نظافت هتل

هتل

یکی از معیارهای سنجش پیشرفت و توسعه یک جامعه میزان پاکیزگی و بهداشت اماکن عمومی آن جامعه می باشد و هر چه قدر سطح کیفی نظافت و بهداشت یک محیط بیشتر باشد تمایل افراد به رفت و آمد افزایش می یابد؛ هنگامی که بازدید کنندگان بیشتری به یک محل مراجعه کنند در نتیجه آن میزان سودآوری و بازدهی نیز افزایش می یابد. هتل ها و مراکز اقامتی از جمله محیط هایی هستند که کیفیت نظافت آنها میتواند در میزان رضایتمندی مشتریان و مراجعین آنها تاثیر مستقیم داشته باشد. استفاده از شیوه های مکانیزه و نوین در فرایند نظافت مجموعه های اقامتی و هتل ها میتواند راه حل مطلوبی برای بهینه سازی نظافت هتل ها و اقامتگاه های تفریحی باشد.

حضور گردشگران در یک شهر به معنای بیشتر شدن رفت و آمد در هتل ها است و از این رو توجه به پاکیزگی و بهداشت محیط اهمیت به سزایی پیدا می کند. روش های نظافتی به کار گرفته شده در هتل ها باید به گونه ای باشد که آرامش ساکنین را بر هم نزند، صدای ناهنجار تولید نکند و هم چنین خطر آفرین نباشد. تجهیزات و دستگاه های متنوعی برای حفظ و ارتقا کیفیت نظافت هتل ها وجود دارند که کاربر میتواند از آنها در فرایند نظافت محیط هتل، لابی، اتاق ها و راهرو ها استفاده نماید.

استفاده از جاروبرقی صنعتی در نظافت مراکز اقامتی و هتل ها

اهمیت حفظ نظافت و تمیزی محیط هتل ها

حضور مشتریان و میهمانان در هتل ها از اصلی ترین عوامل کسب درآمد این مجموعه ها به حساب می آید. داشتن محیط تمیز، زیبا و بهداشتی در هتل ها باعث ایجاد رضایتمندی بیشتر مخاطبین شده و تمایل آنها به استفاده از خدمات شما را بیشتر خواهد نمود. از این رو اهمیت اجرای نظافت با کیفیت بالا در محیط مراکز اقامتی و هتل ها بسیار بالا می باشد. به کار گیری تجهیزات مناسب و دستگاه های مکانیزه در خدمات نظافت این مجموعه ها، باعث افزایش کیفیت و سرعت نظافت شده و کاهش هزینه ها، زمان و انرژی لازم برای نظافت را به دنیال خواهد داشت. این امر میتواند در کاهش هزینه های کلی فرایند نظافت محیط هتل و اقامتگاه تاثیر گذار باشد.

دستگاه ها و تجهیزات متنوع نظافت مکانیزه طراحی شده اند که میتوان با استفاده از آنها در بهبود خدمات نظافتی ارائه شده در محیط هتل و مهمانسرا موثر بود. در ادامه به این تجهیزات نظافت مکانیزه صنعتی اشاره خواهیم داشت.

تجهیزات مناسب نظافت هتل

به منظور فراهم ساختن محیطی بهداشتی و زیبا و با رعایت اصول ذکر شده، می توان از دستگاه های نظافتی صنعتی مناسب بهره گرفت. جاروبرقی های تجاری بی صدا و اسکرابر دستی از جمله تجهیزات نظافتی موثر و کارآمدی هستند که در هتل ها و مهمانسراها مورد استفاده قرار می گیرند. کاربری آسان، صدای کم و کیفیت فوق العاده تجهیزات نظافت صنعتی موجب گشته روش های قدیمی و سنتی ناکارامد کنار گذاشته شده و این دستگاه ها جایگزین شوند. استفاده از این تجهیزات نه تنها کیفیت بالا و بهینه ای از نظافت به همراه دارد، بلکه در ارتقا کیفیت خدمات ارائه شده توسط نیروی خدماتی و کاربر نیز تاثیر خواهد داشت. 

استفاده از پولیشر صنعتی در نظافت هتل

جاروبرقی صنعتی نظافت هتلی

جمع آوری آلودگی های مختلف از سطوح سالن ها و اتاق های هتل ها میتواند زمان زیادی از نیروی خدماتی بگیرد، استفاده از تجهیزات مکانیزه با کارایی بالا میتواند راه حل مطلوبی برای این مشکل باشد. توانایی جمع آوری آلودگی های مایع و جامد به صورت هم زمان، پایین بودن سطح صدا در جاروبرقی های تجاری امکان استفاده آن ها را در اتاق ها به وجود می آورد و کاربر بدون ایجاد مزاحمت برای میهمانان میتواند به ارائه خدمات نظافتی بپردازد. به علاوه قابلیت نصب فیلتر هپا بر روی جاروبرقی موجود می باشد که در نتیجه آن ذرات آلوده میکرونی از بین رفته و هوای تمیز به محیط باز می گردد. این ویژگی های دستگاه جاروبرقی است که به کار گیری آن در محیط اتاق ها و راهرو ها را ایمن ساخته و از خروج ذرات جمع آوری شده به محیط جلوگیری خواهد نمود.

 

پولیشر صنعتی

کفپوش سطوح سالن ها و لابی در هتل ها از اولین بخش هایی است که مشتریان و میهمانان مجموعه های اقامتی در ابتدا با آن مواجه هستند. این سطوح با گذشت زمان و بر اثر تردد افراد بر آنها جلوه و درخشندگی اولیه خود را از دست می دهند. به همین جهت، استفاده از دستگاه ها و تجهیزاتی که بتواند این درخشندگی و جلای اولیه سطوح سنگی را به آنها بازگرداند میتواند راه حل مناسبی برای حفظ یا ارتقا کیفیت نظافت هتل ها باشد. این دستگاه با برطرف نمودن لایه های ناهموار از سطح سنگ ها از تجمع آلودگی در آنها جلوگیری نموده و فرایند نظافت سطوح را آسان می سازد. اسکرابر دستی نظافت هتل

اسکرابر دستی مراکز اقامتی

اسکرابر های صنعتی به عنوان اصلی ترین و تخصصی ترین تجهیزات نظافت و شستشوی آلودگی ها در سطوح شناخته می شوند. این تجهیزات نظافت مکانیزه بی صدا بوده و می توان از آنها در نظافت محوطه هتل، لابی و دیگر بخش ها در هر ساعت از شبانه روز استفاده نمود. ابعاد مناسب و طراحی ویژه انواع اسکرابر های دستی و سرنشین دار، کاربرد آن در زمان تردد افراد را امکان پذیر می نماید. شستشوی سطوح با دستگاه زمین شوی صنعتی ایمنی محیط بعد از نظافت را افزایش خواهد داد زیرا این تجهیزات به سامانه مکش آلودگی مجهز بوده و با خشک کردن زمین بعد از شستشو خطر سر خوردن را کاملاً از بین می برد.