اسکرابر و روشهایی برای به حداکثر رساندن کارایی آن

نظافت و تمیز کردن غیر استاندارد و ناکارآمد کفپوش ها خطرات بیشماری در محلهای کسب و کار در طول زمان بوجود می آورند در همه مشاغل بحث نظافت اهمیت فوق العاده ای داردچنانچه محیط کاری شما بزرگ و وسیع باشد شما نیازمند چندین نفر هستنید تا کار تمیز کردن و خدمات نظافتی را برعهده بگیرند و همچنین نیازمند وقت و زمان طولانی برای انجام این کار هستید. اگر استراتژی کار شما این است که کاکنان برای کار بیشتر ترغیب کنید، حتما به نظافت و بهداشت محیط در صنعت خود اهمیت قائل شوید و بهترین سرمایه گذاری در این زمینه خرید اسکرابر یا زمین شوی صنعتی است زیرا از بسیاری از جهات به ما کمک می کنند از لحاظ وقت و زمان گرفته تا صرفه جویی در سرمایه و…پس در این وبلاگ سعی می شود بیشتر به موارد اشاره کنیم.

 

اسکرابر

استفاده از زمین شور صنعتی و اسکرابر روشی سریع برای نظافت کف زمین:

چون کارکردن با این تجهیزات نظافت صنعتی بسیار ساده و آسان برای تمیز کردن انواع کف پوش هاست از این رو می تواند یک انتخاب بسیار هوشمندانه است، زیرا که دیگر هیچ نیازی به سطل و تی و حتی نیروهای متعدد خدماتی نیست و حتی هر اندازه که فضای مورد نظر شما بزرگ باشد اصلا هیچگونه مشکلی ایجاد نمی کند و شما ازادانه می توانید از مدل های بزرگتر از اسکرابر سرنشین دار را انتخاب نمائید. تا در سریعترین زمان ممکن کف زمین را شسته و کاملا خشک و براق نماید و دیگر سختی های تمیز کردن به صورت دستی را تجربه نخواهید نمود. در واقع شما با یک زمین شوی صنعتی تا ۲۳۰۰ فوت مربع در ساعت را تمیز کرده و کاملا پوشش دهد ولی شما باید بدانید که چگونه از آن ها بدرستی استفاده کنید و کارایی های آن ها را بلد باشید.

 

 

آماده سازی زمینشوی برای انجام کار نظافت و شستشو صنعتی :زمینشوی

شما به طور قطع برای نظافت و تمیز کردن کف زمین ؛ نیازمند اماده سازی و راه اندازی اسکرابر زمینشوی خواهد بود که باید اول دستگاه را کاملا شارژ نمائید تا بتوانید از ۲ تا ۴ ساعت بدون وقفه و توقف استفاده کنید. احتمالا شما نگران این هستید که زمان کافی برای تمیز کردن مکان مورد نظر خود را نداشته باشید اما هیچگونه نگرانی وجود ندارد چون شما می توانید حدود۵۰،۰۰۰ تا۷۰،۰۰۰ فوت مربع را کاملا تمیز و به صورت استاندارد نظافت کنید. سعی کنید هنگام تمیز کردن کف مکان مورد نظر خود موانعی را که قابل جابجایی هستند را از سر راه بردارید. توجه به علائم هشدار دهنده دستگاه را هیچگاه از یاد نبرید زیرا که این علائم هشدار جهت نشان دادن کارایی درست دستگاه می باشد و اگر چنانچه مشکلی برای دستگاه بوجود آمده باشد را می توانید سریعا تشخیص دهید.

 

 

انتخاب دقیق مدل اسکرابر با توجه به مساحت فضای مورد نظر:اسکرابر

قبل از خرید تجهیزات نظافتی حتما با مشاوران و کارشناسان در این صنعت مشاوره کنید و از راهنمایی های آنان بهره بگیرید این نکته مهم را فراموش نکنید که حتما با توجه به مساحت و متراژ محل کسب و کار خود اقدام به خریداری دستگاه نمائید تا هیچگونه مشکلی از این لحاظ بوجو نیاید و به دستگاه خریداری شده آسیبی وارد نشود زیرا که استفده از یک اسکرابر معیوب می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای کف پوش های شما بوجود بیاورند. اگر به هر طریق یک زباله زیر تی یا برس گیر کرده بود سریعا آن را بردارید تا هیچگونه آسیبی به آن ها وارد نشود. اگر شما بهترین مدل را از بهترین کمپانی هم تهیه نمائید چنانچه کار کردن با آن را یاد نگیرید هیچ تاثیری در بهبود روند کاری شما نخواهد داشت، پس اطمینان حاصل کنید که پرسنل خدماتی آموزشهای لازم را یاد بگیرند.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: