نظافت در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی

نفت و گاز و پتروشیمی

یکی از قدیمی ترین صنایع در ایران صنعت نفت و گاز و پتروشیمی است که یکی از صنایع مادر است در کل جهان محسوب می شود. که هر گونه نوسانی در رونق بازارهای جهانی می تواند بر کل اقتصاد جهان تاثیر مستقیم بگذارد. که شامل واردات و رونق کسب و کارهای صنعتی می گردد و پیوند جدایی ناپذیری در صنعت هر کشور دارد. که به اسم طلای سیاه معروف است . پس بر همگان آشکار است که چنانچه کوچکترین مشکلی در خطوط تولید و یا پالایش نفت بوجود بیاید موجب خسارات جدی برای اقتصاد کشور خواهد شد که جهت پیشگیری از این مشکلات بحث نظافت صنعتی شاید یکی از اصلی ترین نکاتی باشد که باید به آن توجه شود.


اسکرابر 

این اسکرابر یا کف شوی صنعتی که دارای مخازن آب تمیز و آب ریکاوری هستند مناسب ترین دستگاه برای نظافت کف در پالایشگاه ها و صنعت نفت و گاز و پتروشیمی هستند زیرا که براحتی در سالن ها حرکت می کند و در حین شستشو براحتی کف زمین را خشک میکند و این تجهیزات نظافت مکانیزه قادرند سطوح روغنی و جرم های سخت شده مود در کف زمین را به سرعت پاک کنند.


سوییپر

این سوییپر یا جاروی محوطه بهترین دستگاه برای نظافت در محوطه های بیرونی و حتی داخلی در این صنعت کاربرد داردند که امکانات ویژه ای را در اختیار کاربران و صاحبین پالایشگاه های نفت و گاز و پتروشیمی قرار می دهد این سوییپر سرنشین دار دارای مخازن بسیار بزرگی هستند که حجم زیادی از زباله را در خود جمع آوری می کندکه بهترین گزینه برا نظافت محوطه هاست.


جاروبرقی صنعتی 

این جاروبرقی های صنعتی برای نظافت تجهیزات و دستگاه ها و حتی کف و گوشه و کنار در پالایشگاه ها بسیار کارایی های مناسبی دارند و در اندازه و مدل های مختلفی از لحاظ نوع فیلترها، ابعاد، اندازه مخازن، نوع موتور و همچنین قدرت و توان مکش و ... در بازار وجود دارند.