مقالات آموزشی نظافت صنعتی

اسکرابر سرنشین دار و کاربردهای ویژه آن در نظافت مراکز تجاری

در یک مرکز تجاری و یا صنعتی، اسکرابر سرنشین دار ثابت می کند که یک ابزار بسیار کارآمد و مهم برای تمیز کردن و حفظ بهداشت محیط در این گونه اماکن است. از آنجا که در این مکان ها به دلیل ترافیک زیاد رفت و آمد نیروهای انسانی، مشتریان ، کف آن همواره مقدار زیادی خاک و دوده و آلاینده ها و زباله های روزمره را در خودداری این قضیه باعث می شودکه بوسیله ابزارهای سنتی نتوانیم آنها را به صورت روزانه تمیز کنیم، و برای حفظ تمیزی و درخشندگی کف مجتمع ها روش سنتی کار بسیار دشواری است، بوسیله دستگاه زمین شور ، کارکنان مستقر در اینگونه اماکن می توانند براحتی و در زمان کوتاهی کف را شسته و همان موقع خشک کنند. این دستگاه نظافت صنعتی در تمیز در تمیز کردن مکان های تجاری بسیار موثر و کارآمد است .

 

اسکرابر و توانمندی آن در نظافت صنعتی مراکز تجاری :

اپراتور می تواند کف را بوسیله اسکرابر سرنشین دار یا کف شوی صنعتی، سریعتر از روش های دیگر تمیز کند، (به نسبت روشهای متعدد دیگر نظافت صنعتی) و نتیجه حذف این همه روش توسط کارکنان ما به راه حل بهتری توسط این دستگاه ها خواهیم رسید و در کمترین زمان کف را تمیز و درخشان می کنیم> در واقع کاربر می تواند در عرض ۳۰ دقیقه در هر چرخه از زمان سطح وسیعی از مکان های تجاری را تمیز کنند.اسکرابر سرنشین دار یا زمین شور صنعتی ، قادر است مساحت وسیعی از یک سالن بزرگ را در کمترین زمان شستشو داده و کاملاً تمیز کند ولی با یک کف شوی دستی، مساحت کمتری را می توانیم تمیز کنیم و کاربر فضای بیشتری را با کمترین مصرف انرژی تمیز کند.

اسکرابر سرنشین دار

 

دستیابی به استاندار بالای نظافتی با اسکرابر سرنشین دار و کف شوی صنعتی :

کاربر می تواند در زمان استفاده از اسکرابر سرنشین دار به سطح بالایی از استانداردهای بهداشتی و نظافتی دست پیدا کند و جون سریعتر و آسانتر کف را تمیز می کند  دیگر اپراتور خسته نمی شود و انرژی و زمان خود را صرف انجام وظایف دیگر خود که گاهی اوقات به دلیل کمبود وقت نادیده گرفته شده اند را نمایند.   استفاده از این دستگاه زمین شور در مکان های پرتردد کیفیت کار نظافتی را تا سطح بالایی افزایش داده و همجنین به دلیل وجود موتور قدرتمند خود و راه حل های ویژه برای تمیز کردن سطح زمین، قادر به حذف گردو خاک و بقایای آلودگی های موجود در کف هستند و این قضیه باعث می شود که بدئون نیاز به چندین کارگر جهت نظافت کف براحتی کار تمیز کردن کف را بوسیله این کف شوی انجام دهیم.

 

 

خشک کردن سریع کف زمین پس از شستشو با زمین شوی صنعتی :اسکرابر سرنشین دار

پس از تمیز کردن کف با دستگاه اسکرابر سرنشین دار، کار خشک کردن را  نیز خود دستگاه بوسیله تی عقبی انجام می دهد. با چرخش سریع دستگاه زمین شور انجام می گردد. که دیگر هیچ مانعی برای کسب و کار شما ایجاد نمی کد زیرا که کف ساختمان یا مجتمع خیس نیست. و مانع رفت و آمد مشتریان نخواهد شد.

 

 

رونق کسب و کار با استفاده از دستگاه اسکرابر سرنشین دار :

اینها برخی از دلایل شما برای انتخاب اسکرابر سرنشین دار یا زمین شور نفر بر است که برای حفظ کسب و کار خود باید انتخاب کنید. یک طیف وسیعی از دستگاه های  نظافت صنعتی و انواع اسکرابر ها و زمین شورها در بازار موجود هستند. پس بنابراین شما می توانید مطمئن شوید که با انتخاب صحیح خود و تعیین نوع مدل دستگاه نیازهای خود را به بهترین وجه ممکن برآورده سازید.

 

 

از کاربردهای دیگر اسکرابر سرنشین دار :اسکرابر سرنشین دار

نظافت صنعتی کارخانه ها

شستشوی کف سوله ها

نظافت صنعتی کف پالایشگاه های نفت خام

تمیز کردن کف تالارهای عروسی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *