کاربرد اسکرابر برای نظافت صنعتی ایستگاه های راه آهن

یکی از شکایات روز افزون در مورد عدم نظافت و تمیزی یکی از اماکن عمومی؛ ایستگاه های راه آهن و پایانه های مسافربری است که نگهداری و حفظ بهداشت در مناطق پرتردد مانند راه آهن کاری بسیار مشکل و طاقت فرساست، مسئولین صنعت حمل و نقل همراه نگران این قضیه هستند که کارگران و نیروهای خدماتی از عهده انجام این کار برنیایند و مشکلات زیادی را برای مسافرین و افراد حاضر در این مکان یاد شده ( از لحاظ سلامتی و بهداشت ) را بوجود بیاورند. زیرا اگر چنانچه زباله ها انباشته شوند و به صورت مداوم تمیز نشوند، به طور حتم مشکلات عدیده ای را بوجود می آورند. مناسب ترین و بهترین گزینه برای شستشوی صنعتی پایانه ها و سامانه حمل و نقل اسکرابر است که کمک بسیار بزرگی به این صنعت نموده و یکی از کاراهایی که توانسته به کارکرد اینگونه اماکن کمک کند، خصوصی سازی این صنف کاریست.

 

 

اسکرابر زمین شور

 

استفاده از اسکرابر دستی برای نظافت بوفه های ایستگاه راه آهن :

یکی از بزرگترین معضلات نظافتی در ایستگاه های راه آهن، وجود بوفه ها و رستوران هاست که یکی از بزرگترین منابع تولید زباله و آلودگی هستند که کف اینگونه مکانهای نیازمند تمیزی و شستشوی سریع هستند که بوسیله یک اسکرابر یا زمین شور براحتی این کار امکان پذیر است. این تجهیزات قادر هستند که در کمترین زمان ممکن کف و سطح آلوده را تمیز نموده و کاملا ضدعفونی کنند. البته برای جمع آوری زباله ها می توانید از جاروبرقی صنعتی استفاده نمائید که دارای مخازن بزرگی هستند که قادر است حجم زیادی از زباله ها را جمع اوری کند. ولی بهترین راه حل؛ ممنوعیت ایجاد بوفه و رستوران و همچنین نهارخوری در این مکانهاست.

 

 

زمین شوی و امتیازات آن در صنعت حمل و نقل :کف شوی صنعتی

صنایع حمل و نقل ریلی و جاده ای در طول زمان، همراه مشکلات زیادی را تجربه نموده است که با استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی مانند دستگاه زمین شوی بخش بسیار بزرگی از مشکلات را رفع و رجوع خواهد نمود و بخش بسیار بزرگی از زمان و هزینه های خود را نیز پس انداز خواهید نمود، که این خود امتیاز بسیار بزرگی محسوب میگردد. البته دسترسی به این منظور نیازمند توجه و نجارت مداوم نیز خواهد بود. اسکرابر سرنشین دار بواسطه شرایطی که دارد قدرت و سرعت زیادتری برای کار تمیز کاری دارد زیرا که پهنای نظافت بیشتری را دارند و مخازن آب تمیز و آب آلوده آن نیز بزرگتر است.

 

 

کف شوی صنعتی محبوب بازارهای جهانی برای نظافت صنعتی اماکن بزرگ :زمین شور

اماکن بزرگ نظیر فرودگاه ها، صنایع نظامی، سوله ها، صنایع کشتیرانی و ناوبری و سوله های عظیم و بزرگ و…. که بصورت روزانه رفت و آمد بالایی دارند، باید از لحاظ بهداشت محیط و پاکیزگی به آنها توجه ویژه ای شود تا مشکلاتی را که ممکن است در طول زمان کاری پیش بیاید را از بین ببرند یکی از این دستگاه ها و تجهیزت بسیار مفید می تواند کف شوی صنعتی یا اسکرابر باشد که در بازارهای جهانی محبوبیت ویژه ای پیدا کرده اند. البته شرکت ها و کمپانی های زیادی روی این تجهیزات کار نموده اند تا یک امتیاز ویژه ای به محصولات نظافتی خود اضافه نمایند.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: