوچکتر مانند دانشگاه ها یا ادارات داشتن یک کف شو دستی الزامی و ضروری است زیرا که براحتی می توان به وسیله آسانسور جابجا کرد و سایر طبقات را کاملا نظافت و تمیز کرد . اگر چنانچه دستگاه نظافت صنعتی خریداری شده توسط مشتری کوچک باشد باید زمان بیشتری را برای تمیز کردن یک محیط بزرگ صرف کنیم پس در نتیجه انتخاب دستگاه متناسب با محیط بسیار مهم است.

 

 

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: