ضرورت های استفاده از اسکرابر برای نظافت در فضاهای تجاری

باید گفت که به طور معمول در یک فضای تجاری بزرگ به طور کلی به دلیل حجم بالای تردد و رفت و آمد روزانه، نظافت این اماکن بزرگ کار بسیار مشکلی خواهد بود زیرا که کف مکانهای تجاری بیشتر از همه جای آنها دارای کاربرد و تماس بیشتری است و بیشترین تردد را دریافت می کند. و به طور قطع می توان گفت که تمیز کردن و مراقبت از فضاهای تجاری و مراکز خرید یکی از بزرگترین وظایف نیروهای خدماتی و نظافتی است و یک تلاش منطقی برای حفظ اعتبار در محل های کسب و کار محسوب می شود. پس ما بوسیله اسکرابر و یا سایر تجهیزات نظافت صنعتی به این هدف خود می رسیم البته گاهی یک فضاهی تجاری آنقدر وسیع است که علاوه بر زمین شوی باید از یک دستگاه بزرگتر مانند سوییپر استفاده کنیم که در این مقاله سعی شده این دستگاه ها را معرفی نماییم.

 

اسکرابر

اسکرابر سرنشین دار برای نظافت صنعتی فضاهای بزرگ تجاری :

باید این نکته فراموش نشود که هرچه فضای ما در یک مجتمع تجاری بزرگتر و وسیع تر باشد به همان نسبت شما نیازمند یک دستگاه زمین شور بزرگتر هستید تا بتواند براحتی محیط و راهروها و سالن ها را سریع و با کیفیت بالا تمیز نماید. از این رو مناسب ترین دستگاه همان اسکرابر سرنشین دار خواهد بود که کاربر بر روی دستگاه نشسته و آنرا هدایت می کند. زیرا که کار نظافت صنعتی با کیفیت بالا در مجتمع ها بسیار کار دشواری است مخصوصا ار کار نظافت از نوع سنتی و دستی باشد واقعا طاقت فرسا خواهد بود و به طور قطع با اندازه نظافت مکانیزه موثر نخواهد بود.

 

 

زمین شوی صنعتی و کف شوی و توانایی آنها برای نظافت روزانه و مداوم :دستگاه زمین شور

زمین شوی صنعتی یا اسکرابر در دو مدل هستند که یکی مدل دستی و دوم مدا سرنشین دار این تجهیزات نظافت مکانیزه برای تمیز کردن و شستشوی صنعتی هردو فضای بزرگ و کوچک را دارند که یک دستگاه ایده ال برای برای تمیز کردن فضاهای تجاری و محل های بازید و تفریح هستند. شما علاوه بر استفاده از این اسکرابرها شما می توانید از یک سوییپر یا جاروی محوطه برای جاروب کردن فضاهای اطراف مجتمع و یا از یک جاروبرقی صنعتی نیز برای تمیز کردن بخش هایی دیگر از این گونه مکانها بهره مند شوید.

 

 

 

اسکرابر کف شوی برای کاهش زمان کاری شما :

شما با استفاده از این دستگاه های نظافت مکانیزه مانند اسکرابر و یا کف شوی براحتی مدت زمان طولانی از ساعات کاری شما را کاهش خواهد داد زیرا که شما می توانید یک مجموعه وسیع را در مدت زمان کوتاهی با کیفیت بسیار عالی تمیز کرده و همان موقع خشک نمائید و کارایی را ۱۰۰% افزایش می دهدو این در مقایسه با تکنیک های دستی ، کاری بسیار موثرتری را انجام می دهند و قادرند که ریزترین گرد و غبار و آلاینده ها را از بین ببرند و موجب افزایش بهره وری در مکانهای تجاری خواهد گردید.

اسکرابر سرنشین دار

 

کاهش میزان استفاده از شوینده های صنعتی با استفاده از اسکرابرها :

هنگامی که از اسکرابر استفاده می کنیم دیگر نیازمند این نیستیم که تلاش زیادی برای تمیز کردن سطوح داشته باشیم زیرا که بواسطه وجود برس ها و تی ها هر نوع آلودگی موجود در کف کنده و کاملا پاک می شود و دیگر نیازمند استفاده از شوینده های صنعتی نخواهیم بود ( بجز در موارد خاص و اضطراری ) که این قضیه خود به خود موجب کاهش هزینه های ناشی از استفاده از مواد شوینده صنعتی می شود. این دستگاه های کف ساب بسیار محکم هستند و با مواد درجه اول ساخته شده اند و از این رو کمتر نیازمندهزینه های ناشی از تعمیرات و نگهداری هستند در حالی که جاروها و تی ها تنها چند ماه بیشتر دوام ندارند و باید به طور مرتب تعویض شوند و باید سالیانه هزینه های هنگفتی را بابت خریداری انها متقبل شوید. و شما می توانید سال ها از این تجهیزات نظافتی استفاده نمائید.

 

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: