مقالات آموزشی نظافت صنعتی

اسکرابر دستگاهی برای کاهش مصرف آب و مواد شوینده صنعتی

اسکرابر دستگاه نظافت صنعتی است که توسط شرکت Comac ایتالیا طراحی و ساخته شده است و دارای کارایی و استفاده ساده و قابل یادگیری سریع هستند که اصلی ترین کار این دستگاه زمین شور ، نظافت و تمیز کردن محیط هی داخلی و بعضا خارجی مکان های عمومی است. این کف شو قادر است براحتی انواع سطوح را شسته و تمیز کند ئو حتی بدون نیاز به برسنل متخصص و یا آموزش دیده به آسانی قابل استفاده می باشد. علاوه بر این، همه آنها دارای ویژگی های راه حل های تکنولوژی بسیار نوآورانه و هوشمند هستند که بهترین دستگاه برای کاهش مصرف آب و همچنین مواد شوینده صنعتی معرفی می شوند. به طور خاص، آخرین نسل از دستگاه های شستشو صنعتی و دستگاه زمین شور هستند که قادرند به صورت مداوم کار نظافت مکانیزه را انجام داده و در مصرف آب، انرژی و مواد شوینده صنعتی صرفه جویی نمایند.

 

 

اسکرابر Comac و سیستم CDS این کف شو :اسکرابر

با استفاده از سیستم CDS نصب شده بر روی دستگاه اسکرابر این کمپانی شما می توانید یک برنامه و یا سیستم اندازه گیری و کنترل و همچنین ارائه راه حل شستشو حرفه ای تری خواهید داشت که ضمانت کننده عملیات نظافت حرفه ای با دوز مصرف حرفه ای تری خواهید داشت به طور مثال مدت زمان پر کردن و خالی کردن مخازن اب تمیز و کثیف به طور قابل توجهی کاهش می یابد. و قطعا نتیجه مطلوبی از افزایش بهره وری همراه با کاهش هزینه ها اضافی ناشی از نیروی کار خواهیم داشت.

 

 

مزیت های استفاده از اسکرابر و کف شوی صنعتی :

ما بوسیله اسکرابر فقط با یک بار رفت و برگشت بر روی سطوح آلوده بر روی کف زمین، گرد و خاک ها و غبار های ریز را از سطح کارخانه ها جمع آوری می کنیم و دارای سیستم اتوماتیک برای خاموش شدن در مواقع اضطراری است که کاملا با محیط زیست سازگاری  دارند و قدرت پاک کنندگی این کف شوی صنعتی بسیار بالاست و براحتی انواع آلودگی ها از جمله آلاینده های صنعتی موجود در کف زمین را تمیز کرده و کاملا پاک میکند و سطوح را درخشان و براق میکند.اسکرابر

 

 

Optima جدیدترین اسکرابر سرنشین دار کمپانی COMAC  ایتالیا:

آخرین مدل های جدید کمپانی Comac یک اسکرابر سرنشین دار است که optima نام دارد که دستگاهی است بسیار کارآمد و راحت که قابلیت تمیز کردن سطح وسیعی از مکان های بزرگ را شامل می شود که دارای سرو صدای کم و دستگاهی است بسیار ایمن، لوازم جانبی و یدکی آن کاملا استاندارد هستند که بهترین گزینه برای نظافت مکانیزه کارخانجات، شستشوی صنعتی کف انبارهای بزرگ و نظافت صنعتی سالن های تولید مناسب است و از همه مهم تر انتخاب مناسبی برای شستشوی کف پوش ها در مجتمع های تجاری و مراکز خرید بزرگ و ( hypermarkets ) است. با ماشین های نظافتی کماک ایتالیا برای می توانیم کارهای روزانه را انجام دهیم . بدلیل بالا بردن سرعت عملیات نظافت و نگهداری از دستگاه و رشد بهره وری جهت رسیدن به بهداشت محیط در سطح بالا و استاندارد برای تضمین کیفیت نظافت است.

 

 

از دیگر کارایی های زمین شوی صنعتی :اسکرابر

نظافت صنعتی کارخانجات

شستشوی صنعتی ادارات

تمیز کردن کف پارکینگ های طبقاتی

براق کردن کف مجتمع های تجاری

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *