مقالات آموزشی نظافت صنعتی

اسکرابر برای نظافت صنعتی فروشگاه های زنجیره ای و سوپرمارکت ها

اهمیت بهداشت و پاکیزگی در مراکز خرید به ویژه آن دست از مراکز که به فروش مواد غذایی، لوازم آشپزخانه، ظرف و ظروف، خشکبار، گوشت و لبنیات و نیز محصولات آرایشی و بهداشتی می پردازند، امری بسیار بدیهی و آشکار است. به این دلیل  که جذب مشتری و جلب رضایت او برای این مراکز بسیار حائز اهمیت است، به هیچ عنوان شیوه های سنتی نظافت، با کارکردهای محدود و مشکلاتی که پیش روی مدیریت مراکز فروش و نیز مشتریان قرار می دهد، دیگر پاسخ گوی نیازهای نظافتی در فروشگاه ها، سوپرها، سوپر مارکت ها، سوپر پروتئین ها، لبنیات فروشی ها، گوشت فروشی ها، و نیز هایپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای نیست. بنابراین، ما در سال های اخیر شاهد ورود دستگاه های نظافت صنعتی از جمله انواع اسکرابر و کف شو به حیطۀ مراکز فروش نیز هستیم.

 

اسکرابرهمان گونه که می دانیم ما همواره با برپایی و تأسیس مراکز نوینی برای فروش انواع محصولات موردنیاز در زندگی روزمره در تمامی شهرها مواجه هستیم. این رشد روزافزون گزینه ها برای تهیۀ محصولات و مواد غذایی به ویژه در شهرهای بزرگ به معضلی برای رقابت میان فروشگاه های زنجیره ای بدل شده است؛ چرا که مشتری در واقع با حذف یک فروشگاه از گزینه های خود هیچ چیز را از دست نمی دهد و می تواند به راحتی محصول موردنیاز خود را از سایر هایپرمارکت ها تهیه کند. اما این امر برای فروشگاه زیان های مالی جبران ناپذیری را می تواند در پی داشته باشد. این است که امروزه فروشگاه های زنجیره ای همواره در پی ارتقا سطح کیفی محصولات و نیز پوشش انواع برندها و هم چنین بهبود کیفیت چیدمان و ارائۀ محصولات و به طور کلی مشتری مداری در محدودۀ کاری خویش هستند. چنان که میبنیم، ارائۀ انواع کارت های اشتراک، دریافت بازخورد مشتری از ارائۀ محصولات جدید و خاص، حضور تمام وقت مشاورین تغذیه و بهداشت در فروشگاه و انواع هدایا و قرعه کشی های ماهیانه و سالانه، همه و همه اموری برای جذب مشتری و جلب رضایت او در این مراکز است که برای بقای مرکز خرید و فروشگاه زنجیره ای در عرصۀ رقابتی امری حیاتی است. اما آیا این هایپرمارکت ها از این امر مطلع هستند که در صورت عدم توجه به گزینش دستگاهی مناسب برای نظافت فروشگاه می توانند در یک چشم بر هم زدن حجم عظیمی از مشتریان خویش را از دست بدهند؟

 

 

اسکرابر  چه کمکی به بهداشت فروشگاه های زنجیره ای می کند؟

کمپانی comac طیف وسیعی از دستگاه اسکرابر را در حجم ها، اندازه ها و با قابلیت ها و کارآیی های مختلف ویژۀ نیاز مشتری در مراکز فروش، فروشگاه های زنجیره ای، سوپرمارکت ها و هایپرمارکت هایی با مساحت های گوناگون و شیوه های مختلف چیدمان قفسه های محصولات طراحی و به بازار عرضه کرده است. مدیران هایپرمارکت ها می توانند با خریداری یک زمین شوی مناسب، از نشست آلودگی و گردو غبار ناشی از تردد دائمی مشتریان، بر روی محصولات در قفسه های عموماً بی حفاظ جلوگیری کند. محصولاتی که در هایپرمارکت ها عرضه می شود اگر در معرض آلودگی و گرد و غبار قرار بگیرد، به سرعت فاسد  می شود و کارآیی خود را در کوتاه زمانی از دست می دهد، به علاوه وجود هر گونه آلودگی و ذرات خاک بر سطح بسته بندی محصولات و یا در روی زمین، می تواند تأثیر روانی بسیار نامطلوبی بر مصرف کننده و به تبع آن بر انتخاب و خرید او داشته باشد. از این رو و با توجه به این که کف اکثر این فروشگاه باکفپوش سرامیک، پارکت، یا کفپوش های صنعتی فرش شده است، قطعاً علاوه بر جاوریی برای زدودن خاک و گردو غبار از کف، به دستگاه کف شو صنعتی برای شستشوی زمین نیاز است.اسکرابر

 

 

کف شوی صنعتی comac و قابلیت های ویژه ای برای نظافت فروشگاه ها

Comac در انواع مختلف به گونه ای طراحی شده است که در فروشگاه های مختلف قابل استفاده باشد. یکی از مهم ترین مسائل در رابطه با شستشوی زمین در فروشگاه ها باریک بودن راهروهای میان قفسه هاست که کفشور comac با طراحی ظریف و حجم پایین و قابلیت حرکت آسان و سریع برای رفع این مشکل چاره اندیشی کرده است. این دستگاه ها با مکندۀ بسیار قوی و سرعت عملکرد بالا بدون نیاز به آموزش کاربر و بدون نیاز به صرف نیروی افزودۀ فیزیکی تنها با هول دادن به آسانی حرکت می کند و کف موزاییک، سرامیک، پارکت و … فروشگاه شما را می شورد و خشک می کند.

اهمیت وزن پایین و حرکت آسان دستگاه زمین شور از آن جهت است که معمولاً در فضاهای تنگ و باریک به کار بردن ماشین شستشوی سنگینی که به سختی حرکت می کند، یا کابل آن کوتاه است، آسیب های فیزیکی فراوانی به فرد وارد می کند تا بتواند این ماشین را جا به جا کند و یا به سمت دلخواه بکشد. کمپانی comac در طراحی محصولات خود با بررسی و مطالعۀ نیازهای مشتری در طیف وسیعی از فضاهای گوناگون اقدام به عرضۀ دستگاه هایی با کارآیی های بسیار متفاوت کرده است.

 

 

امتیازات اسکرابر صنعتی مدل باطری دار :اسکرابر

به عنوان مثال با تعبیۀ باطری شارژی مصرف کننده را از کاربرد کابل و سیم، که می تواند در فضاهای داخلی وسیع و بزرگ بسیار مشکل ساز باشد، بی نیاز کرده است. به علاوه دستۀ بلند این زمین شور یا اسکرابر با طراحی ارگونومیک متناسب با قد انسان، که حتی قابلیت تنظیم بر اساس قد کابران مختلف را دارد، به کوچکترین خمیدگی برای کنترل نیاز ندارد. همچنین واحد کنترل در این دستگاه ها به صورت فرمانی طراحی شده است که کنترل چرخ ها و حرکت ماشین را به سهولت ممکن می سازد. دستۀ اسکرابر comac با امکان خم شدگی تا سطح افقی می تواند گزینۀ بسیار مناسبی برای شستشوی زمین زیر قفسه ها و فضاهای کم ارتفاع باشد. از سویی، بر خلاف دستگاه های سنتی این اسکرابرها به راحتی در تمامی جهات و حتی رو به عقب حرکت می کند و تمام اجزای شویندۀ آن نیز در راستای حرکت به جهات مختلف تنظیم می شوند و کار شستشو و خشک کردن فروشگاه شما را به نحو احسن انجام می دهند. تعبیه مخازن آب تمیز و کثیف به صورت مجزا یکی دیگر از ابداعات comac در طراحی زمین شور است که امکان پرکردن و تخلیۀ مخازن را همراه با قابلیت تفکیک مخازن از بدنۀ دستگاه به سهولت فراهم می کند.

 

از کاربردهای دیگر دستگاه زمین شور :

نظافت صنعتی ادارات

شستشوی صنعتی کف زمین

نظافت تالارها

بهداشت محیط بیمارستان ها

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *