مقالات آموزشی نظافت صنعتی

اسکرابر Comac برای نظافت صنعتی در صنایع غذایی

ارائه نظافت با کیفیت در صنعت مواد غذایی و فروشگاه ها و مراکزی که در زمینه تولید مواد غذایی فعالیت دارند، یک کار بسیار مشکل است. به جرات میتوان گفت که دقیق ترین و حساس ترین کار مربوط به نظافت صنعتی در کارخانه های مواد غذایی است که نیازمند سرمایه گذاری طولانی مدت در زمینه تهیه و یک دستگاه اسکرابر صنعتی با کیفیت بالا است که کف شو های شرکت Comac توانایی ارائه این خدمات ارزنده را دارند.

بخش مهمی از این کار برقرار کردن یک برنامه روزانه منظم نظافتی است و همچنین نگه داشتن این برنامه جهت شستن و خشک کردن کف بوسیله کف شو است. مجموعه کارها و برنامه هایی که با هدف نظافت سنتی و قدیمی صورت می گیرد، دیگر جوابگوی بهداشت و تمیزی در این حرفه و صنعت نیست، ولی نظافت با روش صنعتی و به وسیله دستگاه اسکرابر براحتی که این مراکز را شسته و کاملا تمیز می کند.

 

استفاده از اسکرابر سرنشین دار برابر است با صرفه جویی در ساعات کار و بودجه :اسکرابر

تمیز کردن زمین و کف بوسیله مواد شوینده و سطل و طی کاری است مردم پسند و یا عامیانه که به هیچ عنوان مقرون به صرفه نیست، ولی این روش ممکن است برای نظافت در مکان های کوچکتر پاسخگو باشد ولی در فضاهای کلان و وسیع این گزینه به هیچ وجه نمی تواند پاسخگو نیازهای شما باشد، نه از نظر علمی و نه از نظر کارایی. بنابر این بهترین وسیله برای نظافت صنعتی کارخانه های مواد غذایی اسکرابر سرنشین دار و یا کف شوی صنعتی است.

در این مقاله سعی شده است که کاربران را راهنمایی کنیم برای تشکیل یک گروه که با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی که بتوانند به بهترین حالت ممکن و علمی ترین روش کار شستشو کف را در اینگونه مراکز را انجام دهند ( اینکه در کمترین زمان و با کاهش مصرف آب در کل طبقات کار شستشو و نظافت صنعتی کف زمین را انجام دهند ) و با استفاده از یک اسکرابر سرنشین دار، دیگر به زمان کمتری نیاز داریم که یک مکان را تمیز کنیم و یک نظافت کاملا حرفه ای را خواهیم داشت و همچنین مردم به چشم یک مکان کاملا بهداشتی به آن مکان می نگرند و این قضیه ناخودآگاه رونق کسب و کار شما را پیش رو خواهد داشت.

 

استفاده از دستگاه زمین شور و اسکرابر برای نتایج و کیفیت بهتر نظافت

علاوه بر به چالش کشیدن به بحث نظافت صنعتی در کارخانه های صنعت مواد غذایی، می توان یک طیف وسیع از راه کارهایی طبقه بندی شده برای انجام این کار ارائه داد که قبلا جهت نظافت و شستشوی سطوح به روش طی و سطل و بانیروی های زیاد انسانی مشغول به کار بودند (به علاوه خطرات ناشی از حوادث هنگام کار با روش نظافت سنتی ، زیرا که سطوح مرطوب همیشه حادثه ساز هستند و ممکن است که پرسنل لیز بخورند و یا سقوط کنند. و ایجاد حادثه  شود و ممکن است این حوادث جبران ناپذیر باشند و موجب از کار افتادگی شاغلین و یا نیروهای خدماتی در این کارخانه های تولید مواد غذایی گردند. و ممکن است که در انجام و ارائه کارها اختلال وارد شود.

 

استفاده از اسکرابر یا کف شو صنعتی موجب می شود که کارها بسیار راحت تر گردند و برای راحت تر شدن از سرایت و یا پراکندگی مواد غذایی به دیگر طبقات یا سالنها ی اطراف کمک شایانی خواهد کرد، این موادی که قابل پخش شدن هستند شامل مواد غذایی ، مایعات ، باقی مانده  زباله های ریز و گردو غبار ، و دیگر آشغال ها که به طور طبیعی و روزانه در تولید این صنعت بوجود می آیند را شامل  می شوند که در مدت زمان کمی تبدیل به کپک و یا ویرس های خطرناک میشوندکه هم برای پرسنل مستقر در این گونه اماکن و هم برای تولیدات مواد غذایی میتواند شدیدا مضر و بسیار خطر زا باشند، اما این زمین شوی صنعتی کمک می کند که شما محیطی عاری از هرگونه آلودگی و میکروب را داشته باشید. و ضمانت می کند که مکانی کاملاً سازگار و ایمنی برای پرسنل و کادر مستقردر اینگونه  امکان داشته باشیم و همچنین محصولی با کیفیت و تضمین سلامت خواهیم داشت.

در صنعت تولید مواد غذایی علاوه بر کیفیت مواد بکار رفته در این محصولات بسیار مهم است ، حفظ بهداشت و سلامت محصولات نیز بسیار حائز اهمیت است زیرا که اگر ما محیطی سالم و تمیز از لحاظ بهداشت محیط داشته باشیم به طور قطع روی درجه کیفیت و ارزش مواد غذایی  ما تأثیر مستقیمی خواهد داشت، اسکرابر مواد غذاییی کماک به سادگی و با بهترین کیفیت خدمات ارزنده ای را در بحث نظافت صنعتی بویژه برای صاحبین کسب و کار مواد غذایی که باید با بالاترین استانداردهای نظافتی حمایت شوند .

 

اسکرابر

از کاربردهای زمین شوی صنعتی از صنعت مواد غذایی:

نظافت صنعتی کارخانه های مواد پروتئینی

شستشوی  کف کارخانه های تولید کیک و کلوچه

بهداشت محیط در صنعت تولید سوسیس و کالباس

تمیز کردن کف کارخانه های تولید آبمیوه و نوشابه

نظافت در فروشگاه های مواد غذایی

سخن پایانی در مورد کف شوی صنعتی ، برای مواد غذایی

سرمایه گذاری در زمینه تجهیزات نظافت صنعتی و یا اسکرابر ها در صنعت مواد غذایی و دیگر اصناف خود یک گام بلند برای ارتقاء کیفیت کسب و کار و همچنین ایجاد اعتبار برای اینگونه اماکن است. یک دستگاه کف شور می تواند یک سرمایه گذاری ارزشمند و هوشمند در دراز مدت باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *