مقالات آموزشی نظافت صنعتی

بررسی ویژگی کفشوی سرنشین دار

 

کاربرد اسکرابر صنعتی فرودگاه
عملکرد  اسکرابر صنعتی فرودگاه

استفاده از اسکرابر صنعتی فرودگاه با توجه به تردد جمعیت بسیار در این محیط از اهمیت بسیاری برخوردار است. در طول روز افراد بسیاری به منظور سفر و حتی استقبال و بدرقه مسافران به فرودگاه روی می آورند که در پی آن نظافت این مکان مهمترین موردی می باشد که مورد توجه مسئولین فرودگاه ها واقع می شود.  سالن های انتظار، ورودی ها، سرویس های بهداشتی و دیگر بخش های مختلف همگی به صورت روزانه در معرض آلودگی و کثیفی هستند و نیاز به تمیز شدن دارند، در این میان استفاده از اسکرابر صنعتی فرودگاه شیوه بسیار نوین و محبوب برای تمیز کردن کف سالن های فرودگاه محسوب می شود و با توجه به شیوه های نظافتی مکانیزه مدرن در اولویت انتخاب بسیاری از مخاطبان واقع می باشد. اسکرابر یا زمین شوی دستگاهی بسیار پیشرفته و مدرن بوده و با داشتن کاربرد قابل توجهی از مهمترین تجهیزات نظافتی به شمار می رود که اغلب مشکلات شیوه های سنتی نظافتی را پوشش داده  و با توجه به این که فرودگاه  مکانی بسیار وسیع و گسترده است  و مساحت مربوط به  این دستگاه را باید در توان و قابلیت های مناسب با نیاز  تهیه و استفاده نمود.

 

 

عملکرد  اسکرابر صنعتی فرودگاه

عملیات شستشوی اسکرابر صنعتی فرودگاه به گونه ای می باشد که در حذف لکه های سخت روغنی، گرد و غبار عمیق و انواع آلودگی های مختلف بهترین و موثرترین روش نظافتی را عملی می کند و با توجه به کیفیت طراحی و ساخت این محصول می توان گفت دارای عملکرد بسیار مناسب و درجه یک می باشد. این دستگاه دارای برس های دیسکی شکل، مخزن آب تمیز و کثیف بوده بوده و با یکبار عبور از سطوح آلوده تمامی کثیفی و لکه ها را از بین می برد از این رو می توان گفت دارای توان بالا در شستشوی و از بین بردن لکه ها دارد. اسکرابر صنعتی فرودگاه به دو صورت قرار گرفتن کاربرد بر روی صندلی دستگاه و به صورت دستی توسط کاربر شروع به فعال کرده و هدایت می شود.

 

کاربرد اسکرابر صنعتی فرودگاه

کاربرد اسکرابر صنعتی فرودگاه
کاربرد اسکرابر صنعتی فرودگاه

اسکرابر فرودگاه دارای کاربرد بسیاری بوده و در زمینه های مختلف برای شستشو و نظافت مورد استفاده قرار می گیرد. از مهمترین کاربرد این دستگاه می توان به موتور مکش قدرتمند تعبیه شده در آن اشاره نمود که از مکانیزم خاصی برخوردار بوده و می توان با استفاده از این محصول در مکان های پر رفت و آمد در طول شبانه روز بهره مند شد. این دستگاه در انواع مدل ها و برندهای مختلفی تولید و عرضه می شود که افراد براساس نیاز خود می توانند از این محصول پیشرفته و مدرن بهره برند و می توان گفت مدل سرنشین دار این دستگاه از محبوب ترین انواع تولیدی بوده و برای استفاده در مکان های عمومی از جمله فرودگاه ها بهترین گزینه به شمار می رود و افراد می توانند با قرار گرفتن بر صندلی تعبیه شده  آن، مشغول به نظافت سطوح به بهترین شکل ممکن شوند. از جمله مزیت های شستشو با اسکرابر صنعتی فرودگاه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • عدم  لغزندگی سطح زمین و جلوگیری از خسارت های احتمالی
  • صرفه اقتصادی چشمگیر در فرودگاه ها
  • قدر مانور سرعت و کیفیت بالای نظافت
  • قدرت مکش بالا، صدای بسیار کم موتور دستگاه، عدم تولید آلودگی
  • دارای نیروی کمتر، حداقل مصرف آب، برق و مواد شوینده
  • میزان شارژدهی بالا و حجم بالای مخزن های مجزای آب تمیز و آب کثیف
  • شستشو و خشک کردن سطوح مختلف فرودگاه به صورت همزمان

سهولت نظافت با اسکرابر صنعتی فرودگاه

با توجه به رفت و آمدهای بسیار در فرودگاه ها اغلب مواقع روزانه به دفعات مکرر نیاز به تمیز کردن و نظافت کف سالن های مختلف فرودگاه محسوس است و یکی از مزیت های استفاده از اسکرابر صنعتی فرودگاه، سهولت نظافت سطح زمین می باشد و مسئولین می توانند با تهیه این تجهیزات نظافتی مدرن و پیشرفته در کوتاهترین مدت زمان تمامی بخش های مختلف فرودگاه را از آلودگی ها و کثیفی مبرا کنند. ویژگی های بی نظیر این زمین شور در سرعت شستشو و خشک کردن و هم چنین  صدای بسیار کم سبب محبوبیت آن در میان انواع تجهیزات نظافتی شده است از این رو برای نظافت فرودگاه ها یکی از بهترین گزینه های انتخابی به شمار می رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *