مقالات آموزشی نظافت صنعتی

کاربرد اسکرابر صنعتی فرودگاهی

با توجه به تردد جمعیت بسیار در این محیط عمومی از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. در طول روز افراد بسیاری به منظور سفر و حتی استقبال و بدرقه مسافران به فرودگاه مراجعه می کنند، نظافت این مکان از مهمترین نکاتی می باشد که همواره مورد توجه مسئولین فرودگاهی قرار می گیرد. سالن های انتظار، ورودی ها، سرویس های بهداشتی و دیگر بخش های مختلف فرودگاه، همگی به صورت روزانه در معرض آلودگی و کثیفی قرار دارند و نیاز مبرم به تمیز شدن دارند، در این میان استفاده از اسکرابر صنعتی فرودگاه شیوه بسیار نوین و محبوب برای تمیز کردن کف سالن های بوده و با توجه به شیوه های نظافتی مکانیزه مدرن، اولویت انتخاب بسیاری از مخاطبان می باشد. اسکرابر سرنشین دار یا زمین شوی به عنوان دستگاهی بسیار پیشرفته و مدرن، با کاربردهای قابل توجه، از مهمترین تجهیزات نظافتی هستند که اغلب مشکلات شیوه های سنتی نظافتی را پوشش داده اند.

عملکرد و ویژگی های اسکرابر صنعتی فرودگاهی

عملیات شستشوی اسکرابر فرودگاه به گونه ای می باشد که در حذف لکه های سخت روغنی، گرد و غبار عمیق و انواع آلودگی های مختلف بهترین و موثرترین روش نظافتی محسوب می شود. با توجه به کیفیت طراحی و ساخت این محصول می توان گفت دارای عملکرد بسیار مناسب و درجه یک می باشد. این دستگاه دارای برس های دیسکی شکل، مخزن آب تمیز و کثیف بوده که با یکبار عبور از سطوح آلوده تمامی کثیفی و لکه ها را از میان می برد، توان بالا در شستشوی و از بین بردن لکه ها از دیگر مزایای این دستگاه محسوب می شود، اسکرابر صنعتی به دو صورت سرنشین دار و دستی قابل ارائه است.

کاربرد اسکرابر صنعتی فرودگاه

از کاربردهای دستگاه اسکرابر فرودگاهی موتور مکش قدرتمند آن است که از مکانیزم خاصی برخوردار بوده و می توان با استفاده از این محصول در مکان های پر رفت و آمد در طول شبانه روز بهره مند شد. این دستگاه در انواع مدل ها و برندها تولید و عرضه می شود که افراد براساس نیاز خود می توانند این محصول پیشرفته و مدرن را خریداری نمایند، مدل سرنشین دار این دستگاه محبوب ترین نوع آن است که برای استفاده در مکان های عمومی بهترین گزینه به شمار می رود، از جمله مزیت های شستشو با اسکرابر صنعتی فرودگاه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

-عدم  لغزندگی سطح زمین و جلوگیری از خسارت های احتمالی

– صرفه جویی اقتصادی

– قدر مانور، سرعت و کیفیت بالای نظافت

– توانایی مکش بالا، صدای بسیار کم موتور و عدم تولید آلودگی

-حداقل مصرف آب، برق و مواد شوینده

–  حجم بالا در مخزن های مجزای آب تمیز و آب کثیف

– شستشو و خشک کردن سطوح مختلف به صورت همزمان

سهولت نظافت با اسکرابر صنعتی فرودگاهی

با توجه به رفت و آمدهای زیاد فرودگاهی در اغلب مواقع  به دفعات مکرر نیاز به تمیز کردن و  نظافت کف سالن ها  می باشد که از مزیت های استفاده آن، سهولت نظافت سطح زمین با تجهیزات نظافتی مدرن و پیشرفته در کوتاهترین زمان است و تمامی بخش های مختلف فرودگاه را از آلودگی ها و کثیفی مبرا می کند. ویژگی های بی نظیر در سرعت شستشو و خشک کردن و صدای بسیار کم از دیگیر عوامل محبوبیت این دستگاه نظافتی به شمار می رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *